Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milllan

Jaka surówka do potrawki z kurczaka ???

Polecane posty

Gość Milllan

:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym dala pomidory lub pory ze smietana surowka z papryk 3 kolorow ogorek kiszony z cebulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milllan
Kaciaa jak czym przyprawić pory ze śmietaną ? Mam już potrawkę z kurczaka (z marchewką) do tego podam ryż no ale właśnie z surówek nie wiem co zrobić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milllan
Kacia jeśli masz czas to proszę napisz jak robisz te surówki z papryk i z ogórka. Czym doprawiasz itd. Będę wdzięczna 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pora ze smietana zwyczajnie sol i szczypta pieprzu zadnych wynalazkow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ogorka kiszonego i cebuli obydwa drobno kroje w kostek mieszam sole daje szczypte cukru mieszam gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kroisz drobno papryki 3 kolory cebule czerwona kiszonego ogorka pomidorsa mieszasz kropisz delikatnie oliwa z oliwek albo jakims sosem wg uznania sol szczypta pieprzu i gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Por + jabłko + marchewka + kukurydza, wymieszać, troszkę majonezu czy jogurty naturalnego i już Albo na słodko - to pasuje do kurczaka - marchewka z ananasem albo mandarynkami. Ja wrzucam marchewkę do maszynki elektrycznej bo mi się nie chce trzeć ręcznie. 3 minuty i już pełna micha gotowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milllan
Dziewczyny bardzo Wam dziękuję miło,że można na Was liczyć :-) Dziewczyny skroić całego pora czy tylko tą jasną część ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×