Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zenujaca sytuacja

nie wiem co robic

Polecane posty

Gość zenujaca sytuacja

Witam Moj problem polega na tym zenjest w moim zyciu Pan C (moj partner z ktorym jestem od 4 lat i mamy ze soba dziecko) oraz Pan X ( w rl dla mnie w sumie nie isnieje obecnie {ale istnial}) wszystko zaczelo sie jeszcze w czasach szkolnych bylam wtedy z panem X , byl swietny nigdy nie znalam tak fantastycznego czlowieka czulam sie przy nim wyjatkowa , moja glupota niestety zniszczyla ten zwiazek (flirtowalam wtedy z wielroma facetami i nie docenialam tego ) Pan X w koncu nie wytrzymal calej tej sytuacji (tzn chyba cos zrobilam nie wiem calowalam sie z kims albo zostawilam go a potem jak do niego wrocilam to on juz tak nie mogl {wiem ze to irytujace ze nie pamietam dokladnie sytuacji ale to bylo tak dawno i mialam wtedy g** w glowie). W kazdym razie od tamtej pory nie chce mnie znac a ja nie moge o nim zapomniec mimo ze jestem w stalym zwiazku ciagle mysle o tamtym, czesto mi sie sni (dodam ze w tamych czasach pan X i pan C znali sie dosc dobrze). Kocham swojego faceta nie potrafilabym go zostawic dla innego ale gdyby pan X sie odezwal...to nie wiem. Probowalam z panem X nawiazac jakis kontakt bez skutku, nie chce z nim byc (chyba) chcialabym utrzymywac z nim zwykly kontakt wiedziec co u niego , nie potrafie sobie juz z tym wszystkim poradzic dla tego musialam sie wyzalic :) Myslicie ze wizyta u psychologa moglaby pomoc ? jakie jest wasze zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×