Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarna_27

2 testy negatywne i brak okresu

Polecane posty

Gość czarna_27

Witam Was Kochane Dziś mija 4 dzień jak nie mam okresu,jest możliwość bym mogła być w ciąży ale nie przyjmuje tego nawet ponieważ 8 miesięcy temu urodziłam córkę i nie wyobrażam sobie by było następne.Robiłam wczoraj po południu 2 testy i wyszły negatywne a cykle mam co 26dni,ostatni @ miałam 9lutego.Nie powiem bo miałam trochę stresów w tym czasie. Jak my czy to ciąża czy po prostu ze stresów i zmiany pogody mam brak tego @. Wychodzę z siebie bo nie wiem co mam myśleć i robić a nie stać mnie na kolejne dziecko :( taka Polska ze kobiet nie stać na nic gdy urodzą dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób sobie betę
i idz do lekarza.Może masz jakieś zaburzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_27
Dziękuje za odpowiedź. Jutro rano zrobię test i zobaczę co dalej.ale aż się boje go robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrusia 23
u nie tez brak okresu i zrobiłam 2 i sa negatywne ,,cioooota spoznia mi sie miesiac wiec widzisz nie ty jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex2011
Moja droga. Jeśli zrobiłaś 2 testy i są negatywne to uwierz mi, że w ciąży NIE jesteś! Wiem po sobie, że testy nie kłamią! Nie napisałaś czy karmisz piersią, bo jeśli tak to bardzo możliwe, że okres Ci szwankuje. Jeśli jednak nie karmisz to może byłaś ostatnio przeziębiona, bo to też wpływa na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób sobie betę
wcale nie!Moja kuzynka robiła 3 były negatywne a w ciąży była...Więc nie mów że w ciąży na pewno jest bo nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×