Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jula1212324

LEK AKNENORMIN - POMOCY!

Polecane posty

Gość hili9999
Aknenormin to straszne g.... nie faszerujcie się tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noplastqq77
Polecam, nie kupujcie tego, jest wiele innych zdrowszych rozwiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam. Jestem po terapii i naprawdę nie żałuję. Jeśli walczysz z trądzikiem przez długi czas - nic nie odmienia Twojego życia tak bardzo jak gładka cera... mimo że - fakt faktem - skutki uboczne występują, moje życie zmieniło się. Nie chodzi już nawet o stronę zewnętrzną... czuję się bardziej pewna siebie, czuję się piękna! Pytania? piszcie mojaterapia@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc, kupię Aknenormin 20 mg w opakowaniach po 60 tabletek. Kupię nawet 6 opakowań (na pelną kurację dla mnie). Proszę o kontakt e-mail: wiewioreczka1234@gmail.com. Proszę tylko o uczciwe oferty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc, kupię Aknenormin 20 mg w opakowaniach po 60 tabletek. Kupię nawet 6 opakowań (na pelną kurację dla mnie). Proszę o kontakt e-mail: wiewiorek.sto@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postanowiłam podzielić się z Wami moją raczej długą historią walki z trądzikiem. 2 serie aknenorminy brałam 5 i 4 lata temu. Podziałało pozbyłam się bardzo dużych i bolesnych wyprysków. Ale jak się okazało nie na długo i po jakimś czasie pryszcze wróciły co prawda nie z taka siła jak wcześniej ale jednak. Teraz rozpoczęłam 3 serie- mam nadzieję, że ostatnią. Przez najbliższy czas będę klecić posty z postępów w czasie leczenia. Tak prezentowała si,ę moja twarz 5 lat temu przed 1 serią izotretoiną: A tak po 2 seriach i dzis, tuż przed 3 serią: 8.10.2014- 1 tydzień 3 serii Nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych poza wielkim bólem głowy, który wiedziałam że nadejdzie z doświadczenia nabytego 4 lat temu. Nie wiem jak inni biorący aknenormin z tym stoją ale ja mam z tym zawsze problem. Nie dośc że ten lek wzmacnia moje zatoki, które odczuwam teraz 10 razy mocniej to jeszcze typowe painkillery typu ibuprom max na mnie w ogóle nie działają. Takie koszty piekna niestety. Czasami ból głowy jest naprawdę nie do opanowania.Polecam zimne okłady żelowe ( w aptekach od 16 zł). Jedyny skutek uboczny na jaki czekam to sucha skóra głowy a co z atym idzie suche ( ale nie przesuszone) włosy. Podczas ostatniej seri mogłam myc włosy raz w tygodniu. Ale oczywiście myłam je regularniej dla włąsnego komfortu i higieny. 16.10.2014 - 2 tydzień 3 serii Parę dni temu dopadła mnie już dość widoczna suchość skóry. Od 3 dni zasypiam z 1 cm warstwą kremu nawilżającego Z Jonsona ( tak ten dla dzieci) i z potrójną warstwą wazeliny na ustach i w okolicy nosa ( nie wiem jak innym ale to włąsnie miejsce u mnie najbardziej reaguje). Wczoraj zauważyłam, że skóra na brodzie zaczyna mi powoli się obłuszczac. Nałożyłam typowy makijaż, ale nie wyglądało to estetycznie ponieważ tej skóry nie można potraktować peelingiem ( scharatałabym sobie tylko i tak mega czuła skórę). wiec od dziś postanowiłam schować podkład i puder i chodzić na uczelnie i po mieście totalnie no makeup ( i straszyć ludzi :p, serio, wygląda to źle! ) Włosy jeszcz emji się przetłuszczają w normalnym sobie tempie, ale nie dziwi mnie to. Przy ostatniej seri również zareagowały pare tabletek później nić skóra twarzy i rąk. Chciałam jeszcze dodac małego newsa, że aknenormin działa naprawdę szybko. Położyłam się spać z bulowatym pryszczem na brodzie, gdy wstałam prawie był nie widoczny. Jednak z doświadczenia wiem, że jestem właśnie moment przed majestatyczna chwilową poprawą na parę dni. A zaraz po