Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nemtiks

Szczesliwy bedac mezczyzną

Polecane posty

Gość nemtiks

Jakim sposobem moge byc szczesliwy bedac mezczyzna, jak moze mi sprawiac przyjemnosc to ze plec kobieca wszystko ma od plci meskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meczesiebardzo
Mecze sie juz bardzo długo Cierpie z tego powodu ze nazywam sie plcia brzydka, ze kobiety nigdy nieinteresowaly sie meskim cialem, dla nich to byl zawsze dobry element do posmiania sie, ze sexualnosc meska nigdy nie miala prawa bytu, jednoczesnie przez to nie mam zadnych przywilejow, ani nie moge miec zandej przyjemnosci ktora scisle jest powiazana z tozsamoscia ktora nie istnieje 'Nikogo już specjalnie nie zaskakuje, że kobiece ubrania, buty i dodatki promuje się sesjami, które więcej mają wspólnego z erotycznymi aktami niż zdjęciami modowymi. Naga pierś, pośladek, a nawet bardziej intymne części ciała nie dość, że nie szokują, to weszły do standardowego menu promującego ciuchy. Producenci postanowili więc zbadać zupełnie nowe możliwości i zaczęli eksperymentować z erotyką męską. Niektórzy startują delikatnie, ujawniając wyłącznie nagie męskie pupy. Inni idą na całość, stawiając także na obnażone męskie klejnoty' Płec kobieca w latach 14-18lat napełnila mnie zla energia, opetala mnie ich demonicznosc sexualna, mialem slabsza psychike, czystą wrazliwą na wszystko, urodzilem sie odrazu ze swiadomoscia kobiecą majac nosic meskie spodnie, przez co przeżywałem ciagłą sprzecznosc przez co niemoglem stworzyc zadnych relacji z ludzmi, teraz juz mam 32lata i ciagle jestem w tym okresie. Zyje juz wiele lat bez zadnej relacji z płcią kobiecą Jakim sposobem moge byc szczesliwy bedac mezczyzna, jak moze mi sprawiac przyjemnosc to ze plec kobieca wszystko ma od plci meskiej, a ja jako mezczyzna nie moge nawet liczyc na chocby zagadanie od płci kobiecej a jesli juz to po to by przetestowac mnie czy jestem meski, a ja jestem tylko istnieniem majacym uczucia mecze sie sexualnie juz wiele lat, nie mogac stworzyc zadnych relacji z płcią kobiecą. (nigdy tego niezrobilem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venus Joy
może i płeć "brzydsza", ale mądrzejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×