Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zawsze_mafijka

Co sądzicie o modzie na kwiatowe wzorki

Polecane posty

Gość fjkhfvjh
mnie się to strasznie podoba, kilka lat temu już kupiłam świtną sukienkię z tym motywem, ale jak teraz wszędzie widzę dziewczyny w tych kwiatkach to już mi się odechciewa, nie chcę wyglądać jak klon, więc zaczęłam unikać tego wzoru, a szkoda, bo jest bardzo kobiecy, chociaż trzeba uważać, bo nie każdemu pasuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiaty we włosach lub w dodatkach (torebki, broszki) jak najbardziej, z kolei jako deseń mnie nie przekonują. wolę prostrze wzory, np paseczki. w kwiaty moglabym miec jakąś sukienkę na lato a pozatym raczej nie spustoszyłabym sklepu ;) bluzka z linka niezbyt mi się podoba, zbyt "rozkrzyczana" jak dla mnie, stokroc bardziej przekonywałaby mnie gdyby kwiatowa aplikacja była bardziej przemyślana, np jeden wiekszy kwiat idący jakoś po ukosie przez całość, np jak maki na pierwszej fotce http://kobieta.interia.pl/moda/trendy/news/jak-laczyc-wiosenne-desenie,1466981 lub http://stylistki.pl/przedmioty/moda-na-kwiaty-20590/ a najlepiej gdyby był to jednokolorowy top z duzym kontrastującym kwiatem przypiętym gdzies z boku przy delolcie - nie lubię takich naciapanych rzeczy. http://novamoda.blox.pl/2009/05/Kwiaty-broszki.html http://www.gendai.pl/product_info.php?manufacturers_id=10&products_id=1044

