Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaraz mnie zjedziecie ale pyta

czy z psami trzeba sie bawic?

Polecane posty

Gość zaraz mnie zjedziecie ale pyta

Mam szczeniaka, dbam o niego, wiadomo karmię, czeszę, kupuję gryzaki, zabawki, nie chodzę na spacery bo mam duży ogród ale tam sobie biega jak jest ładna pogoda i wtedy z nim wychodzę i rzucam mu w ogrodzie piłkę a on z nią biega ale w domu się z nim nie bawię i tak się zastanawiam czy może powinnam? z drugiej strony nie będę przecież zajmowała się nim 24 na dobe. Ile razy dziennie, lub przez ile czasu bawicie się ze swoimi psami? i czy w ogóle się z nimi bawicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, z psem trzeba się bawić to stymuluje jego rozwój, tak jak z małym dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz mnie zjedziecie ale pyta
a w co mam się z nim bawić? i w ile czasu? Jedyna zabawa jaka on lubi to "siłowanie się", tzn on bierze maskotkę i siłuję się ze mną, później ja mu rzucę a on przynosi i znowu to samo... Z tym, że zabawa trwa chwilę... Jakie jeszcze pmysly na zabawy z psem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie wczoraj w carefourze
ganiajcie sie po dworzu - udawaj że go gonisz, a on niech ucieka, niech sie z tobą przekamarza. Mój też lubi sie siłować, przynosi piłkę którą rzucam. Bawie się ok. 15-20 minut dziennie - po pracy, w weekendy dłuzej. zabawa - szukanie piłeczki - schowaj piłke i mów - reksio szukaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz mnie zjedziecie ale pyta
No właśnie na dworze z nim biegam ale jak jest ładna pogoda bo teraz ciąge pada, jest błoto i zimno a mały się trzęsie cały na takiej pogodzie więc jak tylko świeci słońce to z nim wychodzę. Chciałabym go nauczyc podawać łapy i innych prostych sztuczek ale nie wiem jak bo on jest strasznie nieposłuszny, nawet jak go czeszę to piszczy niesamowicie, wyrywa się, musi mi go ktoś pomóc trzymać a staram się czesać go delikatnie i jeszcze nagradzam a mimo tego nie słucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze jest jeszcze
za maly aby uczyc go komend. poszukaj dobrych poradnikow w necie :) na pewnoe piesek bedzie szczesliwszy jak poswiecisz mu troche czasu na zabawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franuś
dużo głaszcz go a wyrośnie na cudnego pieska mnie doradzili szkoleniowcy psów teraz jest super nie szkolony ale taki madry, wierny, rozumie co sie od niego oczekuje od malutkiego był taki do głaskania, ręce rwały się do niego żeby głaskać jest kochany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzek z kraśnika
trzeba z nim współżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze nie bawic ale wychowywac...... szkolenie organizowane przez zwiazek kynologiczny byloby mile widziane.... Co do spacerow to sa bardzo potrzebne - ucza psa, ze nie jest sam, ze sa takie rzeczy jak samochody, wozki, rowery, inne psy..... Ucywilizuja, inaczej pies wyrosnie na "pustelnika/dziwolaga".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam stały nick ale po co?
Moja ON-ka od małego była uczona chodzić na smyczy i jeździć autem (jako pasażer, of course), dużo się z nią bawiłam - rzucałam piłeczki, linkę (mam duży ogród), a na spacerach patyki, na spacery chodziłam i chodzę co 2gi, 3ci dzień. Teraz (ma 3 lata) jak tylko wyjdę na pole, od razu przybiega z linką w zębach, kładzie mi na nogi i "pani, rzuć" :-D Żałuję tylko że tak szybko wyrosła na dużego psa, bo taki słodki szczeniak był:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×