Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lula999

38 dni bez okresu ! Ciąża czy burza hormonów ?

Polecane posty

Gość Lula999

Witam. Mam mały problem. Od pół roku brałam duphaston i marzec był pierwszym miesiącem "bez" duphastonu. Ostatnią miesiączkę miałam 2 lutego. Dziś jest 38 dzień. Czy to po hormonach tak mi się namieszało ? Przecież brałam ten lek na wyregulowanie cykli. Dziś robiłam test wieczorem (przed chwilą) i negatywny. Z mężem zaszaleliśmy ok 28 dc i skończył we mnie bo myślałam, że dostanę okres za dwa dni a tu lipa. Brzuch mnie pobolewa, piersi nie bolą a w ciąży z tego co słyszałam zawsze bolą. Sama nie wiem to chyba nie możliwe żeby zajść w ciążę ok 28dc. Więc burza hormonów ? Do gina idę w przyszłym tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lula999
Tylko proszę napiszcie cos bo sobie już wkręcam, że mam torbiel albo co gorsze jakiś nowotwór !! A mój ginek. nie chce zrobić wyjątku i przyjąć mnie wcześniej. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lula999
Możliwe ale pisze że w trakcie leczenia a ja już się nim nie leczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a test wyrzuciłaś już? Zobacz może widać troszke 2 kreskę. Nie wydaje mi się żeby to była ciąża jeśli uważasz oczywiśćie że tylko w tym dniu zaszaleliście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lula999
Nie no stosujemy głupią metodę przerywaną :p ale jakbyśmy wpadli to już test by coś wykazał nawet robiony wieczorem tak myślę. Chyba, że się mylę. W sumie byśmy się cieszyli ale takie czekanie na okres to oszaleć można. i sobie wkręcam, że chora jestem na coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lula999
cykle mam 31 dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lula999
Bardzo proszę o odpowiedzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana powtórz test z porannego moczu jak Ci wyjdzie negatywny to raczej nie ciąża,czasami jeden test wykaże brak a kolejny dwie kreski :) może po leczeniu duphastonem byłaś bardziej narażona na ciążę a stosunek przerywany się nie sprawdził ale ja wątpię że to ciąża bo masz rację że test powinien już wyjść o każdej porze dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×