Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marcin8448

Dlaczego polki sa tak brzydkie?

Polecane posty

A duzo tzn ile? Bo napewno nie jest to 50%, facet opanuj sie i przestan sie wyzywac na polkach bo polka Cie zdradzila. Chcesz ukrainke? Rosjanke? tam pelno takich ale uwazaj bo w 80% to prostytutki. Blondynki z czerwonymi ustami. Podobaja ci sie takie? ok, w POlsce malo jaki facet spojrzy na taka. Są gusta i gusciki. Jak cie zdradzi hiszpanka to wtedy hiszpanki beda beee, a juz nie daj Boshe zeby zdradzila cie kazda z podanych pokolei raz, to napiszesz zaraz ze na swiecie nie ma ładnych kobiet i powodzenia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin8448
wogile w polsce powinny mieszkac same facety , a baby na ksiezyc wyslac kurwa! juz mnie to wkurwia i sie zastanawiam moze sie wyprowadze do kopenchagi albo do niemcow bo tutej sie wyrzyc dluzej nie da za chuja kazda dupy daje, jak juz jakas ruchasz to przeorana jak pola grunwaldzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowie tylko to co slyszalem,nie wiem ile w tym prawdy.W Londynie tak samo pracuja w burdelach jak w Niemczech czy Hiszpanii,ich dupa ich sprawa.Mi to nieprzeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin8448
ale mi to przeszkadza bo juz sie od jednej jakims paskodztwem zarazilem i mordowalem sie ze do lekarza musialem isc ale ile wycierpialem to moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin8448
podszywacz 1 klasa jestes. do tej 33 - szacun :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin8448
ja sie kurwa znam, bo miale juz mega duzo bab i wszystkie byly ciasniutkie a tylko polki rozjebane jak rowy . no to sie nie czepiaj mnie lalu, bo wiem co mowie a mowie dobrze i chuj wam do tego jak nie wierzycie to sami sprawdzcie i zobaczycie ze polki maja cipska jak wory po kartoflach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin8448
no co kurwa juz poszliscie??? a chcialem wam cos opowiedziec!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin8448
no k**wa wracać! ja wam prawdę powiem, prawda w ocz kole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeszkur
wiesz Marcin, rozumiem Ciebie , nie trafiłeś na swoją ale postaraj się jakoś honorowo i z fasonem podejść do tematu związku z kobietą , powiem wprost - znam kilku facetów , którzy byli moimi kolegami i ożenili się z rodowitymi Irlandkami albo z Angielkami brzydszymi od nocy listopadowej i co ciekawe, gdy jestem w UK i spotykam się ze znajomymi to na przykład Christin mówiąca trochę po polsku powiedziała wprost , Tom pracował na budowie i bez socjal , czyli nielegalnie ale mnie pomagał w domu i żaden chłopak w Londynie nie umie tyle co Tom, emigrant ale kochany imają dwóch synów :) to nie jest prawda , że Angielki lub Irlandki nas Polaków uważają za dziadów , one szukają mężów tak samo jak Polki i nie różnią się niczym jako kobiety, chcą kochać i chcą być kochane i szanowane szukasz pięknej polki a uroda przemja, każda jest piękna , którą kochamy ale do tego należy dojżeć psychicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowo K u r w a tylko wychodzi Ci bezbłędnie. Reszta do bani. Ty wróć do szkoły, a nie oceniaj Polki. Kto by chciał faceta ktory napisze do niej w liście " wyrzyć " albo "same facety"... masakra. Tak tak, dobrze zrobisz wyprowadzając sie do Niemiec a nie do niemców wieśniakuuuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin8448
i tak wam powiem . no to tak!z racji tego, ze lubie podroze pojechalem kiedys do wloch . na miejscu poznałem tak troszku kolezanek - 2 wloszki, rosjanke, litwinke, 2 niemki i polka tez tam byla . w moim hotelu urzadzilismy sobie male bunga-bunga. mowie wam niesamowite doznanie - ja jeden i 7 lasek napalonych na mnie . pomijam juz fakt ze polka byla do kitu i po paru minutach wypierdzielilem ja z pokoju za ryja! nagle wparowal jej chlopak, chcial mnie naparzac po mordzie ale zaproponowalem mu zeby dolaczyl no to zgodzil sie. pierdolilismy sie jak koty. w koncu zapukalo jakies stare malzenstwo ze co to za swinstwa i zaczeli drzec japy . ja im mowie ze albo wypierdalac albo wchodzic . weszli . nigdy nie zapomne fujary tego dziadka w moim kakaowym oczku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin8448
orzeszkur pie*dolisz głupoty, ja swoje wiem. kurwa te paszczury to tu teraz sie zmówiły i k*rwa wypisują takie bajki..ze nieby piekne.. jaasne, tu mi jedzie pociąg co by sie w ich cipyy zmieścił 10 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zmień imie, bo Marcinki zazwyczaj są ok i gadają do rzeczy, Ty gadasz od, także daj już spokó:) masz zabawe co? ehhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin8448