niej wykrości mnie jak w czasie zarazy ospą. Albo po wytarzaniu się w miodzie i płatkach owsianych. Albo żwirze. I jeszcze zdjęcie z dziś rana; ( to świecenie się niczym flesz to tak naprawdę 3 warstwy kremu nawilżającego) 20/10.2014 - 3 tydzień 3 serii No cóż, kiedyś musiał nadejść ten dzień. Po lekkiej poprawie i ogólnym raczej umiarkowanym ( fajnym) osuszeniu cery przybył wysyp pryszczy. Wyglądam okropnie i tak też sie czuję. Bolą mnie barki, skóra schodzi mi dosłownie warstwami na stopach i dłoniach. Ale największa impreza i tak dzieje się na twarzy gdzie z brody i okolic ust skóra dosłownie odpada. I na nic się zdaje chodzenie 24/h z 1cm warstwą kremu na twarzy. Co najśmieszniejsze ńa brodzie pustynia na czole i nosie ślizgawka. Można podzielić mi twarz na górną i dolną pod względem stopnia tłustości. Co do innych skutków ubocznych, przed którymi przestrzega ulotka i lekarze to nie, nie dostrzegłam u siebie oznak szaleju, głębokiej depresji i nie mam zwidów :) Przeszły mi nawet uporczywe, naprawdę bolesne migreny a ku mojej radości mój apetyt na jedzenie tak jakby troszkę zmalał. Mam nadzieje, że ta opcja nie ulotni się jak bóle głowy i nie powróci mi wilczy apetyt z podwojoną siłą. 27.10.2014 - 4 tydzień serii Strasznie mnie "wyrzuciło" , najmocniej na czole i brodzie. Do tego skóra na brodzie pod nosem, wokół ust i na czole zaczeła mi schodzic dosłownie płatami. DOSŁOWNIE mogę sobie oderwac 5 cm kawałek cieniutkiej skóry :) Takż ezamiast makijażu, na codzien smaruje się nawilżającym kremem, Co 10 min. Kolejnym niefajnym akurat skutkiem ubocznycm który w tym tygodniu się objawił, jest suchość śluzówki nosa. Muszę zainwestować w krople. 08.11.2014 - 6 tydzień serii W końcu jakieś efekty. Niestety tylko od brwi w dół :) Policzki, okolice nosa i broda są czystę choć nadal bardzo suche. Natomiast to na czole najwidoczniej skupia mi się caął akcja bo nie ma milimetra tam wolnego od wyprysku. Cóz tak ma być. Co do stanu suchości skóry to wciąż miejscami schodzi mi ona płatami. Ale 5 razy dziennie smaruję się soczystą warstwą Cethapilu i mogę Wam go polecic z całego serca- to najlepszy krem na czas terapi izotekami! Bezzapachowy, lekki, mega nawilża jednocześnie nie utłuszczając skóry. Na dodatek poradził sobie nawet z moimi suchymi łokcami i pietami co jest naprawdę wyczynem przy ich stanie. Polecam! Kosztuje ok. 38 zł, zależy rzecz jasna od apteki, szukajcie w internetowych sklepach powinno być ciut taniej. Jednakże 38 zł to serio dobra cena za 250 ml. Porównajcie to sobie z moim zdaniem zupełnie nie działającymi Iwostinami, La Roche Posay i innymi kremami po prawie 200 zł, które dają naprawdę mierne skutki a czasem i żadne. 16.11.2014 - 7 tydzień Dziś parę uwag o dbaniu o skórę w czasie leczenia. Jeśli myślisz, że wystarczy brac tabletki i nie przejmować się resztą i to wystarczy to jesteś w sporym błędzie! Aknenormin wpływa nie tylko nieco burzliwie na skórę twarzy ale też na całą skóre na całym ciele ( nie działą punktowo i nie koncentruje się tylko na twarzy! ). Dodatkowo również poniekąd działą dysfunkcyjne na wątrobę ( przed rozpoczęciemiem terapii i w jej trakcie robione są badania krwi i próby wątrobowe). Bardzo źle wpływa ogólnie na wątrobę i układ pokarmowy ( nie przesadzamy więc z alkoholem, tłustymi potrawami a o słodyczach możemy zapomnieć nie wspominając zupek chińskich i innych im podobnych). Dla utrzymania wątroby w ryzach ja piję wywar z siemienia lnianego ( używam go też czasami do mycia twarzy): 2 łyżki nasion siemienia ( do kupienia dosłownie wszędzie) 2 szkalnki zimnej wody gotujemy ok 15-20 minut na małym płomieniu przelewamy do kubka z lub bez nasion jak kto woli jeśli Ci nie smakuje ten dziwny