Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piece of me

Jak się ubierać i gdzie żeby nie wyglądać tanio?

Polecane posty

cześć:):) Jeśli lubisz ręcznie robione ciekawe, nietuzinkowe przedmioty chce wam gorąco polecić może mało znany ale oryginalny sklep (również internetowy) w którym dostaniecie niepowtarzalne dodatki-torebki, szale, biżuterię itp. wszystkie ręcznie robione:):) Jest tam również możliwość samodzielnego wykonania torebki, szala czy biżuterii na warsztatach jakie pracownia organizuje;) koniecznie powinieneś obejrzeć nową kolekcje-przesyłam link do strony http://www.pracowniakreatywnosci.pl/ Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodycze są niezdrowe niestety
tanio w jakim sensie? mozna ubrać mini + bluzeczkę różową w falbanki + złote szpilki = tanio sprecyzuj bardziej pytanie w jakim sensie tanio? można ubrać się jak tania dzifka , można nosić tanie rzeczy które po jednym praniu wygladaja jak szmaty bo są spłowiałe i powyciągane = tanio i byle jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgoskamowmikochanie
Zależy co. Spodnie kupuję zazwyczaj w Croppie, natomiast bluzy kupuję tutaj: http://superstar-originals.pl/ Ogólnie to świetny sklep to jest. Kiedyś kupowałam bluzy normalnie w sklepie adidasa, ale nie mieli mojego rozmiaru, to poszukałam danego modelu w necie i natrafiłam właśnie na superstar-originals. Nie dość, że mają wiele różnych kolekcji, rozmiarów itd, to bluzy są tam o jakieś 5-6 dych tańsze. Dla mnie czad! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lysek_z_pokladu_idy
Zeby nie wygladac tanio musisz ubierac sie albo w bardzo drogich sklepach albo w sklepach sportowych typu adidas czy nike. Ja tez lubie dobrze wygladac wiec postawilem na odziez sportowa i kupuje ja w sklepie www.superstar-originals.pl bo pomimo markowych ciuchow nie sa drodzy tak jak inne sklepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli nie chanel itp to dobry lumpeks z dobrymi markami i juz po praniu - wiadomo, jak bedzie to potem wygladac. Nigdy bazar czy tansza ciesiowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhvbfd
ja spodnie najczęściej kupuje w H&M bo tam mają najczęściej z wysokim stanem a ja tylko takie noszę. Niecierpię przetarć na spodniach i ozdabianych kieszeni. Nie ogarniam biodrówek. Lubie klasyczne, zgrabne, jednokolorowe spodnie. Nosze spodnie przylegającę do ciała opinające tyłek i zwężane na dole. Z górą lubię poszaleć. Kolorowe bluzki, bluzeczki to mój klimat Najbardziej lubię kupować je w New Yorkerze bo maja ogromny wybór i tanio. Ostatnio kupiłam np. z***biście kwiecistą tunikę za 29 zł w sumie dużo bluzek mam właśnie z tego sklepu. Buty najczęściej CCC I DASMAN bo mają przystępne ceny i spory wybór. No i czasem jeszcze kupie coś w Orseyu mam od nich np. płaszcz zimowy i kurtkę bezrękawnik. Chociaż rzadko tam wchodzę bo mają jak dla mnie "za poważne" ciuchy. Reserved też czasem tam wchodzę. Mają fajne szale, rękawiczki takie zimowe dodatki. Chociaż uważam że resevred ma bardzo źle skrojone ciuchy. Jak coś przymierzam to w jednym miejscu mam za szerokie w innym za wąskie w jedym jest za długie w drugim za krótkie. Majtki, skarpetki na targu kupuje za 5 zł. Nie lubie kupować w sklepach, butikach na mieście bo maja o wiele wyższe ceny niż w sieciówkach. Gorszą jakość. Cżęsto niemodne kroje. Śmierdzi mi tandetą i plastikiem. Ale najgorsza jest w takich sklepach... obsługa!!!!!!!!! nie cierpię, nienawidzę i nie znoszę jak ktoś mi patrzy na ręce i pyta się 100 razy czy coś mi podać i czego szukam!!!!!! i ta presja pani ekspedientki. Nie potrafie kupować pod taka presją. Ja lubię poprzeglądać się w przymierzalni kilka minut, wyjść, wrócić jeszcze raz przymierzyć. Przemysleć