Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość na kafe są sami nieudacznicy

Moje zdanie na temat kafeterian!

Polecane posty

Gość na kafe są sami nieudacznicy

Wielu kafeteriuszy i kafeteriuszek to geje, lesbijki, transseksualisci, panny z dziecmi, ojcowie ktorzy uciekli od swoich dzieci, zony ktore pozwalaja na to by maz je bil, mezowie ktorzy zala sie na forum ze baba ich leje, wredne tesciowe, wredne synowe, wredni synowie, wredne corki. Ciagle jakies bijatyki miedzy tesciami a zieciem/synowa/dziecmi, czy ofiary szkolnego przesladowania lub dzieci czy wnuki ktorzy oddaja wyrodnych rodzicow lub dziadkow do domu opieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jksdjfkfjksfd
Nie to tylko autorzy tematów . Z czego 2/3 to ściemniacze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na kafe są sami nieudacznicy
Tyle tematow ile sie tutaj naczytalam to kazdy by w koncu wiedzial ze na kafeterii znajduje sie 86% patologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na kafe są sami nieudacznicy
Sciemniacze ale rzeczywisciarze :( patologia jest wszedzie, nie rozumiem tylko jedno kto tej patologii oplaca neta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na kafe są sami nieudacznicy
Alkoholicy, narkomani i fanatyczni katolicy rowniez sie tutaj znajduja. Chociazby sluzebnica Jania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty do nich należysz
w stu procentach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jestem lesbijką! no i co z tego, pomarańczo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam Cię w sali samobójców...
A co masz do gejów, lesbijek czy innych osób, którzy oddychają tym samym powietrzem, co Ty? Gdyby Ci się nie podobało, to byś omijała tą ''patologię'' szerokim kołem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na kafe są sami nieudacznicy
Do kogo naleze? do nieudacznikow, wrecz przeciwnie. Ja tylko poczytuje te tematy i jestem oburzona ze na tym forum zbiera sie sama patologia, problemy wrecz jak z telenoweli brazylijskiej. "Rodzice wyrzucili mnie z domu bo jestem w ciazy" "Rodzice wychowuja moje nieslubne dziecko" "Klasa mnie przesladuje" "Pobilam sie z tesciowa" "Matka wyzywa mnie od kurew" "Jeste gejem" "Lesbijka z dzieckiem" Skad sie na tym forum wzielo tyle elementow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam Cię w sali samobójców...
Nie nazywaj ludzi z problemami elementem społecznym, bo tylko ich obrażasz i pokazujesz, że lepsza nie jesteś. Poza tym 99% tematów to prowo, nie zauważyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka ma racje sama patologi
a :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×