Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jaheira1

herbatki hipp

Polecane posty

Mój mały ma skończone 3 miesiące i karmiony jest w sposób mieszany. Pediatra zaleciła dopajanie i tu zaczyna się problem, bo on zwykłej wody nie przełknie, pluje, pręży się , dramat, więc spróbowałam herbatki ziołowe "koperkowa, i ta na lepsze trawienie i to samo, na sama zapach koperku już odwraca głowę, i tak sie zastanawiam czy mu nie podać miesiąc wcześniej tej herbatki hippa jabłkowej z melissą albo malinowj z dziką róża - on wiele i tak nie wypiję, ale nie wiem jak by mu to mogło zaszkodzić - problemów brzuszkowych nie ma i nigdy nie miał czy któraś z mam podawała te herbatki (lub inne, czekam na propozycje) wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli bardzo chcesz da się zor
dla mojego syna malinowa porażka ale herbatka z melisy i jabłka mu smakuje , ale nie z hipp tylko z bobovity , ja jeszcze dawałam napoje np jabłko winogron rozcieńczane z wodą, są takie po 4 miesiącu dawałam jak mały miał 3,5. ale nie pamiętam jakiej firmy ale chyba też bobovita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biala magnolia
Jak nie chce pic wody to dawaj do picia rozcienczony soczek np. jablkowy. Ja herbatek wcale nie dawalam, bo zadnej wartosci odzywczej nie maja a slodzone w cholere. Ja wlasnie soczki rozcienczam lub robie kompot bez cukru. Oczywiscie zrobisz jak uwazasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten soczek to wyciskałaś sama czy kupny? wiadomo że wolałabym soczek, ale nie mam pojęcia jaki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko jest za male na soczek chcesz mu przelyk poparzyc? on jest jescze za maly na soczki zupki herbatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 98htcg
soczki i te herbatki można chyba dopiero po czwartym miesiącu.Z resztą na opakowaniach są oznaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxyyy
Tez karmilam w sposob mieszany i po pierwsze mi lekarz nic o przepajaniu nie mowil, po drugie jak widzialam, ze malej chce sie pic - dziedko letnie, wiec zapotrzebowanie na plyny wieksze to dawalam jej wode - wiem, czytalam, ze twoje dziecko nie chce jej pic - widocznie po prostu nie jest spargnione. Slodkie herbatki i soczki dzieci czesto pija z lakomstwa, a nie pragnienia - moja mala od urodzenia do picia dostaje tylko wode lub mleko i czasem smoothie - teraz ma juz prawie 2 latka i bardzo chetnie pije wode - nie przyzwyczaila sie do slodkiego smaku , wiec nie grymasie - jesli chodzi o zdrowie zebow i apetyt to najlepsze rozwiazanie - nie szukaj herbatek tylko konsekwentnie podawaj wode - bedzie spragniony to sie napije:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata bbb weź puknij
się w główkę, nie gotuj soku to przełyku nie poparzysz:/ zajebiste rady posłódź glukozą to wypije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×