a nie ciągłe pytania"i co dobre?" "dobrze pani wygląda" " bardzo nam schodzą te bluzeczki" no nie ogarniam. Omijam z daleka. Może raz na rok tam idę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany a co to znaczy "tanio" wyglądać? Ja nie patrzę na ubrania tak, żeby metka z nazwą firmy miała 50 cm, tak, żeby nikt nie pomyślał że tanio wyglądam... Moim zdaniem cena nie ma znaczenia tylko to jak się wygląda i czuje się w tym ciuchu wygodnie. Od czasu do czasu kupuję sobie ciucha http://allani.pl/wyszukaj/solar - wiadomo, że Solar tani nie jest, ale ja tego w żadnej sposób nie eksponuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klasyka jest zawsze elegancka i dobrze wygląda np czarna marynarka,biała koszula,biała bokserka,kurtka skórzana,mała czarna,jeansy proste,te rzeczy nie dość że leganckie to zawsze sa modne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrym rozwiązaniem jest kupno tkanin w hurtowni i zrobienie cos z tego własnoręcznie. Np. tutaj masz bardzo Duzy wybor tkanin www.migro-tex.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wiedza dla ciebie tajemna lafiryndo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ma się nieco wyczucia i własny styl można wyszukać wiele ubrań bo niezbyt wygórowanych sumach i tak skomponować ze całosc będzie się prezentować jak przysłowiowe milion dolarów. Polecam bardzo ładne sukienki i dodatki za umiarkowane kwoty a modele trendy najnowsze teraz na tę wiosnę: http://www.ktoconosi.pl/kompozycje/nowosci-sukienki-buty-torebki-ceny-od-69-zl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RenataBakir
Słabo szukasz, zobacz np tutaj http://ekskluzywna.pl/odziez-damska sporo fajnych ciuchów jakich nie ma w tych wszystkich butikach w centrach handlowych. Najgorsze dla kobiety jest jak spotka koleżankę która jest ubrana w to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajne i stylowe ubrania maja w pretty one. Nie będziesz wyglądała "tanio" a i panie w sklepie dobrze doradzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem ile masz lat, ale ja ubieram się w takich sklepach : Greenpoint, Reserved, Moodo, House, Pepco, Cropp, H&M, NewYorker, Twoja Ubieralnia, Blue shoes ( chyba ). W takich kupuję bieliznę : H&M, Świat Bielizny, Grejs. A w takich buty : CCC, Deichmann, Ray, H&M, Reserved. Jeśli chodzi o ciuchy dla dzieci to : Young Reporter, H&M, Reserved, Pepco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często zamawiam ubrania na cosmosmoda.pl Polski producent daje dobrą jakość ubraniom. Szybka wysyłka i ubrania przychodzą dokładnie takie, jakie sklep ma na stronie. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, co prawda jeśli chodzi o modę damską to nie pomożemy, ale jeśli szukacie czegoś dla swojego faceta, brata, czy taty to z miejsca się polecamy! :) Jesteśmy sklepem internetowym Ombre z odzieżą męską. Mamy tego całe mnóstwo, dlatego na pewno znajdziecie coś co was zainteresuje! :) Wpadnijcie się rozejrzeć, a na pewno będziecie zadowolone :) Tu nas znajdziecie: www.ombre.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe pytanie, chyba wiem o co Ci chodzi. :) Myślę, że najważniejszy jest wybór odpowiedniego materiału. Jedwabny top na ramiączkach będzie wyglądał znacznie "drożej" niż zwykły bawełniany tank top. A to i to możesz nosić do dobrze skrojonych jeansów i marynarki. Moda to detale, warto zwracać też uwagę na dodatki. Noś elegancką biżuterię, wybieraj skórzane buty i torebki. Myślę, że z czasem skompletujesz sobie garderobę idealną :) Gdybyś potrzebowała inspiracji co i jak nosić, to polecam bardzo fajną stronę dzięki której ja sama odnalazłam swój styl - pasujemi.pl. Powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×