posmak zmiksuj ten wywar z bananem, sokiem czymkolwiek, ja jednak zapieram się w sobie i na 2 razy pochląniam tego "gluta" :) Twarz: pod żadnym pozorem nie myjcie twarzy wodą z kranu, a już na pewno nie gorącą! Podrażnia ona wypryski i bardzo wrażliwą już i tak skórę. Dodatkowo w miastach woda jest twarda. Dlatego też poświećcie chwilę i gotujcie wieczorem wodę z płatkami owsianymi w proporcjach na tzw oko ;) Możecie je rano przecedzic albo i nie i tym białawym roztworem myjcie twarz, możecie w międzyczasie przed spłukaniem nim umyć twarz mydłem siarkowym ale ja używam Białego Jelenia czyli mydła szarego, najprostszego jakie się tylko da, bez żadnych extraktów zapachowych. Z innych wypróbowanych na sobie sposobów: smarujcie całe ciało Cethapilem bądz innym silnie nawilżającym kremem. Jeśli nie macie jeszcze mega przesuszonej skóry to się przed tym uchronicie, jęzeli macie to cóż poratujecie się przed nieuniknionym rozdrapywaniem swędzocej skóry. pijcie dużo wody, zielonej herbaty, siemię lniane raz dziennie. To nawilży skórę od środka jak i wspomoże organy obciążone tabsami jesli jesteście w 3 pierwszych tygodniach leczenia i nawiedzają was kosmiczne migreny a tabletki przeciwbólowe średniawo działąją róbcie sobie kompresy na czoło z okładów żelowych ciepłych albo z octu i zwykłej ściereczki jęśli bolą Was kości czy stawy bierzcie wapń w saszetkach ( mnie niestety bolą), w żadnym wypadku nie przyjmujcie magnezu, nie wiem co za lekarze go przepisują w trakcie leczenia ( znam takich ludzi) ale on wzmacnia trądzik! Każdy szanujący się dermatolog Wam to wyjawi jęsli zauważyliście, że włosy Wam lecą więcej niż normalnie kupcie szampon z pokrzywą ( tak wiem są jakieś tam tabsy typu skrzypowity etc ale ich działanie widac po ok. 3 miesiącach- bezcelowe a szampon reaguje szybciej i lepiej ) jeśli Was tak jak mnie denerwuje do potegi chodzenie spać z rękami całymi w kremie ( a trzeba bo skóra od środka łuszczy sie i wysusza przy aknen. ) to nasamrujcie się i załóżcie zwykłe rękawiczki- po problemie- i spokojnie można zmieniać playlistę na mp4 czy założyć słuchawki bez ich usmarowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś dawno temu brałam izotek. Dwa razy przez rok. w wieku (o zgrozo!) 10 lat i około 17 lat Nie muszę wspominać, że efekty chwilowe :/ dziś mając 26lat biorę aknenormin - to już 5 miesiąc a ja wyglądam gorzej ( o wiele!) niż jak zaczynałam. Nie pamiętam czasów 'wczesniejszego brania' ale powiem szczerze, że jestem bardzo załamana. Skóra się łuszczy - ok, trudno ale ja mam po prostu wielkie gule! WIELKIE! Pani doktor obiecywała mi, że po 3 miesiącach powinno być widać efekty a u mnie... ja jeszcze ze sobą wytrzymam bo w lustro nie patrzę ale ludziom to ja współczuję bo jak już zobaczę swoje zdjęcie/spojrzę w lustro to rzygać mi się chce /serio, to aż tak źle wygląda/. Po ile czasu braliście te tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten temat powinien się nazywać LĘK AKNENORMIN. To bardzo nie udany lek i bardzo się na nim zawiodłam. Teraz chcę ostrzec przed jego skutkami ubocznymi tyle osób ile się da! Odradzam kupowanie tego "leku".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha lęk to nowa nazwa dla aknenorminu, zgadzam się haaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niktossos33
Można się z tego śmiać i można na poważnie ale faktycznie powinni zakazać używania tego "leku" zastanawiam się jak wyglądała moja wątroba po tych wszystkich dzianiach niepożądanych z ulotki. Uważajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) po jakim czasie miałyście poprawę ? Biorę akne ponad 4 miesiące i efekty marne :( zastanawiam się czy wgl na mnie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aknenormin/izotretynoina jest niebezpieczne i zakazane w wiekszosci krajów. Jest to bezpieczniejsze i lepsze tradzik leki. Mozesz kupic w konsultacjach online tutaj (nie musisz uprzedniej recepty http://www.europepharmacy.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biskuq
