Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankahooliganka

ktora siec komorkowa jest najtansza?

Polecane posty

Gość ankahooliganka

mam w orange i jest porazka, wykonam pare tel w interesach i 20 zl poszlo sie jebac,a jak dzwonie poza siec to zabiera mi jakas kosmiczna kase za pare minut :/ a wy w jakich macie sieciach? bo chce sie dowiedziec, gdzie bedzie najtaniej, jezeli dzwonie czesto do roznych sieci ale rozmawiam tylko po 3-4 minuty z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesandrie
Wydaje mi się, że Play. Doładujesz komórkę za 30 zł i masz rozmowy na miesiąc do wszystkich za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkk.
:D:D:D:D:D Rozmowy w interesach i szkoda Ci 20zł? :classic_cool: Jak człowiek sobie potrafi dostosować ofertę do swoich potrzeb to ceny są porównywalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie w zupelnosci z 2 o
dla mnie tam najlepszy orange jest!wykupuje sobie smsy i rozmowy do tej sieci i jest super!bardzo jestem zadowolona z orange!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankahooliganka
tak, szkoda mi 20 zl, bo to tylko taki przyklad z ostatniej godziny, bo przy takich stawkach to miesiecznie bede wydawala 500zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana w nim do szaleństwa
Janusz Korwin Mikke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkk.
W Orange na kartę za minutę płacisz 30gr. Żeby zapłaciś 500zł musiałabyś wygadać ponad 1600 minut co daje prawie godzinę przez 30 dni w miesiącu. Aktywując pakiety możesz mieć za minutę do Orange i na stacjonarne 10gr. Jeśli dzwonisz na wybrany numer często możesz wykupić pakiet 3gr za minutę na trzy numery. Dzwoniąc do play będzie drogo. Na abonament stawki zazwyczaj wszędzie są wyższe. Zrób plan! Przejrzyj sobie oferty, zadzwoń do kilku operatorów i zorientuj się co Ci najbardziej pasuje. W firmie mojego męża rachunki miesięcznie wynoszą 800-1000zł, to nie jest nic szczególnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli wybierzesz Play to masz ten komfort, że dzwonisz do wszystkich sieci za tą samą stawkę. Np. w Orange do Play jest drożej, inne sieci podobnie. Sprawdź na stronie Play, wydaje mi się, że mają najlepszą ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, ktoś napsasł wyżej: "Wydaje mi się, że Play. Doładujesz komórkę za 30 zł i masz rozmowy na miesiąc do wszystkich za darmo" Do wszystkich to mogą być smsy (wszystkie sieci), rozmowy za darmo przy 30zł TYLKO do Play.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiku miku miku fuu
podnosze. ktora jest najtansza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co!
orange to złodzieje, czekam tylko kiedy mi się abonament skończy, jak miałam na karte byłam zadowolona, ale teraz to porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie też oszukali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzannaanna
Ja mam numer w play i nie narzekam. Wydaje mi się, że wszystkie sieci komórkowe mają podobną ofertę. Jeśli zależy wam na tanich doładowaniach to radzę zajrzeć na http://www.topup.center/ Z tego co wiem karta 30-tka kosztuje 25,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, w erze dzisiejszej komunikacji komórkowej i przebijających się ofert najlepszym wyborem jest sieć , która każdemu jak najbardziej odpowiada :) W moim przypadku przewijania się poprzez szereg wszelkich macierzystych również sieci telefonii komórkowej tj.Orange,Play,Plus czy T-Mobile obecnie jestem na etapie korzystania ( już nie z abonamentu ) z karty startowej Vikings Mobile. Dlaczego ? za 19 zł lun 29 zł są bardzo interesujące propozycje tj. 2-4 GB internetu, sms bez limitu i rozmowy również :) Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Play to złodzieje
Play to jest drogi płace im za minute na inne telefony komórkowe ponad 29 gr za minute o 1 zł więcej płac a inne sieci vikings mobile czy plus płacisz o wiele mniej i nie opłaca się mieć z pleja bo ze chciało im się podwyżek taka sieć powinna mieć za minute oklo 9 19 gr anie 29 gr lekka przesadza plej i dlatego szukajcie gdzie jest najtaniej anie w plej życzę wam z całego serca żebyscie nie placili drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orange 20 zl do wszystki za darmo w orange poza siec płace 1 zł tylko zł za rozpoczecie i cały dzien moge gadac za to 1zł czyli jak gadam 5 dni do inych sieci nawet 5 godzin dzienie to płace tylko 5zł czyil razem 25 zł a jak bedzie sie gadało cały miesiac to oczywiscie 30zł plus te 20 zl ale ze mam tylko w orange i sparadycznie poza siec ostatni musiałem zapłacic 27 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 114
sieci mają podobne ceny ze względu na konkurencje.. Jeszcze 7 lat temu ceny nie były podobne .. , wiec raczej nie kieruj sie która najtansza tylko która ma najwiekszy zasięg w POlsce Najwiekszy zasięg ma orange.. Odbierze nawet w dziurze oddalonej od miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam abonament w Plusie dokladnie Premium Mobile. Obydwoje z mezem przeszlismy do tej firmy odhodzac od Orange i Playa. Abonament 24,70, wszystko no limit i internetu mozna powiedziec ze tez. Szczerze mowiac polecam https://ambasador.premiummobile.pl/oferta/a2xbfx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marian443
Na http://njumobileopinie.pl znajdziesz sporo opinii i ocen dotyczących jednego z najpopularniejszych operatorów telefonii komórkowych. Jeśli nosisz się z myślą zmiany operatora na innego, warto najpierw dobrze poznać zarówno ofertę, jak i opinie o operatorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilcia72
Ostatnio zmieniłam operatora i przeszłam do Novum S.A. Mam ofertę za 25 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny raz czytam o komórkach z Novum Sa...To sprawdzona oferta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co byś chciał sprawdzac? liczby mówią same za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zasięg w porządku, cenowo okej, więc nie ma się czego bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×