Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ładniutka

mój facet jest brzydki

Polecane posty

Gość ładniutka

mój facet jest brzydki i wogóle dalece odbiega od moijego ideału (mam na myśli wygląd nie charakter),nie pociąga mnie fizycznie ale jak już jestesmy razem w łóżku jest fantastyczny wygląd - niski,chudy z zapdniętą klatką, charakter - opiekunczy, dobry i pomocny we wszystkim,złoty czlowiek cos ostatnio mnie wkurza a jestesmy ze soba rok, czy to poczatek konca? kurcze,nie mam nawet jak rozpoznac swoich uczuc,nie wiem czy to koniec miłości czy zwyczajne znudzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przystojny z twarzy??
Jeśli tak to mogę go wymienic na mojego bo też jest brzydki ale wlasnie na twarzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 'bylam'
Bylam kiedys z takim facetem 8 mies , ktory mi sie zupelnie nie podobal wrecz wstydzilam sie go ale mial swietny charakter , fakt ze byla tez miedzy nami duza odleglosc i widywalismy sie tylko w weekendy no i cale wakacje , niestety po tym czasie okazalo sie ze jest jak dla mnie lepszym przyjacielem niz partnerem dlatego rozstalismy sie i przyjaznimy do tej pory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet nie musi być ładny
nie słyszałyście o tym?! wystarczy ,że jest ciut ładniejszy od diabła !!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staszek pytalski
Odezwaly sie puste lampucery!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abercombie
to forum zeszło na psy a kobity tutaj to mega pustaki ale ciagle temu zaprzeczają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mowie ze ladny
Na twarzy ladny i przystojny to zupelnie co innego. Ladny ma kobiece delikatne rysy przystojny meskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładniutka
no własnie, nie przeszkadza mi jego uroda,przeszkadza jego brak ogłady i zachowanie,wstyd się przyznac do takiego faceta, cenię sobie charakter,jestesmy bardziej przyjaciółmi niż parą,juz kilka miesięcy temu mu powiedziałam że z nim nie bedę bo nie spelnia moich oczekiwań (brak ambicji,celów,zdecydowania), ja jestem sama on tez jest sam więc tak jakos to sie ciągnie,ja nazywam to przyjaźnią a on związkiem, juz sama nie wiem co to jest...bardzo go lubię,czasami mi go brakuje(w tygodniu) bo wszystkie weekendy spedzamy u mnie,jakby mógł to najchętniej wprowadziłby sie do mnie, nie chcę na stałe facetaza którego muszę mysleć i mówić co ma robic,potrzebuje oparcia,zdecydowanego,takiego który wie czego chce, jesli chodzi o opiekunczośc,ciepło i nne cechy to jest wprost niezastapiony, ech......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staszek pytalski
Chłopa wam poprostu trzeba,glupie baby.Takiego ktory krotko bedzie trzymal,zeby sie w dupach nie przewracalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksoooo
a moj i zbrzydl i sie utuczuyl bolec ssie zapadl i klapa z sexu na zawsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksoooo
staszek........on do bitki pierwszy, ale to pies ogrodnika wiec nie zabieraj glosu jak nie znasz sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staszek pytalski
ładniutka,dlatego napisalem ze chlopa Ci potrzeba takiego prawdziwego,meskiego,nie cieplych kluch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×