Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mammka-anka

imie dla dzieczynki....

Polecane posty

Gość róża w d....
Daria bardzo ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlaa mamuskkaa
nasza coreczka ktora urodzi sie w czerwcu bedzie miala na imie Martynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irazsiad
Na magiaimion.pl macie wykaz najczesciej nadawanych imion w zeszlym roku. Jest tez wykaz imion i ich znaczenie, jesli ktos w to wierzy ;) Na forum byl tez kalkulator jak powinno nazywac sie Twoje dziecko, chyba tez z tej strony, ale jakby co - mozna poszperac w wyszukiwarce. A co do imion - o gustach sie nie dyskutuje. to Tobie ma się podobać, nie innym. No i (wg. mnie) powinno pasować do nazwiska. Dziwnie brzmi np. Konstancja Kornelia Antonina Wącior, połączenie klasycznych, "pańskich" imion z pospolitym nazwiskiem. A o tym, czy córeczce sie spodoba dowiesz sie dopiero za kilka lat. Zreszta, imię zawsze można zmienić. Nazwisko zresztą też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @mala jula
Hmmm... Skoro się dziwią i nie wiedzą, jak zapisać imię Iga, to co wpisują? "Yga"? "Ika"? Rany... Gdyby ludzka głupota umiała latać ;) pozdrawiam Igę i jej mamę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to przede wszystkim tobie sie powinno podobac... Zreszta, ja doszłam do takiego wniosku, że imie nie jest bardzo istotne, bo i tak znajdzie się ktoś, komu dane imie nie bedzie sie podobało... Ale Daria nie jest zbyt popularne i nawet nie najgorsze :) jeżeli tobie i mężowi się podoba, to jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Imie amelka moja siostra tak ma na imie i kazdy kto ja poznaje mowi ze sliczne imie :) ale to twoj wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja myslalam ze gdy bede miec coreczke do dam amelka no ale moja siostra tak ma wiec by to dziwnie wugladalo wiec chcialam tez dac anastazja no ale mam synka Xaviera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ci mogę podać kilka propozycji, jak nie nazwać swojej córeczki :P : Romualda, Romana, Eugenia, Pelagia, Genowefa itp :) bo na pewno będzie chciała potem zmienic to imie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja napisze tak .....
a Adrianna? Daria ok , wazne zeby wam sie to imie podobalo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfbxckx
a co powiecie na imie Rozalia??ladne prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec 38 tyg.;)
Daria to super imię , moja siostra tak ma na imie, Julita tez jest ładne tak ja mam na imię. Ja rodze za 2 tyg. ale synka i bedzie Jonaszek co myslisz o tym imieniu?a gdyby była dziewczynka to będzie Amanda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×