Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aasaszzezeze

Bitwa na glosy

Polecane posty

Gość aasaszzezeze

To sie komus podoba? Jak zobaczylam Wisniak to nei ebde tego ogladac ,a bsolutni mnie to nie wicagnelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oglądam tylko dlatego że akurat nie ma nic innego NIE PODOBA MI SIĘ TAM NAJBARDZIEJ PANI SZAPAŁOWSKA ona chyba nie wie po co się znajduje w tym programie mówi tylko o sobie cały czas np. w ostatnim odcinku opowiadała widzom jak to dawno temu pan CUGOWSKI obiecał jej kwiaty i do dziś ona tych kwiatów nie dostała ciągle opowiada o swoich rolach co ona zrobiła a co ona nie zrobiła w końcu po tych opowieściach prowadzący pyta jej czy podobał jej się występ ona odpowiada na odczepnego TAK TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ożessssssssssssssssszzzzzzz
Wiśnia odpadł!!!! świata i Polski już nie zawojuje.........za szybko sprzedał i skonsumował newsy o sobie ......o yessssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zonnnnia
A Halinka znowu najlepsza. BRAVO ____________________________________ Pobieraj i oglądaj filmy bez ograniczeń z MegaVideo i VideoBB: http://skocz.pl/filmybezlimitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi się nie podoba
że Młynkowa do tej piosenki dorobiła całą ideologię :-O wykonanie mi się bardzo podobało, ale teksty jaka to ona afryką przejęta i jej problemami to dla mnie żenada to był konkurs i dorabianie ideologii wg mnie było nie fair A zespół Czerwonego też wypadł bardzo dobrze (choć samego Czerwonego nie lubię, to uważam, że nie powinni odpaść) najsłabsi byli Golcowie , jakoś ich nie trawię :-O aż dziw że przeszli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sulka
ja też sądzę że grupa z Łodzi była ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×