Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jenkamała80

Kiedy pierwsze objawy ciązy+++

Polecane posty

Gość ateobj.
a te objawy tak jak na okres, tzn bole brzucha, itd to ile dni przed ciaza czulyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. ja miałam okres mieć w poniedziałek 14.03 ale nadal go nie mam :) czuję się jakbym zaraz miała go dostać... i strasznie bolą mnie piersi. boję się rozczarowania temu nie robie testu, poczekam do poniedziałku. te spoźnienie tłumacze sobie tym że być może luty był krótszy i temu tak się opóźnia. ciekawość mnie zżera ale do poniedziałku muszę wytrzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to była wogle przedziwna sytuacja, bo cyle mam zwykle 30-32 max, czasem 29 dni, a w listopadzie jak zaszłam w ciąże w 26 d.c pojawił sie bół jak na okres i dosłownie 2-3 plamki krwi wielkosci główki od szpilki, wiec pomyślałam ze kurcze okres ? tak wcześnie ? a to nic .....a to było dokładnie jakies 12 dni od owulacji - wypadała implantacja zarodka w macicy i okazało sie ze jestem w ciązy --------- bole jak na okres ile czułam przed ciążą ? bole w 26 d.c. a test robiłam w 38 d.c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D "te spoźnienie tłumacze sobie tym że być może luty był krótszy i temu tak się opóźnia." :D A co ma długość miesiąca do długości cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jenkamała80
dolllka:)śliczne zdjęcia:) Ja dziewczyny dostałam @.Dziś po południu.Powiem ,że troszkę zrobiło mi sie smutno,bo prawie byłam pewna,ze to będzie ciąża.Testu nie robiłam,bo chciałam poczekać i sie doczekałam. Początkowo martwiłam sie,że co to by było jak bym była w ciąży,ale teraz wiem ,że chyba a raczej na pewno chciała bym miec jeszcze jedna dzidzię. dla starających się życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak miesiąc miesiącem , ale tak juz byłam przyzwyczajona że tego 13 , 14 dnia każdego msc miałam okres :P to o to chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kj12hwuh12w2w
majka wez test zrób a nie piszesz farmazony na forum zrozumcie tu nie ma jasnowidzów!!!!!!!!hahahahha!!!!i tak wgl jak mozna miec objawy w terminie spodziewanej @??nieweim bo widze że wy macie ojjj juz na smaczki niektore nawet brało:O masakra.... test kosztuje ok 10 zł to chyba nie majątek prawda?????ogarnijcie sie bo tylko zasmiecacie tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kj12hwnh12w2w Objawy ciąży bardzo często pokrywają się z objawami miesiączki, więc chyba nie ma się co dziwić , że jak się którejś dziewczynie spóźnia to ma prawo brać pod uwagę ciążę. A forum jest po to żeby pytać radzić się i adekwatnie do tego pomagać sobie nawzajem, więc nie bardzo wiem o co chodzi z tym zaśmiecaniem. Jak na razie nic konstruktywnego na temat nie napisałaś, cóż chyba już wiesz w takim układzie kto zaśmieca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka1987777
niebieskie mano a ty wiesz że w aptekach są testy ciążowe????łałłłłl to juz XXI wiek kurcze...a te tu szukaja wróżek na kaffe:OIdziesz po test w dniu spodziewanej @.i tyle w temacie.Laski zaskakujecie mnie.I ciądle te same pytania,aż rzygać sie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×