Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PaulinaaniluaP

Ten pierwszy pierwszy raz

Polecane posty

Gość do Coralick
Nie wiem czego się czepiasz dziewczyny. Ona dobrze pisze. Jest coś takiego jak "pochwica". To nie są bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurza łapka
first sex after married

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migdałeek
autorko, w kwestii depilacji - czy tego chcesz, czy twoj chlopak nalega, czy po prostu myślisz, że tal trzeba?? Bo nic nie trzeba, nic na siłe - to twoje ciało! A skoro nigdy wcześniej się nie depilowałaś, to skóra nie przyzwyczajona jest po prostu. krem jest najlepszy w twoim wypadku, ale do tego skóra tez musi się przyzwyczaić. Kup jak najłagodniejszy, nie trzymaj dłużej niż zalecane. Przed i po stosuj łagodzące maści czy balsamy. A co do pierwszego razu: liczy się czułość i bezpieczeństwo. Czuły facet poprowadzi cię, będzie wiedział co zrobić, no a ty nie oczekuj od siebie za wiele, nie musisz być super kochanką. Jeśli facet zapewni ci poczucie bezpieczeństwa, to ze wszystkim sobie poradzicie. Może boleć, może byc krew, może być super - tego nie przewidzisz :) ale najbardziej zapamiętasz czułość chłopaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femiii
Chciałabym was dziewczyny zapytać czy krwawienie po "pierwszym stosunku" długo trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacz
zacznijcie robić to w wannie, to będzie mniej boleć, tylko z wodą, rozluźnią się mięśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25235
W wannie lepiej nie o ile chcecie zabezpieczyć się prezerwatywą. W wodzie gumka może łatwo się zsunąć. Poza tym pewnie będzie niewygodnie, no chyba że ktoś z was ma naprawdę dużą wannę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25235
femiii, krwawienie podczas pierwszego razu wcale nie musi wystąpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femiii
Tylko, że właśnie u mnie już trwa trzeci dzień. I chciałam wiedzieć czy któraś z was miała podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25235
Dziwne. Może to po prostu okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femiii
Też tak myślę, tylko czy to możliwe, że zaraz po stosunku, okres powinnam dostać za tyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze toż z tego pierwszego razu zrobiliście niemal operwcje wojskową..... Dobrze że większosc ludzi nie doszkala się nforum jak to zrobić bo by nikt sexu nie uprawiał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to było mniej więcej tak... Wtedy też się jakoś specjalnie nie depilowałam na ten pierwszy raz, bo w ogóle wyszło na spontana :) i tak jest chyba najlepiej... Teraz depiluje sie albo kremem do depilacji, ale on niedokładnie goli, więc nim depiluję głównie okolice bliżej warg sromowych i zawsze trzymam dłużej niz napisane.. a pozostałą część maszynka do golenia pod prysznicem. Podczas pierwszego razu nie krwawiłam, jedynie bolało i to nawet całkiem mocno, ale mój chłopak był bardzo czuły takze spoko :) a jeśli chodzi o krwawienie, to nie wiem, ile ono trwa, ale wydaje mi się, że kilka minut. A jeśli chodzi o zabezpieczenie, to prawie nigdy tego nie robilismy z zabezpieczeniem, jedynie stosunek przerywany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×