Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qilka

(nie)śmiało prezentuję moje dzieło

Polecane posty

Gość qilka

Znudzona standardowymi formami i biżuterią małokolorową, standardową, przewidywalną... stworzyłam swoją kolekcję broszek:P Kolory są intensywne, wyraziste i baaardzo wiosenne:P jestem ciekawa co o nich sądzicie: http://allegro.pl/show_item.php?item=1508070897 podobają Wam się? może macie jakieś sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za 12 zeta nigdy tego nie
kupie. to przeciez filc! nic nadzwycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie porażają uroda ale tez
i nie odrzucaja. Srodki z guziczkow dosc tandetne, ale te zgeometryzowane ok, jak komus pasuje, to czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytworzenie filcu jest
cholernie pracochłonne, stąd ceny. poza tym autorka ma akurat tanio jak na filcową biżuterię, w sklepie podobne rzeczy kosztują średnio 50 - 60 zł. niektóre mi się podobają, ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to nie jest ten typ
(wytwarzany samodzielnie filc, mieszanie kolorów, rozna grubosc i faktura ) tylko po prostu wycinanie z kawalków gotowego filcu, tak jak z materiału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co za różnica czy z koziego bobka czy z króliczego. Pyta czy fajne wię pisać na temat. Chcesz się pochwalić znajomością tematu, załóż nowy temat na forum o filcu i wsio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to nie jest ten typ
(odpowiadam na post "wytworzenie filcu jest"). Dyskusja o cenie jest przeciez na temat ( co sadzicie?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie jest coś innego choć niedawno na kafe pojawił się pierwszy topik z filcowymi broszkami. tamte podobały mi się bardziej. Ogólnie zachęcam do tworzenia czegoś mniej standardowego i kombinowania bo piszesz o czymś nowym i odkrywczym a ja tu poza kolorem tego nie widzę. Zastanawiam się nad ceną 12 zł za sztukę? czy komplet? (nie masz tego uszczegółowionego w aukcji lepiej to dodaj).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qilka
dziękuję za Wasze sugestie. Jaka cena według Was byłaby odpowiednia? Broszki są duże i przyznam, że takich form nie widziałam nigdzie, wszyscy robią kwiaty. Jeśli chodzi o ich tworzenie - nawet wycinanie jest czasochłonne:) do tego dochodzi szycie klejenie.. cieszę się, że Wam się podobają:) Fantastycznego tygodnia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×