Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zly prawiczusss

Jak wygląda spotkanie z prostytutką z Internetu ??

Polecane posty

Gość zly prawiczusss

Chcę wreszcie się rozprawiczyć , szukam wlasnie jakiejs na odlotach i roksie, jak wygląda spotkanie z taką ? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przychodzi - wypina się
robisz swoje, banknot, do widzenia :classic_cool: a ty myslal ze jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zly prawiczusss
jestem nieśmialy i nie wiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zefra
a może zamiast burdelu zajrzysz na ero date(nie wiem czy dobrze napisałam) i umówisz się z jakąś chętną panną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zly prawiczusss
Gdybym byl przystojny to mialbym konta na takich portalach i nie nudził wam tutaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adjdjdjdjdjejdkmj
- dzwonisz, umawiasz sie, przychodzisz , czesto mieszkaja we 3-4 dziewczyny, robisz swoje albo mowisz co chcesz, placisz i bye - w burdelu wolne dziewczyny wychodza, wybierasz jaka chcesz, ruchasz, placisz, bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygląda tak: przychodzisz, stresujesz się, rumienisz, nie staje ci, wychodzisz. jestes w plecy parę stów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robisz to samo co ze swoją
dziewczyną czy żoną tyle, że na końcu płacisz jej. Tyle różnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgffgnhjnbddv
ale sie usmialem. Ruchasz potem płacisz? Jak ktos ruchnie przed placeniem to jak by w totka wygral.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostytutki sa super :), maja takie smarowidla ktorymi smaruja sobie rece, to pomaga zeby ci stanal i szybko sie spuscil , a co , przeciez czas to pieniadz , musi byc szybko bo nastepny klient czeka ... kasa oczywiscie przy wejsciu ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostytutki to k(u)rwy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10-51 to jest zawód i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gigolo
Jutro idę pierwszy raz skorzystać z prostytutki. Jutro wam opowiem i napiszę tutaj jak to wygladalo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytaj E
bo podobno ona puszczała się będąc w związku za $$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci to jednak obrzydliwi są :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co @gigolo, zamoczyłeś w końcu czy e tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tam gigolo, bardziej cieakawe czy autor wątku zdazyl zaliczyc przez te 6 lat xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem jak mozna zaczac wspolzycie seksualne od wizyty u prostytutki? Prostytutki sa ok, ale jako rozladowanie napiecia seksualnego. Wspolzycie seksualne powinno zaczac sie od uczuc anie burdelu czy p****li. Dzisiaj wielu facetow szuka tego co im barkuje w zyciu u prostytutek. Do prostytutki idzie sie po usluge a nie milosc. Ide place i ******* Jesli idziesz po to zeby zrobic jej minete a ona sie na to zgadza to jestescie p**********i oby dwoje. Jesli do laski, ktora zrobi ja bez gumy, jestescie p**********i obydwoje. Jesli do laski, ktora bedzie sie z Toba calowala, to jestescie p**********ie obydwoje. A teraz wytlumacze dlaczego. Pomysl sobie, ze robisz jej minete zaraz po kims kto robil jej ja przed toba, kto myje zeby zaraz przed wizyta u panienki? Ty lapiesz zarazki, ktore ona ma na p**die z zarazkami po poprzednim szwagrze. Pomysl sobie, ze robi ci laske bez gumy, po kliencie ba nawet kilku ktorym tez brala bez gumy. Ona nie wie czy on byl zdrowy bo u faceta bardzo czesto nie ma objawow chorobowych. I w taki sposob jest co raz wiecej kily, grzybicy i wiele innych syfow. Teraz pomysl sobie, jak fajnie calujesz sie z laska, ktora przed toba kilkoma facetom robila laske bez gumy a moze i brala ich sperme do paszczy. Cudowne, prawda? Powodzenia wszystkim idiotom i idiotkom. Ja korzystam, ale nigdy nie umawaiam sie laska ktora sie caluje z klientami, robi loda bez gumy czy pozwla sobie na minety. Takich madrych prostytutek jest co raz mnie, ale na szczescie istnieja jeszcze ktore szanuja siebie i innych. Kazdy powinien myslec nie tylko o chwili w ktorej ****** ale o tym, ze fiuta ma jednek na cale zycie. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwelina
Genialny post, dzięki za poruszenie tego tematu i szkoda że nie wszyscy klienci maja o tym pojęcie.Pozdrawiam Ewelina z Roksy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Httt

