Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani B.g

Dzień dobry OWIECZKI KOCHANE...

Polecane posty

Gość prrawdziwaowieczkabozza
To ja jestem prawdziwą owieczką bożą. Co jeszcze mogę napisać? Powinnam to napisać w moim wątku, ale wiecie - na trzeźwo się nie da. Popsuli mi opinię to teraz ja robię to samo. Flacha czystej za flachą i psuję cały Zachód za JEDNĄ rzecz. Że stanęli po stronie takich zerowatych rodziców przybranych rozwalam ich BEZ JEDNEGO SŁOWA wódką co tam sie pojawiam. Skorto ja mam złą opinię to oni tez - że można pić aż na czterech chodzić i NIKT nie reaguje. NIKT. Że w Polsce bardziej reagują na pijaństwo niż tam. Taką im robię opinię i robię swoje bo pół roku już bez sensu siedzę i to widzę. Ale musze to jeszcze przemyśleć bo chciałam inaczej. Chciałam pieniądze a tu gówno wielkie. Mam morderstwo popełnić mi mówią. Nie umiem. Szkoda zdrowia, nerwów i SUMIENIA szkoda na gówna ludzkie. Po prostu. Na pedałów tez szkoda sumienie niszczyć, żeby się nimi przejąć. Jak banda pedków niemieckich mogła mnie sprowadzić wiecie do kilku artykułów, których nigdy nie przeczytają bo...nie znają polskiego. Ale im zrobię opinię wszędzie. A pedał ma dobrą. Ja im dam. I lesba też i skurwiel. A ja mam złą. No wiecie co - no to wódka na stół. A czy piłam to moja sprawa - teraz tak jest na Zachodzie, że można się schlać i rzygać w pracy i nic. tak będę mówić wszędzie. Z Polski to tak można i z każdego kraju. :( Tacy są juz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prrawdziwaowieczkabozza
Bo wiecie ja tylko chciałam zarobić w tych pracach fizycznych TROSZECZKĘ i do Niemiec na stałe. Z kasą bym mogła byc i bym się wykłocała z nimi - coś tam umiem po niemiecku dyć. A tak? A opinię jaką mi zrobili swoi to dajcie spokój. A teraz 2 tygodnie z morderczyniami. Coś strasznego. Na szczęście mam jakieś zapiski choć nie o to mi zupełnie chodziło. Dlatego sie nie umiałam pozbierać od razu jak należy. Ale od jutra już robię porządek bo to bez sensu wiecie. A tyle czasu już straciłam bez sensu zupełnie :( No taka prawda :( Bo na sekundkę tylko chciałam w tych polskich lajf firmach i dlaej - normalne zycie a nie takie gówno. Wiecie z 2 -3 tysiace euro by mi starczyło na jakiś czas. Nawet rok jakbym siedziała tak. I koniec. A tak? 10 prac - co chwilę - wydupiaj, co tu robić dalej? Muszę DIAMETRALNIE zmienić punkt widzenia. NIe da się inaczej w tym chamstwie. I tyle :( I ciągłość jakąś trzymać swoich zainteresowań bo ktoś powie - no to już chyba ocipiała po takich przygodach. Jeszcze mordercy - nienormalna. Coś mnie musi ratować przecież. I TAK JEST. Ale co? Cisza. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prrawdziwaowieczkabozza
Wiecie - najbardziej mnie WPIERDALA coś takiego - pijaczek z biura z pierwszej firmy wziął i mi maile wyciągnął do urzędnika niemieckiego i mnie pomawiali od razu, że na 6 lat tam przyjechałam. Na 3 miesiące. I tyle. Taką miałam umowę a reszta od biura zależała. I wiecie, że mnie wyrzucili to się mszczą na tych pierdolniętych w dekiel polskich biurach bo za miesiąc miałam 300 euro - taki miałam domek, że sie znęcali nade mną. A teraz NA CZYSTO za 2 tygodnie zarobiłam BEZ KARY ponad 500 euro na ręke. I wiecie - no ja tak myślałam - 3 miesiące - jakieś 2,5 tysiąca euro i mnie nie ma. No myślałam 1500-2000 euro i spadam. I na początek pracy szukać to by mi starczyło, jakiś zasiłek. Nawet pół roku mogłam siedzieć - rok za bardzo mi nie pasowało , rok to na mieszkanie swoje, ale do 6 miesięcy mogłam siedzieć i wtedy do urzędnika niemieckiego nazat i się wykłócać, że chcę pracę fizyczną i mieszkanie w Niemczech. Na ile? Nie wiem. Na pół roku też. Znajdę coś to Ok nie to nie. No i wiecie - w dupie miałam z której gówno wychodzi cały ten pierwszy domek i sąsiadów dalej. Do teraz mogłam siedzieć od września i sobie spokojnie pracować. Pół roku to już można mieć pretensje jak ktoś się nie wyniesie a był na 3 miesiące. A oni? Banda chamów niedomytych - 5 prac już miałam. Mordercy w ostatniej już ofen. Wcześniej 2 próby morderstwa też, próba wysłania do burdelu niemieckiego. No wiecie co - ja nie wiedziałam, że mam matkę Angielkę , samobójczynię. Dajcie se siana do tyłków głupie Polaki i tyle :( Ale mnie potraktowaliście. A te procesy? To miało być WYGRANE i mnie