Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama 19 miesiecznego synka

Domki letniskowe nad morzem

Polecane posty

Gość Gargamel1231
Polecam domki letniskowe w Łebie http://www.domkiwlebie.pl/. W dobrym stanie, dobra cena i poza tym ładne polskie miasto. Chyba za rok z żoną też tam pojedziemy ponownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę z czystym sumieniem polecić wypoczynek w przepięknej miejscowości Wicie. Przez tydzień wynajmowałem tam z żoną ładny i przestronny domek letniskowy Poznaniak , który miał wszelkie udogodnienia i wszystko jak należy działało. Do tego okolica cicha i spokojna a do plaży mieliśmy bliziutko. Miejsce mi się bardziej spodobało niż przereklamowana Łeba, czy Ustka. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam morze od lat i na każdy urlop szukam nowego miejsca tam do wypoczynku. W tym roku padło na Wicie i jak zawsze, że nie chciałem być skrempowany wynająłem domek Poznaniak. Była to dobra decyzja, bo dzięki temu miałem możliwość do wypoczynku w komfortowych warunkach. Moja żona także była pod wrażeniem malowniczej okolicy i całego standardu domku. Oceniam wszystko na duży plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, że domki Poznaniaka mają swoją dobrą jakość w przystępnej cenie nawet w pełni sezonu. jeszcze bym dodała, że lokalizacja domków jest rewelacyjna a kontakt z właścicielem konkretny. myślę, że nikt nie będzie żałował. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam domki Poznaniaka, bo odiwedziliśmy znajomych, co stacjonowali właśnie w tych domkach w miejscowości Wicie. Oni mieli tam wszystko czego dusza zapragnie, więc w przyszłym roku wybieramy się tam razem z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady z tym Spamem Poznaniaka, dziwnym trafem, aż tylu ludzi w tak krótkim czasie zachwala akurat te domki. Reklamować się, to trzeba z głową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić Wesołą Gąskę https://www.wesolagaska.pl/ bardzo fajne miejsce aby pojechać w parze, albo z rodziną. To jest miejsce w Gąskach, między Koszalinem a Kołobrzegiem. Domki eleganckie, przystosowane do tego, aby fajnie odpoczywać. Zawsze jak tam jadę to wracam zrelaksowany. Wolę takie rozwiązanie niż właśnie kwatery prywatne, gdzie jest bardzo dużo osób i często nieprzyjemna atmosfera. Tu jest zupełnie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna jest miejscowość Wicie, a w niej domki letniskowe na Słonecznej 56. Samo Wicie, to bardzo spokojna miejscowość dla ludzi, co nie lubią miejskiego zgiełku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiachamska
Super domki są w Sarbinowie. Niesamowity klimat i okolica. Domki umeblowane i wyposażone. Nie wiem jak konkretnie nazywała się firma, która wynajęła nam, ale pewnie dużo ich tam nie ma. tak czy inaczej bardzo mili ludzie> Nie było żadnych problemów. Więcej info po adresem: http://one-line.pl/domki-na-wynajem-w-sarbinowie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ma może ktoś namiar na domek w Sarbinowie, blisko plaży (może być plaża niestrzeżona) i żeby była możliwość przyjazdu z psem? ( roczny owczarek niemiecki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubię ustronne miejsca, gdzie jest cisza i spokój i takie właśnie noclegi mam w domkach u Poznaniaka. Na moje skołatane nerwy niczego tu nie brakuje. Cisza, spokój, przyroda... cudownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzmi cudownie. Właśnie szukam miejsca na wakacje by coś zarezerwować już teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sarbinowo piękne, ale nie oszukujmy się. Tam już jest trochę przepych i dużo wszystkiego. jak ktoś chce odpocząć, to polecam tutaj ul. Słoneczna 56, Wicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Poznaniaku czujemy sie wspaniale! Wracamy już 5 raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julkkka
Lubię Sarbinowo, chociaż woda tam jest zawsze b. zimna :) Lubimy tez Pobierowo, Sami kilkukrotnie zatrzymywalismy sie w Bajkowym lesie w pobierowie, po prostu idealne miejsce dla dzieciakow - tu mozna obejrzec ich oferte www.bajkowylas.eu . wlasciciele sa mlodzi i bardzo mili, widac ze sie staraja dogodzic gosciom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaję namiar na fajne domki blisko czystej plaży. Naprawdę plaża najczystsza jaką widziałam nad polskim morzem! Domki bardzo zadbane z fajnym i duży placem zabaw. Temat już stary, ale wierzę, że jeszcze komuś się taka kwatera może przydać . 508 074 528

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikareczka
Ktoś tam wczesniej pytał o Międzywodzie. Polecam te domki: https://www.sunandsnow.pl/apartament-miedzywodzie-nazlotychwydmach-250 Właśnie wróciliśmy, rewelacja. Ładne nowe domki, czyste, fajnie urządzone. Na miejscu spory plac zabaw, więc dzieciaki nie nudziły się ani chwili, nawet jak pogoda nie sprzyjała plażowaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak szukam domku nad morzem to zawsze na meteor-turystyka.pl mają tam bardzo dużo ciekawych ofert zarówno pod względem jakościowym jak również cenowym co jest ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popatrzcie sobie na domki poznaniaka. są fajne! Byłam! jest wszystko w porządku. Wracam za rok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
domki letniskowe drewniane to świetne rozwiązanie na rekreacyjne wypady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
urokliwe Wicie i domki Poznaniak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeglądałam ofertę tych domków i wyglądają ekstra. pewnie w czerwcu sie wybiorę. Bardzo lubię morze w czerwcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No polecam Poznaniaka zdecydowanie! Rezerwuj miejsce już w marcu, bo potem będzie kłopot jak chcesz na czerwiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam domku w Gąskach www.wesolagaska.pl nie tylko w lato ale też na jesieni. Jestem zdania, że dobre miejsca trzeba polecać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro dobre miejsca trzeba polecać, to ja polecam domki poznaniaka w Wiciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×