Eeeee,,, siema co jest ludzie jak tam wasze banie i czemu macie zgnile ryje, w ogole to macie zgnile ryje na dupie i co jest gdize mozna bezsensowinie popisac bo na temat to nie za bardzov. Jak wy jestescieb... ieci,  moze ja czegos nievkumam ewelina napisala iii co wy myslicie ze normalnie nawet pewnie nikt z was nie byl, kazdy chodzi a jednak nikt nie chodzi,  i czemu na tej roksie sa po kilkabkome tylko a nawet nie czasem albo nawet zazwyczaj 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoosscc

Z Roksą to jest nie najlepiej. Nie wiem, jak wyglądają typowe spotkania, za to wiem, jak to się ma w przypadku BDSM. Na Roksie jest sporo ogłoszeń Domin, ale tak naprawdę poza Warszawą nie ma kobiet, które miały by choć pojęcie na temat tego typu spotkań. W opisach są ciekawe zdjęcia i wyszczególnienie praktyk, które te panie oferują, a realne spotkanie nie ma nic wspólnego z ogłoszeniem. Po pierwsze "Dominy" nie mają zwykle żadnego sprzętu, mają co najwyżej jakiś pasek od torebki, mimo, że na zdjęciach jest klatka, dyby, pejcze, kajdanki itp. Po drugie - nie mają pojęcia o dominacji, proponują zrobienie facetowi loda, lub rozbierają się i chcą stosunku. A przecież nie o to chodzi w dominacji. I po trzecie - mają zwykle po 20 lat więcej, niż podają w ogłoszeniu. I tak jest w całej Polsce, może z wyjątkiem Warszawy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blue_Whale
Dnia 26.11.2017 o 17:49, Gość gość napisał:

Nie rozumiem jak mozna zaczac wspolzycie seksualne od wizyty u prostytutki? Prostytutki sa ok, ale jako rozladowanie napiecia seksualnego. Wspolzycie seksualne powinno zaczac sie od uczuc anie burdelu czy p****li. Dzisiaj wielu facetow szuka tego co im barkuje w zyciu u prostytutek. Do prostytutki idzie sie po usluge a nie milosc. Ide place i ******* Jesli idziesz po to zeby zrobic jej minete a ona sie na to zgadza to jestescie p**********i oby dwoje. Jesli do laski, ktora zrobi ja bez gumy, jestescie p**********i obydwoje. Jesli do laski, ktora bedzie sie z Toba calowala, to jestescie p**********ie obydwoje. A teraz wytlumacze dlaczego. Pomysl sobie, ze robisz jej minete zaraz po kims kto robil jej ja przed toba, kto myje zeby zaraz przed wizyta u panienki? Ty lapiesz zarazki, ktore ona ma na p**die z zarazkami po poprzednim szwagrze. Pomysl sobie, ze robi ci laske bez gumy, po kliencie ba nawet kilku ktorym tez brala bez gumy. Ona nie wie czy on byl zdrowy bo u faceta bardzo czesto nie ma objawow chorobowych. I w taki sposob jest co raz wiecej kily, grzybicy i wiele innych syfow. Teraz pomysl sobie, jak fajnie calujesz sie z laska, ktora przed toba kilkoma facetom robila laske bez gumy a moze i brala ich sperme do paszczy. Cudowne, prawda? Powodzenia wszystkim ...om i ...kom. Ja korzystam, ale nigdy nie umawaiam sie laska ktora sie caluje z klientami, robi loda bez gumy czy pozwla sobie na minety. Takich madrych prostytutek jest co raz mnie, ale na szczescie istnieja jeszcze ktore szanuja siebie i innych. Kazdy powinien myslec nie tylko o chwili w ktorej ****** ale o tym, ze fiuta ma jednek na cale zycie. Amen

Daj namiar na dilera. Fazy masz niezłe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy zdecydował sie na skorzystanie z usług prostytutki bo w taki sposób chciał przeżyć swój pierwszy raz. Nie dowiedziałabym sie o tym, gdyby mój facet mi o tym nie powiedział. Jego sprawa oraz jego pieniądze, chociaż moim zdaniem o wiele lepiej jest przeżyć ten pierwszy raz z  partnerem. A nie z osobą której się zapłaci....

https://sexpolis.pl/dziewczyny-na-noc/

Aktualnie ogłasza sie bardzo wiele dziewczyn na raz i najłatwiej jest je znaleźć właśnie przez internet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gor

Mowisz cokolwiek,ze jednak za mloda itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×