Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama 19 miesiecznego synka

Domki letniskowe nad morzem

Polecane posty

Gość gość
a ja polecam domki w Stegnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a le Stegna to jednak nie jest na pełnym morzu.. co innego miejscowość Wicie. Fajna miejscowość z fajnymi domkami na ulicy Słonecznej 56.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Wicie i domki Poznaniak. Tam są bardzo dobre warunki. Nam nic nie brakowało, a wszystko było tak, jak na zdjęciach przedstawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

Przeglądałam sobie ofertę Poznaniaka i fajnie ona wygląda. Rozglądam się już za miejscówką na majowy weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaję namiar na fajne noclegi, gdzie blisko sa też punkty gastronomiczne. To są domki. Fajne. Byłam tam tydzień z dzieciakami m 508 074 528

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia Sara

Rowy to bardzo fajne miejsce, wszędzie blisko. Miejsce przyjazne dla rodzin z dziećmi, mili ludzie, bardzo czyste plaże.  My byliśmy w ośrodku Domki Rowy na Różanej 8 domki komfortowe i ekskluzywne. Niedaleko czysta i szeroka plaża, w sezonie każdy znajdzie dla siebie sporo miejsca. Polecam  www.domki-rowy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona

Z rozrzewnieniem wspominam Wicie. Dosłownie pod koniec sierpnia było tam 5 osób na krzyż, ale było cudownie i człowiek faktycznie wypoczywał. Nocowaliśmy w domkach Poznaniak i niczego nam tam nie brakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziak

My juz drugi rok jedziemy do Rusinowa, tam w ośrodku Bajkowy Zakątek sa super domki, ładne, nowoczesne, czyste przede wszystkim, fajnie urządzone. Ośrodek przyjazny rodzinom z dziecmi, dla mnie super miejsce. Dzieciaki zachwycone, nam też sie podobało http://www.adam.jaroslawiec.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziak

My juz drugi rok jedziemy do Rusinowa, tam w ośrodku Bajkowy Zakątek sa super domki, ładne, nowoczesne, czyste przede wszystkim, fajnie urządzone. Ośrodek przyjazny rodzinom z dziecmi, dla mnie super miejsce. Dzieciaki zachwycone, nam też sie podobało http://www.adam.jaroslawiec.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Od trzech lat jeździmy do Poznaniaka. Fajnie, bo domki są ładne i wygodne,  a do gastronomicznych lokali blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LalaZakochaa

Byliśmy w Gryfie na terenie Pobierowa i ogólnie było całkiem spoko. Blisko plaży, ale mają też swoje baseny, basen dla dzieci więc może czasami będzie to lepsza opcja niż pobyt nad samym morzem, gdzie woda zimna i dla dzieci znacznie niebezpieczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umyć

Ja patrzę tylko na to żeby do morza było 50-100 m.I żeby cena prądu i wody była wliczona w cenę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×