i tak wam powiem . no to tak!z racji tego, ze lubie podroze pojechalem kiedys do wloch . na miejscu poznałem tak troszku kolezanek - 2 wloszki, rosjanke, litwinke, 2 niemki i polka tez tam byla . w moim hotelu urzadzilismy sobie male bunga-bunga. mowie wam niesamowite doznanie - ja jeden i 7 lasek napalonych na mnie . pomijam juz fakt ze polka byla do kitu i po paru minutach wypierdzielilem ja z pokoju za ryja! nagle wparowal jej chlopak, chcial mnie naparzac po mordzie ale zaproponowalem mu zeby dolaczyl no to zgodzil sie. pie**olilismy sie jak koty. w koncu zapukalo jakies stare malzenstwo ze co to za swinstwa i zaczeli drzec japy . ja im mowie ze albo wypie**alac albo wchodzic . weszli . nigdy nie zapomne fujary tego dziadka w moim kakaowym oczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin8448
dojrzec psychicznie? ja jestem bardzo dojrzaly, nie masz pojecia ile przeszłem, i jaki mam bagarz doswiadczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin8448
czytaj uwarznie to sie czegos o rzyciu nauczysz ciemniaku! ja miałem tyle kobiet ze ty tylu w zyciu k*rwa nie widziałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin8448
i tak wam powiem . no to tak!z racji tego, ze lubie podroze pojechalem kiedys do wloch . na miejscu poznałem tak troszku kolezanek - 2 wloszki, rosjanke, litwinke, 2 niemki i polka tez tam byla . w moim hotelu urzadzilismy sobie male bunga-bunga. mowie wam niesamowite doznanie - ja jeden i 7 lasek napalonych na mnie . pomijam juz fakt ze polka byla do kitu i po paru minutach wypierdzielilem ja z pokoju za ryja! nagle wparowal jej chlopak, chcial mnie naparzac po mordzie ale zaproponowalem mu zeby dolaczyl no to zgodzil sie. pie**olilismy sie jak koty. w koncu zapukalo jakies stare malzenstwo ze co to za swinstwa i zaczeli drzec japy . ja im mowie ze albo wypie**alac albo wchodzic . weszli . nigdy nie zapomne fujary tego dziadka w moim kakaowym oczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeszkur
Marcin , skoro masz takie bogate doświadczenie to teraz sprowadź do siebie nawet 20 Japoneczek a każdy Polak tylko będzie zazdrościł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin8448
a o czego to ja nie miałem! japoneczki pierwsza klasa. polki to wogule powinny sie od nich uczyc zeby takimi klodskami w lózku nie byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin8448
i powiem wam wiecej - to byla niezla orgieta. wloszka z francuzka, ja z dziadkiem, babka z litwinka . no wymienialismy sie co chwila! nagle puka kelner i wola ze kolacja przyszla . ja mowie pierdolic jedzenie chodz tutaj . no to przylazl a polka za nim bo czekala na korytarzu na swojego faceta . a ja polke za fraki i jeb ja z pokoju! na to ona sie prosi zeby ja wpuscic bo nie wyczymie ! a ja mowie nie suko bo zes brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin8448
ale ja i tak bym z polką nie poszedl, bo mowie. mozna sie zarazic wenerami, chlopcy uważajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin8448
i powiem wam wiecej - to byla niezla orgieta. wloszka z francuzka, ja z dziadkiem, babka z litwinka . no wymienialismy sie co chwila! nagle puka kelner i wola ze kolacja przyszla . ja mowie pie**olic jedzenie chodz tutaj . no to przylazl a polka za nim bo czekala na korytarzu na swojego faceta . a ja polke za fraki i j** ja z pokoju! na to ona sie prosi zeby ja wpuscic bo nie wyczymie ! a ja mowie nie suko bo zes brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin8448
ja znam tyle historii roznych, no mowie wam. sluchajcie mnie bo wiem co mowie. polki to brzydkie, 2 licowe- powtarzam. nie wwarto a jak chcesz do burdelu, to lepiej wiecejz aplacic, dlaej pojechać, czy coś, a nie z belkami się męczyć. serio, grosza bym nie dał, nie wzioł bym też jakby mi doplacali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkfdjfdksdfj
Marcin8448 = prawdziwaowieczkaboża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin8448
ja jestem aryjczykiem i z byle kim k*rwa spółkował nie bedę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeszkur
tak Marcin, już nawet na Kenijkę obrzezaną nie masz szansy z takim płytkim poziomem myślenia ale podobno każdy ma to na co sobie zasłużył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin8448
kazda lesza od polki. probowalem tu i uwdzie i swoje wiem. a ty nie wiesz nic. taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale prowokacja, nawet życie przez RZ pisząc, probujesz na siebie uwage zwrócić. Jakie Ty musisz miec monotonne zycie. SPierdzielaj z tej POlski zanim splodzisz jakiegos matoła na naszej ziemi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin8448
i zamiast skorzystać z nauki mondrzejszego, z plytkim mysleniem wyskakujesz. ja mysle wlasnie bardzo glemboko, mam refleksyjna nature i duzo o tym mysle. trzeba korzystac z zycia! a jak tu korzystac jak wokol same paszczury:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie miej pretensji do nas - POlek, my sie z polskiej Ziemi nie wyniesiemy facet !!! Wieksze szanse sa na to, ze pozbędziesz się ich wyjeżdżając z POlski. Pakuj manetki i zamawiaj bilet na wyspy dziewicze - powodzenia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×