Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość psotnica90

repliki torebek Louis Vuitton

Polecane posty

Gość psotnica90

witam, czy ktoś z was zna kogoś kto sprzedaje repliki torebek louis vuitton albo jakąś strone gdzie można taka kupić , niestety niestać mnie na orginał a teraz są tak doskonale wykonane repliki ze z miła chęcia bym sie skusiła na taka . oczywiście w optymalnej cenie , ponieważ są i takie repliki które kosztuje ok 1500 zł . a szłyszałam ze do 200zł mozna kupić nawet fajna torebeczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psotnica90
super , poprosze o zdjecie , ale mimo wszystko prosze was o wiecej ofert:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martha2011
ja mam sporo pieknych replik martha.nagel@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adusia1315
Mam do sprzedania doskonala replike torebki louis vuitton Damier azur canvas za okolo 179zl. Nie widac roznicy miedzy oryginalem a moja replika. gg 36087831

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martap3333
posiadam repliki kontakt martap3333@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeu
czy repliki można legalnie sprzedawać ? Jak to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy jest ktoś kto posiada jeszcze repliki znanych marek. Proszę o kontakt na meila. dominisiaaa@vp.pl dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma nic gorszego niż nosić rzeczy na które nie stać. Ludzie, przecież to widać po zachowaniu i byciu, że to podróbka :-) Wieśniaczki z LV, wieśniacy z Rolexami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duży wybór torebek znanych marek znajdziecie na cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/ to fajna porównywarka cen i można kupić dużo taniej niż w stacjonarnych sklepach, zamiast szukać po różnych sklepach macie wszystko w jednym miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davara
Klasowe rzeczy jeśli chodzi o modę czy gadżety mają na http://dobre-repliki.pl. Dużo marek, w tym moje ulubione Gucci i CK! Z jednej strony rzeczy są replikami, ale z drugiej zasadniczo się nie różnią od autentycznych prosto z autoryzowanego salonu. Ja bym polecała szczególnie ich torebki paski, portfele generalnie rzeczy skórzane to tutaj te imitację są szczególnie solidnie zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×