Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Siostra zbyt miłego

MÓJ BRAT PŁACI ZA WSZYSTKO W SWOIM ZWIĄZKU!

Polecane posty

Gość Siostra zbyt miłego

Mieszkają daleko od siebie, oboje mają prawko, ale i tak zawsze on ją wszędzie wozi, podwozi, przyjeźdża po nią, jak mają jechać nawet do głupiego kina, nie wspomnę już o tym, że za wszystki rozrywki płaci on, a oboje studiują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nela_*
ca ciebie to obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh łosiem jest
cóż jesli twój brat tak lubi to co na to poradzisz,żyj swoim zyciem.Ja mam brata który postępuje podobnie z tą różnicą że to jest już jego zona.Lubi tak to ok,chociaż czasami nóż w kieszeni mi się otwiera ale się nie wtrącam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro są małżeństwem to co się bulwersujesz :o co was to w ogóle obchodzi...swojego życia nie macie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siostra zbyt miłego
Tylko wszystko co zarobi wydaje na nią i kupuje to co ona mu każe- od stóp do głów ubiera się tak jak ona chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licz kobieto swoje
Przypomnienie!Twój brat jest dorosły a skoro studiuje tzn.że jest inteligentny bądź cwany.Może Twój brat czuje się facetem mogąc za nią zapłacic,bądź odwieźć do domu.A Ty pewnie pomyślałas,że ta jego dziewczyna go wykorzystuje co??Myślę,że znasz swojego brata..i myślisz,że on związał by się z jakąś materialistka,bądź głupia baba?Bądź co bądź to ich sprawa co robią ze swoimi pieniędzmi.Czy brat rozlicza Cię z Twoich pieniędzy?Nie sądzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siostra zbyt miłego
nie są małżeństwem! nawet mu do głowy nie przyjdzie żeby ona za coś zapłaciła. Mi nigdy nie kupił nic, a jego wielka miłość przysłania mu całkowicie świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twój brat jest facetem z klasą
bo tylko taki nie pozwala kobiecie płacić za cokolwiek. Taki facet to skarb i marzenie każdej dziewczyny ! A Ty głupia psita jesteś :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licz kobieto swoje
brat kupuje pewnie co Ona chce bo chce się podobać swojej Kobiecie..Stara się i liczy się z jej zdaniem,bo to Z nią może ma w planach spędzić resztę życia.Z Tobą przecież nie będzie spał w jednym łóżku,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licz kobieto swoje
Sama pewnie chciałabys mieć takiego faceta...zazdrość przez Ciebie przemawia..Ale nieładnie się zachowujesz licząc pieniądze brata.Brat jest dorosły i ma prawo sam podejmować decyzje o sobie i swoich pieniądzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz może najwyższy czas zając się swoim życiem? Znaleźć swoją miłość i dać bratu spokój? Rodzina schodzi na dalszy plan, kiedy pojawia się przyszła żona, to ona będzie teraz jego najbliższą rodziną, z nią spędzi życie i z nią powinien się liczyć ! Dlaczego niektóre idiotki matki/siostry nie są w stanie tego ogarnąć? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siostra zbyt miłego
Jeżeli ktos się z kimś spotyka 2 lata to chyba niewiadomo czy oni sie pobiorą czy nie! A pieniądze na nią wydaje. Wczoraj siedzi z kumplem w naszym domu imówi, że zbiera na wakacja dla nich!!! no wydawanie na dziewczynę kilku tysięcy na tydzień wakacji to chyba przesada, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licz kobieto swoje
No wlasnie?dlaczego nie potrafią?Sama jestem w takiej sytuacji..siostra brata myśli że ja jej brata wykorzystuje itd.Kwestionuje wszystkie jego decyzje!Sama mam brata a on ma dłuższy czas dziewczynę,wiem że dużo dla niej poświęca,płaci też za większość,nawet wybaczył jej zdradę,a tego nie kwestionuje chociaż dla mnie powinien być związek skończony.Ale On jest dorosły i chyba wie co robi..Jego życie..Ja za niego życia nie przeżyje..Tak jak nikt za nas.Także autorko naprawdę licz swoje pieniądze a nie kogoś.Nieładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licz kobieto swoje