No ja popieram przedmówcę i w pełni się zgadzam, sama mam bardzo niemiłe wspomnienia po stosowaniu tego cuda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepomski32
Odradzam naprawdę są leki które pomogą wam pozbyć się trądziku ale nie ten zresztą wystarczy poczytać trochę w necie o aknenorminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogoreczek
Czesc, mam pytanie. Czy podczaa kuracji aknenorminem moge stosowac na twarz maseczke z ogorka? Zwykla domowa maseczka z pokrojonego ogorka. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarka22
Pewnie możesz ale lepiej spytaj o to lekarza a najlepiej daj sobie spokój z tym lekiem bo na prawdę nie warto nie polecam i myślę że można kupić wiele bezpiecznie działających leków ten nie jest w tej grupie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćemkaa
Sprzedam aknenormin 20mg - 70 kapsułek Zakończyłam kuracje i zostało mi prawie całe pudełko za 90 kapsulek zapłaciłam 200 zł, a sprzedam za 80 zł kontakt: xmxsx@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupujcie bo nie warto. Ja się męczyłam przez wiele miesięcy i nie mam już sił... Aknenormin nieźle daje po wątrobie no i przez niego wychodzi dużo więcej pryszczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bralam aknenormin 8 miesiecy. Rok spokoju teraz wszystko wraca tłusta cera zanieczyszczona, bolace syfki i nawet juz mam też na dekoldzie. Nie wiem czy znowu isc do lekarza zeby mi przeposal to, czy jest sens bo wydaje mi sie ze znowu rok przerwy a potem od nowa to samo...:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, czy ktoś mógłby podzielić się swoim doświadczeniem z zakańczaniem kuracji - słyszałam, że dawki trzeba zmniejszać aż do całkowitego odstawienia - pamiętacie jak to się u was zmniejszało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam od miesiaca stosuje akenorium mialem dwa razy dawka 20 mg rano i wieczorem teraz mam dawkę 20+10 mg i wieczorem 20 mg po miesiacu zaczynaja mie bolec plecy stracznie pekaja mi usta wiecie moze jaki krem na usta albo pomatka na pekniecia jestem facetem wiec jeśli jest coś co nie świeci się będę wdzięczny :) c hodzi oczywiście o usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruana29
Miałam bardzo poważne problemy po leczeniu tym paskudztwem! Nie dajcie się nabrać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena1974
Brałam aknenormin przez osiem miesięcy po jednej tabletce. Do szóstego miesiąca brak efektów, później z dnia na dzień lepiej. Mam 42 lata i przez wiele lat zmagałam się z tradzikiem ( ok 22 lat ). Ten lek wyleczył mi skórę. Skutki uboczne to wypadanie włosów, które zaczęło się ok 4 miesiące od zaprzestania brania. Włączyłam VITAPIL. W trakcie leczenia strasznie suche dłonie ( łuska ) i przesuszona śluzówka nosa, suchość ust. Wszystko da się wytrzymać. Obecnie jestem rok od odstawienia tabletek Aknenormin i jest ok. Martwią mnie tylko ciągle wypadające włosy, to trwa już trochę długo, ponownie przyjmuję VITAPIL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