tam nie ma. Chyba sobie żarty robicie, że wam sie poddam, że w szkole racji nie miałam. Z matką samobójczynią - NIE MIAŁAM, ale bez matki samobójczyni - 100% racji. Wybaczcie i ugryźcie mnie w dupę. Tyle mnie obchodzicie świnie zakłamane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdziwaowieczko chcesz to Cię adoptuję? Potwór spagetti, fajne ;-) warczypsie nim zdecyduję się na kawę w czyimś towarzystwie to staram się go chociaż trochę poznać.O Tobie nie wiem NIC, no może niewiele, choć to niewiele podoba mi się ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i o to chodzi :) jak się wszystko wie, to nic już nie zaskakuje nie wykręcaj się, pierwsza zapraszałaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prrawdziwaowieczkabozza
Mam już swoją mamusię. Nie musisz mnie adoptować. Poza tym ja zawsze chciałam być w sierocińcu i masz pecha na mnie bo bym Ci sie nie zgodziła na żadną adopcję. 18 lat to bym poszła do siebie i miała rodzinę swoją normalną i stałą pracę. CHYBA żebyś coś była warta , a tak bym nie stała o adopcje. Masz pecha. Panstwo ma mnie wychować i koniec. Tak bym uważała i koniec. No to pewnie bym za mąż nie wyszła przy takim myśleniu choć kto wie? Druga sierota i kto wie co by mogło być. Bo musieliby mi powiedzieć, że sierota. I wtedy by było dobrze. A że kłamstwo? Nie wiem :( No to miałam tą sierotą być. Nie zasłużyłam na to. Szkoda. Lepiej być sierotą niż mieć 1 żyjącego rodzica biologicznego. Tak lepiej. Wtedy każdy współczuje, a tak? A 2 żyjących rodziców to już całkiem DRAMAT. Przy adopcji - zdupiaj do swoich - tak jest :( No i ja bym odeszła do sierocińca. Bo ważniejsi biologiczni i koniec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prrawdziwaowieczkabozza
Mówcie sobie co chcecie ale to wszystko stało sie przez mój brak rozgrzeszenia bo gdybym je miała to do dziś tam jestem - nie dadzą mi rady. A tak - nie umiałam wymyślić jak ograc ten DEBILNY brak rozgrzeszenia. Tylko po to, żeby mi dowalić za trupa przez grupę lesbij. Ale wiecie - ja nie byłam takim zerskiem jak ta laska. A tego braku rozgrzeszenia nie umiałam ograć - to sie da ograć, ale pierwszy raz w życiu mi sie taka historia zdarzyła i nie poradziłam sobie od razu jak należy. Dlatego nigdy nie dostanę pracy w ogrodnictwie bo to się leciutko da ograć - modlitwą. ALE JAKĄ? Trzeba dobrze kombinować. Ja dopiero teraz to widzę. I żalem za grzechy ale w taki sposób w jaki do tej częstej spowiedzi trafiłeś. I wiecie - ja się wrócę po to rozgrzeszenie ale to już nie ma ZADNEGO ZNACZENIA - wszystko ograne już mam i tyle. I wiecie ten morderca skończy W ŚMIECIACH za mnie, a ksiądz też bo go wyrzucą z cmentarza jak nie wyjedzie stamtąd - polski ksiądz. Za to , że popiera bandę lesb i nikt nie rozumie czemu. Bo popiera morderczynię dwukrotną. On skończy w smieciach za moją tragedię. Bo wiecie - rozgrzeszenie takiego durnia można LECIUTKO ograć tylko ja akurat na dniach go nie dostałam i się bardzo załamałam. I ZNOWU mi życzył Kościół Polski kary śmierci - raz mnie dziecko księdza już chciało zabić - nawet więcej. I wiecie - zamiast mnie zapytac się -jaka była ta laska co się powiesiła? Jakie ona miała wartości? Czy warto sie za nią modlić? NIE WARTO bo to był jakiś PIERDOLNIĘTY W CZEREP SKORPION zodiakalny i to bez sensu za skorpiona się modlić. Pyszna, że pożal się Boże. Gdyby nie ja to ateistka i taka mądra, że się powiesiła, ale wszystko na mnie, wszystko wiecie :( A ja się jej zaczęłam bać chyba jakoś podświadomie i tyle. I ani słowa z nią ten jej biologiczny ojciec nie przemówił i jeszcze na mnie. Kiedyś dostanie w ryjsko ode mnie on i niejeden inny dzieciorób. Mój ojciec biologiczny też - se księżulki dzieci robią, się nimi zajmą a nie bezdzietne samotne kobiety wydawają jak kurwy za mąż, czy biją po twarzach czy gwałcą czy szydzą. Istny kraj Mieszka Pierwszego. Oby się poddał i sie sami rządźcie tutaj. Ale to są 2 państwa już - jak wy to będziecie dalej wyglądać to nikt normalny nie wie. Ja sie trzymam matki i koniec. AMEN. ps. no ale język macie to się dogadać umiecie - przynajmniej w teorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratowniczko droga zaczerpnij w moim imieniu trochę świeżego powietrza. Ja jestem uwięziona w pracy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×