Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pani z Oslo

szef nie chce dac nowej umowy a okres probny sie skonczyl !!!

Polecane posty

Gość pani z Oslo

ja jestem teraz w zagrozonej ciazy i prawdopodobnie nie wroce do pracy do konca porodu...po mojej prosbie o nowa umowe szef dal mi papier ktory mi pomogl zalatwic pewne sprawy a jego w zasadzie do niczego nie zobowiazuje...a teraz ten papier by mi sie przydal abym mogla byc spokojna...jak teraz mam uzyskac ta nowa umowe,ja wiem ze on czeka na okazje aby mnie zwolnic,a okres probny skonczyl sie w styczniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak moze ci kazac pracowac
juz ci pisalam nic nie mozesz zrobic procz ewentualnej rozmowy z pracodawca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani z Oslo
ale czy on ma prawo trzymac mnie na starej niewaznej umowie na okres probny ,jesli on minal w styczniu? czy on na prawde moze tak sobie robic? przeciez w Oslo obowiazuja jakies zasady ... i nas i naszych pracodawcow... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chcialam ci tylko napisac
Na poprzednim twoim topiku napisalam tak: Sprawdz norweskie prawo, bo w Holandii jest tak, ze jak skonczyla ci sie umowa na czas okreslony, a nie dostalas wypowiedzenia ani nowej umowy, zostaje ona automatycznie przedluzona na okres 6 miesiecy z dniem jej wygasniecia. Sprawdz to koniecznie czy takie prawo jest rowniez w Norwegii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboo.
pani z Oslo ale dlaczego nie sprobujesz poszukac info w bardziej konkretnym miejscu? Znasz jez. szwedzki? ang? Powinny byc jakies strony internetowe z info na temat pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak moze ci kazac pracowac
autorko znasz norweski lub angielski? Jesli tak to mozesz bez problemu zasiegnac informacji. Masz w ogole meza czy kogos bliskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani z Oslo
znam jezyk norweski,ludzie przychodza do mnie zeym pomogla im cos przetlumaczyc...jednak sama sobie pomoc nie umiem...za wazna sprawa dla mnie..... wiem ze to glupiue...ale mialam nadzieje ze znajde na forum jakiegos urzednika z oslo co mi pomoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani z Oslo
a przestan...czemu nie!? rozni ludzie tu zagladaja!!! co sie dziwisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy istnieje cos takiego
w Norwegii jak panstwowa inspekcja pracy ? W Polsce cos takiego istnieje i tam maja doradzcow prawnych ( darmowych ) i od nich wlasnie takie info mozesz uzyskac . Albo idz do prawnika ktory zna sie na kodeksie pracy i ci wytlumaczy. Nie wiem dlaczego w tak waznej sprawie szukasz pomocy na forum tym bardziej Polskim - przeciez w Norwegii sa inne przepisy niz w Polsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy istnieje cos takiego
Znalazlas w ogole w necie Nerweski kodeks pracy dot. praw kobiet w ciazy ? Jesli tak to co takiego wyczytalas ? Piszesz ze nasz Norewski to chyba umiesz sobie przetłumaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj na pommmaranczowo
chyba se jaja robisz :O wez tylek w troki albo chociaz telefon w reke i dzwon do navu, moze w koncu trafisz kogos kompetentnego co ci pomoze na pewno wieksze szanse niz na kafe... no chyba ze twoj norweski ogranicza sie do 'kan jeg vaske her?'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos mi sie wydaje...
ze autorka nie umie zbyt dobrze norweskiego i dlatego nie moze sobie poradzic w tak waznej sprawie i dlatego pyta tu na polskim forum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×