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te spodnie z allegro są
kwiatki - ok, w jednym eleemncie stroju. Broszki kwiatowe - cudo, potrafi ożywić każdy strój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm sprostuje jedną rzecz moda raczej już na takie desenie mija i teraz są już dużo rzadsze. To był szał rok temu. W tedy były naprawdę top 10. I własnie kwiatowe leginsy, takie bluzeczki, spódniczki itp. Dlatego mam nie miłe wrażenie że to reklama tego sklepu albo autorka nie śledzi tendrów co jest niczym złym tylko kafę ostatnio jest wielkim bazarem wiec bardziej skłaniam się do opcji nr. 1 Nie lubiłam nigdy kwiatowych deseni. Rok temu gdy były modne nie przekonywały mnie. Zwłaszcza takie jak z linka nie podobały mi się kompletnie. Z kwiatów lubię tylko ozdoby do włosów. Jeśli tobie się podobają to noś nie wszytko musi być super modne. Wystarczy że dodasz jeden dodatek na czasie jeśli zależy ci na tym by wyglądać modnie i tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara Pani Mroque Usher :*
Moda w kwiatki jest zajebista!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze_mafijka
Z tą modą na kwiaty to może i racja, że już nie jest tak trendy, ale u nas właśnie teraz można zobaczyć kulminację kwiateczków. Co roku jeżdżę do Paryża i to co tam jest teraz to u nas "eksploduje" w przyszłym roku... i tak już jest od paru lat. Mimo międzynarodowych sieciówek my jakoś z reguły jesteśmy lekko z tyłu... Choćby te błyszczące legginsy wyglądające jak latex, już kolejny sezon mija, a my je wciąż nosimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze cos nosimy nie oznacza to to jakis nasz trend, ja np nosze leginsy bo lubie i prawdopodobnie bede je nosic takze za dwa lata kiedy reszta bedzie biegac moze w szwedach? nawał kwiatkow w sklepach był zeszłej wiosny zaraz po opadnięciu emocji związanych z marynarskimi paseczkami, teraz to juz raczej kontynuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niestety, ale te kwiatki
są modne i w tym sezonie. Przeglądałam wiele katalogów na wiosnę - lato '2011 i jest normalnie wysyp tego:o Nigdy nie lubiłam ubrań upaćkanych kwiatami. Nie chcąc nikogo urazić - zajeżdża to wiochą. No i faktycznie nie każdemu pasuje, a mimo to "kwietnych dziewczyn" na ulicach pełno...aż za pełno :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kwiatki uwielbiam,od zawsze mi sie podobały,ale właśnie myślałam,ze to takie nieco wiejskie,ale odkąd weszła na nie moda to już nie mam wątpliwości i mam mnóstwo rzeczy w kwiaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba śliczna
Mi się podobają kwiatki, ale tylko na jednym elemenvie stroju - reszta musi być GŁADKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankakwiatków
Ja od lat noszę kwiatki, tylko takie duże. Mam Panią, która ręcznie maluje takie cuda. To jeden ze sposobów, żeby wyglądać modnie, a jednocześnie inaczej niż wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka kwiatów kolejna
Zazdroszczę Ci. Zawsze chciałam mieć malowane chusty. A czy ta Pani robi też na sprzedaż dla innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buba27
dla mnie to typowo wsiowa moda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revilo
mi sie bardzo podoba. mam juz szorty w kwiatki z sOlivera - w kolorze ktory zdaje sie byc modnym w tym sezonie - camel/nude - cudo! a teraz sie szykuje na jakas suknie lub sukienke w kwiatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham kwiatuszki
właśnie zafundowałam sobie torebesię czarna w kolorowe kwiatki, taki kuferek z materiału. wygląda cudnie do pomarańczowej sukienki i czarnych balerinek. w ogóle pasuje do kolorowych rzeczy i do tego rzuca się bardzo w oczy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie... nie wszystkim pasuje to raz... a dwa... niektore wzory sa po protu wiejskie... ale jak trafisz na ladny wzor to naprawde ladnie to wyglada... no ale tez oczywiscie nie kazdemu pasi :) ostatnio widzialam fajne rzeczy w terranovie i stradivariusie.. i podpatrzylam szorty o ktorych pisala revilo... faktycznie fajne, ale nie mieli na mnie rozmiaru :( bede musiala poszukac w innym sklepie albo poczekac na dostawe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankakwiatków
Raczej nie, ta Pani tak sobie dorabia i niewiele tego robi. Bardziej dla znajomych. Sprawdz w internecie na pewno znajdziesz osoby, które się zajmują malowaniem na tkaninach i robią to na zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venila
mnie się bardzo podoba motyw kwiatowy, nie każdy oczywiście,ale sama mam kilka rzeczy "floral" i bardzo je lubie. www.venilaaa.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania la
Kocham kwiatki. Wiem, że niektóre wzorki wyglądają nieco wiejsko, ale jest tyle możliwości, żeby wyglądać elegancko i z klasą nosząc kwiaty. Może to być np jeden duży kwiat namalowany na dole sukni, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam oj tam oj tam
Sory ale dla mnie to mimo wszystko wioską jedzie. Szczególnie jak stare panie wpinają sobie kwiatki we włosy i udają nastolatki. fujjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka267
Ja lubie dodadtki z kwiatkami (torebki, spinki, paski, bransoletki) mam jedna bluzeczke w kwiaty i mysle ze tyle starczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gog
Ja lubie bluzeczki w kwiatki, spodnice tez, ale rajstopy to juz przesada ;) -- www.moja-dieta.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania la
Rajstopy też mogą być, ale to już tylko na zgrabne nogi i do zupełnie gładkich sukienek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booska sylvi
Ja tam śmigam nawet w legginsach w kwiatki, tyle, że do tego noszę już tuniki bez wzorków - w jednolitym kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znalazłam sie
Wszędzie są wyprzedaże już i można super kwiatkowe ciuchy i dodatki kupić. Będą też modne później, jak zestawi się je jakoś fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasqdnica
to fakt! mam dzis zamiar przejsc wszystkie ulubione sklepy i poszukac czegos na wyprzedazach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasqdnica
to fakt! mam dzis zamiar przejsc wszystkie ulubione sklepy i poszukac czegos na wyprzedazach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasqdnica
sorry za bis ale sie cos zwiesilo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znalazłam sie
Dokładnie, warto się w coś tańszego zaopatrzyć, bo jak się dobrze pomyśli to można wiele rzeczy nosić ciągle, nie trzeba zaraz wyrzucać, bo się moda skończyła,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×