Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Inkaa__

Bazy pod cienie.

Polecane posty

Gość asiabasia
Na prawdę marka ARTDECO taka dobra? Mi kiedys polecała ją daleka znajoma. Cwaliła, że jest niesamowita jednak sie nie skusialam. Może przybliżycie mi więcej info:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzywatutka
oj tak, artdeco najlepszą bazą jest! a czemu? świetnie podkreśla kolor cieni, dzięki niej łatwiej się je aplikuje - i, co najważniejsze - przedłuża trwałość. nie wyobrażam sobie bez niej mojego makijażu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rikitikitak12
A ja bym powiedziała, że nie trzeba aż tyle płacić za jakość. Ja mam bazę z cashmere i efekt jest super a cena wcale nie jest wygórowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makeupinka
tanią i dobrą ma INGRID< 10 zł, wyciąg z oliwek,, nawilża powiekę i intensyfikuje kolor cienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka1875
ostatnio testowałam przez miesiąc słynną bazę Ubran Decay (dostałam próbkę od koleżanki) i muszę przyznać, że niczym nie różni się ona od bazy, której używam na co dzień z Pierre Rene, a dokładniej tej http://www.topdrogeria.pl/produkty_profesjonalne/baza_pod_cienie,11617.html, no może poza ceną - znacznie i to nawet bardzo ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa Pestka
Ja używam ARTDECO i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzkkka1
Spory wybór, jeśli chodzi o bazy pod cienie znajdziecie tutaj https://darmarsklep.pl/bazy-pod-cienie . Każdy lubi coś innego, więc trudno polecić jakiś konkret. Ja akurat lubię lekkie rozwiązania, ale plusem jest to, że nie mam tłustej powieki, więc praktycznie każdej mogę używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×