Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zzz666

ciaza??

Polecane posty

Gość zzz666

witam! chcialam sie Was poradzic zanim zrobie test badz wybiore sie do lekarza w przyszlym tygodniu. Otóż ostatni okres mialam 30 stycznia, nie zdziwilo mnie to ze tak dlugo nie mam okresu gdyz moje cykle sa dlugie i nieregularne.Jednak pewne oznaki daly mi do myslenia: zawsze przed okresem tak z 7-10 dni bolaly mnie piersi, tym razem bolą mnie juz 3 tygodnie prawie a sutki sa takie troszke jakby biale jak sie ściśnie i cos jakby z nich wyplywalo.poza tym od tygodnia mam straszne mdłosci i czuje sie strasznie zmeczona, ciezko mi nawet wysiedziec 6 godzin w pracy ,zdarzylo mi sie nawet wymiotowac 2 razy rano.Mdli mnie na zapach i myśl o jedzeniu, nawet pokarmów ktore uwielbialam a teraz nie jestem w stanie nawet na nie patrzec.Mierzylam temperature rano w pochwie utrzymuje sie na poziomie 37.1-37.2. Czy to moga byc objawy ciąży? Bardzo prosze o odpowiedzi osoby ktore cos wiedza na ten temat, wiem ze nie jestescie jasnowidzami,ale chodzi mi o wasze doswiadczenia dotyczace objawow ciazy, czy moje objawy moga cos znaczyc? test zrobie w przyszlym tygodniu, bo jakos jeszcze mysle ze moze ten okres przyjdzie? chociaz gdyby nie przyszedł to rowniez bede sie cieszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×