Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Girl123456789

Co na celulit?

Polecane posty

Gość Girl123456789

Mam cellulit na udach i chciałabym się go pozbyć do wakacji..;/ Co jest dobre? jakie ćwiczenia, kosmetyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej spodnie
tylko niezbyt obcisłe i elastyczne, bo się odciska i widać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Girl123456789
Nikt nie ma tego problemu czy co,że nikt nie pisze nic więcej? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu nie ma co pisać, naprawdę. Ruch jest najlepszy. Kremy pewnie też coś dają ale nie tyle co wysiłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Girl123456789
co dokładnie? bieganie czy jeszcze jakieś ćwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Girl123456789
a jakieś balsamy,żele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc nigdy nie używałam żadnych balsamów ujędrniających, ale pilinguję się dwa razy w tygodniu i masuję taką rękawicą do masaży. Nie wiem czy piling daje coś na cellulit ale za to skóra jest delikatna i gładka. Czytałam gdzieś, że pilingi z kawy pomagają na cellulit takie robione z prawdziwej kawy i jakiegoś balsamu i żelu pod prysznic. Nie próbowałam ale może warto sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sassssssssssssssss
ja ma ten problem od lat. mam nawet swój topic. kupiłm masażer relax tone, robie pelingi, smaruje sie balsami, ale nieregularnie, duzo chodze w pracy. od kilku dni nie jem slodyczy. zobaczymy, czy beda efekty. a ten peling z kawy, bo powoduje bałagan :p ok3łyzeczki kawy zalewasz wodą, czekasztrochę. bierzesz fusy i dodajesz troche balamu, oliwki itd. i smarujesz nogi we wannie i potem spłukujesz wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już chyba gdzieś był taki temat :) Ja używam gąbki antycellulitowej i żelu antycellulitowego do kąpieli, ale tak jak wcześniej ktoś napisał najważniejszy jest ruch, więc chodzę na zajęcia "cellulit killer" na mojej siłowni. Super efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×