Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witam! 2 tyg temu moja 7 miesieczna córeczka miała zapalenie ucha. zapalenie minęło a ona nadal łapie sie za ucho, teraz juz za dwa, śpi niespokojnie w nocy, budzi sie z płaczem, napije sie troszkę i zasypia. Czytałam, że to mogą być ząbki, poniewaz idą dwie górne jedynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja córcia
miała podobnie.tyle,że zapalenie ucha przechodzia w grudniu.do tej pory został jej taki nawyk,że łapie sie za uszko.Byłam kilka razy u naszej lekarki,a w przypływie desperacji nawet u neurologa,wszystko jest o.k Moze dzieci tak maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że to tylko taki nawyk. jutro ide do laryngologa i sie dowiem co się dzieje z uszkami Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przezywacie jak
idz do lekarza niech sprawdzi uszka. infekcja mogla powrocic. mam corcie, ktor lapie zapalenie ucha srednio raz na dwa miesiace, czasem czesciej, raz sie zdazylo, ze sie nie zaleczyla i zlapala znowu po tygodniu od odstawienia leku. gadalam z lekarzem, ktory stwierdzil, ze male dzieci czesto to lapia, a niektore sa po prostu bardziej podatne. dawaj jej na noc panadol w dawce, a najlepiej jesli jest niespokojna zastosuj kuracje panadolem, dawaj go w regularnych odstepach. zanim nie zobaczy jej lekarz oczywiscie, bo ucho jednak trzeba zbadac. moze bedzie konieczne dokladniejsze czysczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja córcia
mała czarna jak tam wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×