Dla niego to może nie przesada.Nie pomyślałas,że dla niego to może wlasnie być spełnienie marzeń?Że wlasnie we wymarzone miejsce pojedzie z nią?Pieniędzy nie da się przełożyć na wspomnienie wspaniałych chwil.A jeśli go stać na spełnienie swoich i swojej dziewczyny marzeń to to chyba bezcenne..Dwa lata to już dość spory starz.Znają się już dość dobrze.Np-moi rodzice wzięli ślub po roku znajomości a już mają ładna okragla rocznicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licz kobieto swoje
Poprawka.Siostra mojego narzeczonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cikitaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
facet płacący za wszystko to jest rekompensata za późniejsze małażeńskie życie ...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaakkk
znajdź sobie faceta i Twoje problemy znikną bo zajmiesz się swoim życiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whahahhahaha
jaka ty jestes popierdolona, ZAZDRORSNA I ZAWISTNA!!!!! TO JEST JEGO KASA I CHUJ CIĘ TO OBCHODZI NA CO JĄ WYDAJEEEE ZAL CI DUPĘ ŚCISKA, BO JESTES BRZYDKA I SRUSTROWANA I NA RANDKACH PŁACISZ TY???? HAHAHA!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aco_ma_dziewczyna _racje
jesli on tego nie widzi, to moze nalezy mu to uswiadomic- jasne ze skoro oboje sa studentami to powinni placic po polowie - co to za pomysl ze facet ma laske utrzymywac? jest jej chlopakiem czy sponsorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewien mężczyzna
Jeszcze niedawno sam byłem studentem i moja kobieta nigdy nie płaciła za siebie. Nawet student ma możliwości zarabiania pieniędzy poprzez prace dorywcze, także wszystko się da! Kocham moją cudowną Narzeczoną i płacę zawsze za Nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aco_ma_dziewczyna _racje
ja z kolei zawsze z moim (obecnie juz mezem) dzielilam sie oplatami - niby czemu mialby za mnie placic? Oboje nie pracowalismy bo mielismy pochlaniajace studia wiec pieniadze byly od rodzicow i ze stypendiow. Zreszta nawet jako zona nie uwazam, ze maz ma mnie utrzymywac- zawsze na siebie zarabiam! Gardze laskami ktore wlasnie zachowuja sie w ten sposob - podobno zyjemy w 21 w. i partnesrtwo jest podstawa w zwiazku...jak widac nie dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licz kobieto swoje
No WLASNIE żyjemy w 21wieku a nie w czasach gdzie rodzina decydowała co mamy robić,kim w życiu być.Także niech każdy żyje tak jak chce..a nie tak jak rodzina chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to jego związek, on jest dorosły i po co się wtrącasz? możesz ewentualnie raz mu cos doradzić i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej się w ogóle nie wtrącać ... zamknąć dziób i siedzieć jak mysz pod miotłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój syn też już jest od dwóch
lat z panną,jeszcze się uczy i jest na naszym utrzymaniu,właśnie w piątek zablokowałam mu kartę bo przesadził z prezentami dla panienki i z paliwem no niestety nie mam zamiaru jeszcze jednego dziecka utrzymywać:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ona ma za niego za wszystko płacić?? Taka juz dola facetów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamusi co blokuje karty syn
owi- kobieto zazdrość cię sciska? synek nie pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blues:)
Mój facet też praktycznie za wszystko płaci, choć ja tego nie chcę, ile razy jesteśmy razem na zakupach, bierzemy rzeczy spożywcze, on coś dla siebie i ja również. Przy kasie zawsze chcę wziąć i za swoje jak i również za połowę rzeczy do domu, zapłacić sama, ale on mi nie pozwala...mówi żebym trzymała na swoje potrzeby, a ja na to- że właśnie chcę zapłacić za swoje potrzeby:), a on nie i koniec, i płaci ze swoich. To ja w domu zostawiam zawsze pieniądze, z myślą że weźmie...ale gdzie tam, coraz większa ta kupka pieniędzy ode mnie rośnie;). Tak więc są i tacy mężczyźni, którzy mogąc płacić za kobietę, są dumni że mogą pomóc:). No nie wiem takie jest moje zdanie;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×