Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nulamika

Pomóżcie z płytkami w łazience/ teściową...!!

Polecane posty

Gość nulamika

Witam, chcemy wykończyć łazienkę w domu po swojemu, i wszyscy domownicy się bardzo cieszą, tylko taki mały feler- teściowa czyhająca na potknięcie/niedopasowanie jakiegoś elementu... z samą presją dałabym sobie radę, gdybym mogła zrealizować własny projekt pięknej, nowoczesnej łazieneczki, tylko, że... położyła na podłodze duże piaskowo-pomarańczowe płytki!! wnętrze jest niewielkie, a nie chcę nudy i klaustrofobicznych odczuć po każdym wejściu... Marzę o elementach w ciemnym brązie i drobnym dekorze +lustro/chrom dla powiększenia... ale może jest ktoś z głową pełną pomysłów sprawdzonych i ciekawych.... chcę się chwalić tą łazienką, a nie czuć porażkę przy siusianiu... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę nie masz ciekawszych spraw do obmyślenia, tylko jakie mają byc płytki w łazience, żeby można sie było pochwalić? nie wierzę.... poza tym jakoś słabo sobie wyobrażam... a teraz zapraszam Was, kochani, do kibla, bo chciałąbym się pochwalić jego wystrojem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość być może niewdzięczna
dobre !!! ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruanda
Mała łazienka w ciemnych kolorach będzie klaustrofobiczna, ale co kto lubi. Nie bardzo widzę pomaranczowo-piaskową podłogę do tego, jeszcze dekory? za dużo grzybków w barszcz http://www.google.pl/images?q=modern%20bathroom&oe=utf-8&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&hl=pl&tab=wi&biw=1400&bih=859

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jaki problem, do tego np ciemnobrązowe szafki i będzie grało. Ciesz się ze cię koszt podłogi ominął:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nulamika
Nie mam zamiaru zapraszać gości do oglądania łazienki, ale nie chcę wzrokiem po kątach błądzić jak ktoś wyjdzie z niesmakiem (spowodowanym tandetnym wystrojem, a nie czystością- uprzedzam złośliwców) Laura Diaz- dzięki :) tak właśnie zrobię chyba na przemian płytki ciemne i jasne, po kilka rzędów, a dekor nad ciemnymi meblami przy lustrze:) nie ma to jak ktoś miły się odezwie, od razu pomysły do głowy wpadają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddeeeww
wejdz na stronę leroy merlin w inspiracje łazienek,na pewno znajdziesz coś ciekawego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×