Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dorky dork

Ciag dalszy kuchennych absurdow, czyli: co trzymacie w szafkach pod zlewem?

Polecane posty

Gość gość
- kosze do segregacji odpadów, - szufelkę i zmiotkę, - detergenty do mycia kuchni (do lodówki, piekarnika, zlewu i blatów), - małą gaśnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko kosz na śmieci, jakieś reklamówki na recycling, jak mi się nie chce wynieść, ogólnie rzeczy, których mi się nie chce wynieść brzydzi mnie trzymanie w tej szafce czegoś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w szafce pod zlewem mam po lewej stronie kosz za koszem worek do którego wrzucamy puszki po piwie ,po prawej stronie stoi skrzynka z akcesoriami do sprzątania typu Pronto,płyn do szyb i jeszcze jakieś noi worki na śmieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Butelki po piwie,wino wlasnej roboty ziemniaki i worki na smieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosz na smieci, kostki sol i nablyszczacz do zmywarki, szufelka i zmiotka, srodek do czyszczenia piekarnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkurzacz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Butle z gazem,wiadro z ziemniakami,kosz na śmieci,siatkę z cebulą,szczotke i szufelke,butelki po piwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Filtr do wody i kilka misek bo przecieka ! :D recenzja mascary too faced- better than sex :D patsslife.blogspot.com zapraszam !! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gary,pokrywki,miski, kosza tam nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kubel dwuczesciowy ( segregacja) srodki do mycia ( ludwik, sciereczki jednorazowe, plyn do szyb, plyn do mebli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze poinformowany optymista
W mojej szafce kuchennej znajdują się: -brudne majtki i skarpetki męża -zużyty papier toaletowy(bo kibel nie zasysa) -zdechłe myszy a raz nawet był szczur -kilka starych butelek z moczem(czyli amoniak,dobry do czyszczenia) -kwasy cytrynowy,octowy,soda oczyszczona,gliceryna,kwas fosforowy i takie tam do usuwania rdzy i brudu -resztki jedzenia dla psa(na bierząco)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama zorientowana w temacie
U mnie znajduje się kosz na śmieci,wiaderko z cebulą,z ziemniakami,zużyte reklamówki do wyłożenia kosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×