biorę akne od 18 kwietnia 2016 r. miałam takie ropy że spać na twarzy nie mogłam ani umyć jej masakr jedna wielka tragedia:((( dopiero po 4 miesiącach stosowania 40mg dziennie i innych wspomagaczach witaminowych jakie lekarz zapisał jakby wszystko się uspokoiło tzn żadne nowe zmiany nie wyskakiwały a to co wyszło powolutku skutecznie znikało bo sie już nie odnawiało w tym miejscu. Prawda jak większość pisze usta suchar stosuję blistex biała tubka taki balsam albo pomadka maxmedical z kwasem hialuronowym oczy aż bolą od suchości więc codziennie sztuczne łzy do oka 2x dziennie sucha swędząca skóra na rękach makabra i stosowane hektolitry balsamów najlepszy jest cetaphil albo emolium trójaktywna emulsja do ciała oczywiście na twarz cetaphil emulsja do mycia nakładam i wycieram wacikiem zero wody zero ręcznika w kontakcie z twarzą . Po umytej twarzy krem nawilżający cetaphil i zewnętrznie to co lekarz zapisał zindacline zamiennie z aknemycin krem . Polecam internetowa lub stacjonarną aptekę gemini wszystko duzo tańsze niż w lokalnych mniejszych . Włosy oczywiście też suche ale regularne mycie 2 razy w tyg. plus jakaś odżywka i jest ok (szampon pharmaceris h stymulujący wzrost włosów bo mi mega wypadają ale to już miałam problem rok wcześniej zanim zaczęłam brać akne więc to nie przez tabsy i do tego odzywka z dermeny ) jutro idę na kontrole i zobaczymy co mi powie czy brać dlej czy koniec bo nie ukrywam wszystko jest uciążliwe ale nie tak jak to cholerstwo na twarzy jeśli nie wróci będę najszczęśliwsza na świecie na razie jestem zadowolona gdzieś czytałam że trzeba wziąć od 150 do 200 mg substancji na 1 kg masy ciała więc ok 11 miesięcy a lekarz mówił że ok 7-8 miesięcy starczy jeśli nic nowego nie będzie wychodzić a dziś dopiero ostatni zaskórnik mi się goi więc podejrzewam że to jeszcze nie koniec:(( oby fortuna pieniędzy jaką wydaję na to wszystko co potrzebne do leczenia nie poszło na marne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aknenormin to najlepszy lek na trądzik, mowie poważnie. Leczyłam sie 10 lat na to schorzenie, testowano na mnie milion maści, tabletek i innych preparatów jednak skutecznie zadziałał wlasnie aknenormin. Różnice w wyglądzie mojej twarzy zobaczyłam dopiero po 2-3 miesiącach stosowania, jednak naprawdę warto uzbroić sie w cierpliwość i znosić w spokoju piekące wargi czy oczy. To naprawdę działa! Pisze tutaj, bo gdy zaczęłam brać ten lek, przejrzałam wszystkie fora i prawie z niego zrezygnowałam. Na szczęście tego nie zrobiłam i teraz jest 7 miesiąc kuracji i moja skóra wyglada o niebo lepiej! Z całego serca polecam wszystkim, tylko nie wolno sie poddać zbyt wcześnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aknenormin to najlepszy lek na trądzik, mowie poważnie. Leczyłam sie 10 lat na to schorzenie, testowano na mnie milion maści, tabletek i innych preparatów jednak skutecznie zadziałał wlasnie aknenormin. Różnice w wyglądzie mojej twarzy zobaczyłam dopiero po 2-3 miesiącach stosowania, jednak naprawdę warto uzbroić sie w cierpliwość i znosić w spokoju piekące wargi czy oczy. To naprawdę działa! Pisze tutaj, bo gdy zaczęłam brać ten lek, przejrzałam wszystkie fora i prawie z niego zrezygnowałam. Na szczęście tego nie zrobiłam i teraz jest 7 miesiąc kuracji i moja skóra wyglada o niebo lepiej! Z całego serca polecam wszystkim, tylko nie wolno sie poddać zbyt wcześnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula1321
witam czy ma ktoś do sprzedania axotret nie starczy mi tabletek do następnej wizyty u dermatologa help!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skonczyłam leczenie aknenorminen, pozostało mi 70 tabletek, chętnie odsprzedam, wazność luty 2018

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalalunia89
Też brałam to 'cudo'' ;/ po aknenormin to wygladalam o wiele gorzej bo sucha skora sie zrobila wszedzie, nie tylko na twarzy -.- Dlatego teraz 2x się zastanawiam zanim siegne po jakiekolwiek leki...\ Mam Sevolium i w zupełności mi to wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×