Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość michasia111

dyspareunia- czy da się to wyleczyć?

Polecane posty

Gość michasia111

Hej dziewczyny:) pisze do Was bo wydaje mi się, że możecie mi odpowiedzieć na pewne pytania. A mianowicie sprawa wygląda następująco: mam 22 lat, od prawie 3 lat jestem z chłopakiem i jest nam bardzo dobrze, ale niestety minusem naszego związku jest to, że mie możemy się kochać. od prawie 2 lat czuję ból podczas stosunku. . . byłam nawet z tym u seksuologa i on stwierdził u mnie dyspareunie. kazał mi co wieczór podrażniać się paluszkiem do tego momentu, aż w końcu będę mogła włożyć tam cały palec bez odczuwania bólu. może mi to zająć miesiąc a nawet rok i przez ten czas nie mogę kochać sie z chłopakiem. i teraz pytanie do was, jeśli leczyłyście się na dyspareunie związaną z psychiką to jak to robiłyście?? bo chciałabym mieć pewność, że poprostu nie marnuję czasu wkładając sobie palca zamiast iść do innego specjalisty. muszę jeszcze dodać, że nie mieszkam z chłopakiem... oboje mieszkamy w innych akademikach, ja mieszkam z 2 dziewczynami więc mam nieco utrudniony sposób leczenia. pomóżcie nam! dzięki z góry za odpowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×