Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość aska93aska93

ciaza? czy tylko urojenie??

Polecane posty

Gość aska93aska93

Witam. okres był 12.12.2010 rok - 8 stycznia 2011 roku stosunek. okres w styczniu spóźnił sie troche. mam cykle 31,32 dni. Ale wystąpił bardzo obfity 27 stycznia 2011 roku i trwał do 2 lutego 2011 roku. Zrobiłam 4 testy. Wszystkie negatywne. 1. tydzień po stosunku 2. 10 dni po stosunku 3. 2 tygodnie po stosunku. 4. 5 tygodni po stosunku Piersi mnie w ogóle nie bolą. Śluz troszeczkę biały, troszkę przezroczysty. Normalny. Senna nie jestem. Temperatura: nie mierzę jej, ale gdy zmierzyłam w ciągu dnia to bło 37,0. A innym razem 36,6. Ale cześciej było 37,0. Mierzyłam pod pachą. Czy jednak mogę być w ciązy? Cały czas o tym myśle. Wydaje mi się ze jestem. Chyba sobie uroiłam. a marcu okres pojawił się 4 marca i trwał 3 dni, jeden dzień sucho i 9,10 marca troszkę krwi i skończyl się. Wydał mi się troszkę mniej obfity niż zwykle. Ale czy mogło być to spowodowane stresem i wczesniejszym bardzo obfitym okresem? No i czy jest szansa na ciąże? teraz mierzyłam rano temperaturę pod pachą i było 36,5. Piersi mi nie urosły. Nie bolą. Ale uroiłam sobie, że brzuch mi urósł. A wszyscy w koło mówią, że troszkę schudłam i ładnie wyglądam. Czy zrobić teraz jeszcze jeden test ? ;/ Martwimy się z chłopakiem bo za bardzo zaszaleliśmy. Mam 18 lat. Aśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×