Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwestra71

komu mogę powierzyć opiekę ?

Polecane posty

Gość sylwestra71

Witajcie Musze skorzystac z tej formy pomocy czyli waszego forum ,ponieważ w mojej miejscowosci nikt nic nie wie Mam od kilku lat problem zdrowotny i musze iśc na operację Mam dwoje dzieci Ich ojcowie nie zyjątak jak i reszta rodziny Młodsze dziecko ma 2 latka a ja nie mam zupełnie nikogo z kim mogłabym go zostawic Może wiecie jesli jest jakaś instytucja bym mogła małego na czas operacji umieścić ? Pytałam w sądzie ale tam oppowiedziano, ze usze oddać dziecko do szpitala Do szpitala?????? narażaź jego zdrowie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad jestes?
j.w. ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestra71
z woj łódzkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad jestes?
ja jestem z katowic. Nie masz z kim zostawic dwojki dzieci, czy tylko do tego maluszka nie masz opieki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nie masz żadnej rodziny?
to dziwne..ale, może w akim razie spróbuj dogadać się z jakąś sąsiadką? koleżanką? przyjaciółką/. Mężowie przecież mieli rodziny-co z nimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestra71
nie Starsze dziecko 16 lat musi zostac w domu bo dom pełen zwierząt no i chodzi do szkoły Tutaj sąsiad będzie doglądał Nie mam rodziny a ojcowie moich dzieci niezasłużyli na miano ojca dlatego tez nie byli moimi mężami a dlatego tez nie chce znać nawet ich rodziny Wszystko ,,wychodzi w praniu'' co do przyjaciół i koleżanek to ich nie posiadam z wiadomych powodów(co innego gdybym wygrała wielką wygraną!!) na sąsiedztwo też nie ma co liczyc SAMI ŻYCZLIWI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestra71
może ktoś z Waszych znajomych był w takiej sytuacji Gdzie to dziecko mogę zostawić? słyszałam o pogotowiu opiekuńczym ale tam jeśli go zawiozę będzie wszczęta przez sąd kwestia formalna takiego zdarzenia a znając polskie sądownictwo moga doczepić sie o brudne podeszwy bucików i dziecka mi nie wydadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kujaw
moja znajoma miała 4 dzieci-kiedy miała wyznaczony zabieg w szpitalu, 1 pod opiekę wzięła jej koleżanka a 3 umieściła w pogotowiu opiekuńczym na czas zabiegu i rekonwalescencji zadzwoń do ośrodka opieki społecznej i zapytaj co w takiej sytuacji masz zrobić-tam powinni wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestra71
dzięki to juz coś Chociaz szczerze wolałabym wziąc go ze sobą Niechby był na tej pediatrii ale w tym samym szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jakiej zasadzie dziecko ma trafić do szpitala? Myślę, ze nie umieszczą go w pokoju z ciężko chorymi dziecmi, więc trudno tu mówic o narażeniu zdrowia. Wyobraź sobie, jak zareaguje dwulatek, kiedy oddasz go do obcych ludzi. Chyba się zapłacze. Juz wolałabym go zabrać do szpitala. A moze starszy syn zaopiekuje się małym? No chyba że planujesz tam bardzo długi pobyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dromila
Ja mam prawie dwuletniego synka. Jestem na urlopie wychowawczym i się nim zajmuję. Nie oddałabym do pogotowia opiekuńczego... Szkoda, że nie masz nikogo bliskiego. Gdybyśmy się znały zaopiekowałabym się maluszkiem na czas pobytu w szpitalu. A może uda się wynająć jakąć opiekunkę, która na ten czas zamieszka z małym w Waszym domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestra71
starsza to córka ale to jeszcze dziecko Ma przeciez naukę a ja nie moge zostawic na 6 dni samych dzieci o wynajęciu opiekunki nie ma mowy bo to kosztuje Poza tym mam przykre doświadczenia kiedy starsze dziecko miało 3 latka a ja wracałam do pracy -nie zycze nikomu Opiekunek bylo 5 i dopiero ta piata okazała sie odpowiedzialną Tak to jest być w Polsce prawdziwą samotna matką -WG powiedzenie jak dobrze i błogo jak kto ma kogo Ja się juz przyzwyczaiłam do samotności ale nie przewidziałam że strace kiedyś prace i na pomoc ze strony państwa nie będzie mozna liczyć Ok poradze sobie jakoś Dziś nawet pytałam pewną osobe i chyba ten szpital bedzie najbardziej realny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×