Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaska2637

Biżuteria

Polecane posty

Gość gość
arthand.pl zrobią też na specjalne zmówienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patuleczka2345434
Ja uwielbiam biżuterię z pereł i bardzo się cieszę, że teraz jest na topie! Jeśli chcecie na prezent to pięknie pakują na https://meikapearls.pl/ a dodatkowo w każdy piątek mają -50% na wybrany produkt! Dziś to są takie kolczyki z podwójnych pereł <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię srebro i złoto. Niestety nie stać mnie na prawdziwe złoto, więc jak mam sobie coś "złotego" kupić to kupuję w sklepie , gdzie mają wyroby ze stali chirurgicznej w tym kolorze. Kiedyś kupiłam tam pierścionek i naszyjnik i poszłam w tym na przyjęcie, nikt się nie połapał, że to sztuczna biżuteria, tylko moja siostra wiedziała, ale nikomu nie powiedziała, bo "tajemnica" to jej drugie imię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsiaBasia238
Dla mnie biżuteria jest ważna, to takie dopełnienie całego stroju. Lubie minimalistyczną biżuterię, taką która nie rzuca się przesadnie w oczy i zachwyca delikatnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krostin
Jeżeli ktoś szuka biżuterii to powinien zerknąć do sklepu https://www.soufeel.pl/ - tu jest bardzo duży wybór produktów i z całą pewnością każdy znajdzie biżuterię, która będzie odpowiadać jego potrzebom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lukrecja Borgia córka papieża A dla mnie niepojętym jest, jak można się obwiesić taką tandetą. To już lepiej nie mieć na sobie wcale biżuterii niż takie jarmarczne "ozdoby". Ja noszę na lewej ręce minimalistyczny stalowy (nierdzewny) zegarek i grubą srebrną obrączkę, na prawej obrączkę-pierścionek z białego złota z drobnymi diamentami, srebrne kolczyki wkrętki o średnicy około 3-4 mm z onyksem lub innym matowym kamieniem i ewentualnie srebrną bransoletkę na prawej ręce. A ja nie wiem jak można być tak bezczelnym i chamskim!!! Wielka burżuja z ciebie a w tytule córka papieża hahaha jesteś żenująca!!! Obrażasz innych za kogo ty się uważasz! Pomyśl że nie każdego stać na złotą czy srebrną biżuterię, że nie każdy jest w czepku urodzony czy pochodzi z bogatej rodziny. Takich rzeczy się nie piszę wstydź się dziewucho. Mogłabym tutaj się rozpisać ale szkoda mi czasu na taką osobę jak ty Przemyśl to bo to mogło i ciebie w życiu spotkać żal!!!://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biżuteria to zdecydowanie jest część, a raczej dopełnienie każdej stylizacji ! Nigdy nie wyjdzie z mody, jedynie może troszkę się zmieniać i modyfikować ;) Ostatnimi czasy bardzo modne były "celebrytki" sama na nie bardzo zachorowałam, a konkretnie na łancuszki z takim małym delikatnym krzyżykiem, plus jakieś jeszcze małe dodatki ;) Przekopałam chyba cały internet aż w końcu trafiłam na sklep internetowy w którym właśnie taki łańcuszek znalazłam https://www.e-azur.pl/naszyjniki/zloty-naszyjnik-z-krzyzykiem-i-czarnymi-kulkami-z-oksydowanego-zlota ! Jest po prostu cudny, bardzo ładnie wykonany, nic sie z nim nie dzieję i wygląda uroczo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naturalną biżuterię mogę tylko nosić, bo nie szkodzi mi na skórę. Miałam dość duży problem przy wyborze. Jedyna opcja, którą z czystym sumieniem mogę polecić to https://www.ankabizuteria.pl/bizuteria-damska, bo można skonsultować dopasowanie rozmiaru, czy inne szczegóły jubilerskie, jak potrzebujesz. A i ciągle nowości dochodzą. Mam wiele kompletów biżuterii srebrnej i żadna mi już alergicznie nie szkodzi, więc po tym rozpoznaję jakość praktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorla

no ja jak wchodzę na stronę sklepu soufeel.pl to też nie wiem co wybrać, bo mają tyle produktów, że nie wiadomo na co się zdecydować 😄 teraz kupowałam sobie charmsy, bo chciałam mieć świąteczne. I kupiłam charms z choinką, reniferem i mikołajem. Teraz wybieram naszyjnik do sukienki sylwestrowej i wybór nie jest łatwy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A może kolczyki bigli? Dobrze się sprawdzają moim zdaniem w wieczorowych stylizacjach www.ankabizuteria.pl/kolczyki, a i na pewno nie przepłacisz, bezpieczna przesyłka mocno. Jeszcze mam od nich biżuterię w kształcie liścia, taka mocno stylizowana naturą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meres

ja zamawiam biżuterię z soufeel.pl mają tam modne charmsy w różnych kolorach. No i też oczywiście mają przystępne ceny i różne promocje, więc opłaca się zamawiać po 2-3 charmsy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol

Jedyną biżuterią jaką noszę jest mój xonix!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada34

Lubię nosić wyrazistą i nowoczesną biżuterię szczególnie przypadła mi do gustu ta z kolekcji Indali. Noszę ją jako część codziennego ubioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka

Uważam, że biżuteria to bardzo ważny element każdej stylizacji. Osobiście nigdy nie wychodzę z domu bez jakiegoś dodatku 🙂 Ostatnio znalazłam super bransoletki na stronie https://hustlebracelet.com/pl/ Wybór może i jest "skromny", ale na żywo wyglądają bajecznie 😍 Mają też kilka modeli dla mężczyzn, więc można nosić je partnersko jeśli ktoś lubi 🙂  A Wy co o nich myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vertaaaa

Ciekawą unikalną biżuterię sprzedaje firma Anka Biżuteria. Dużo niebanalnych kolekcji, duża dostępność produktów, szybki kontakt z obsługą. Tutaj pod linkiem masz konkretne kolekcje – ankabizuteria.pl/kolekcje może coś uda się wybrać. Pozdrawiam! 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinaZaak

Zazwyczaj noszę kolczyki do tego bransoletkę albo naszyjnik, w zależności na co mam ochotę 🙂 Apart ma gustowną biżuterię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam biżuterię Pandory! Ostatnio pochwalę się ,że sprawiłam sobie taki rzemyczek:
- mam do niego 3 koraliki ale chcę w najbliższym czasie dokupić sobie jeszcze kilka.
Mam jeszcze bransoletkę srebrną z elementami złoconymi ale jest tak ozdobna,że moim zdaniem pasuje bardziej na wieczór i do eleganckich strojów. Za to rzemyk można spokojnie nałożyć do pracy czy nawet do sportowych ciuszków.
Ogólnie podoba mi się koncepcja kolekcjonowania koralików, z których kazdy coś symbolizuje. Nie kupuję sobie koralików tak czesto ale jeśli w życiu spotka mnie coś dobrego to mam ochotę to uczcić i kupuję sobie koralik, który to symbolizuje
No i polecam szperać sobie w sklepie Pandory online, mam wrażenie,ze mają w nim o wiele więcej promocji niz w sklepach stacjonarnych. https://pl.pandora.net/pl/prezenty/okazja/mama-i-dziecko/ -  w tym roku na przykład na święta zamawiam dla mamy bransoletkę plus charmsa na początek 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anialka

Ja lubię stonowaną biżuterie seweryniuk.pl coś w tym stylu na przyjęciu ostatnio miałam taki pierścionek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Ja sobie ostatno zamawiam u jubilera w moim mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×