Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PatiK

Imie dla dziewczynki.Polscy rodzice w UK!!!!!!

Polecane posty

Gość PatiK

Witam wszystkich. Mam maly dylemat. Wraz z mezem spodziewamy sie naszego pierwszego dzidziusia-i powiedziano nam ze na 90% to dziewczynka. Jak na przekor bo wlasnie z imieniem zenskim mamy problemy.Dla chlopca Dominic ale Dominica dla dziewczynki odpada. Oboje mieszkamy w Anglii juz 8 lat i nie planujemy wracac. Chcemy jednak by dzidzia miala imie w miare -NORMALNE- w obu krajach PL i UK Podoba nam sie Alicia ale chcemy dobrac drugie imie krotkie ale pasujace do pierwszego i nazwiska ktore jest bardzo POLSKIE (duzo sz i rz) i na K Myslicie ze Alicia Ava K.......ka ladnie brzmi?Albo Alicia Liliana K? Czekamy na wasze pomysly:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ochajtanka90193467
Laura- moja tak ma,dość uniwersalne,spotykane w wielu krajach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuaaaa
Barbara Paula Victoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatiK
Dzieki za powyzsze.Moj kochany maz jest strasznie wybredny, podoba mu sie chyba jedynie Alicia i Amelia. Amelia jest teraz strasznie popularne wiec raczej nie. Jesli chodzi o Alicje to O.K ale moze macie pomysl na drugie? Oboje z mezem jestesmy z rroodzin gdzie drugie imie to juz tradycja... Co pasuje do Alicji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj. W jakim mieście mieszkasz? Ja mieszkałam z mężem w Leeds, później wróciliśmy do Pl i niedługo wracamy spowrotem do UK. Jak sobie radzisz i ogólnie jak Ci się mieszka w uk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do dzieciaczków, właśnie moja kochana chrześnica, któraa też mieszka w UK ma na imie Amelia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatiK
My mieszkamy w Chichester wiec zupelnie inne tereny... A wracac to chyba nigdy bo smutne to ale chyba w Polsce juz bym nie umiala zyc. Tylko rodziny brak. Nam sie tu podoba. To juz nasz dom,tu nasze dzieci beda sie wychowywac:-) choc czasem mysl o powrocie kusi.Ale nie za wszelka cene. Jak imie Amelia wogole jest postrzegane?Mi sie jakos tak kojarzy ze od filmu Amelia to taki ich wysyp byl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronica i diament
a po grecku... anastasija sofija natali ewangelija marta xristina iro jana a najbardziej podoba mi sie diamanda,czyli diament:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kstwmz630zv
co za potworne imiona wlasnie wymienilas!! zal!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amammamamasldjkfjaskfjafffaa
Liliana. w Polsce Lilka, w UK Lily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj-a propozycja
może Alicia Eva?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amigo**
Przepraszam bardzo, oczywiście Angielką! Kawy! Potrzebuję dużo mocnej kawy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatiK
Witam.Dziekuje za pomysly:-) ciekawe. Maz wybral Alicia i juz nie zmieni a ja Liliane na drugie:-) Mamy jeszcze troche czasu na zmiany:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dzieci to Lily Natlie, Nell Marina i Nathaniel Igor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×