Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ja wiem ze lubicie sluchac.

Wejdz i posluchaj Super Radio.

Polecane posty

Gość Ja wiem ze lubicie sluchac.

Kochani jest jest radio o nazwie bajeranckie a i tam maja pokoj czatowy przypisany do radia tam graja prezenterzy i prezenterki To radio gra kazdy gatunek muzyki jesli chcecie posluchac pozdrowic znajomych ukochanych wejdz na strone tego radia podaje linka www.bajeranckieradio.com jesli chcesz tylko posluchac to podam wam linka do sluchania http://s6.radiohost.pl:9310/listen wystarczy tylko nacisnac na link do sluchania i zagra radio waszych domach. Jezeli byscie chcieli wejsc na czata to musicie zalozyc stalego nika i to mozna zrobic ze strony radia a pokoj nazywa sie przyjacielski :) pozdrawiam was wszystkich i zapraszam do sluchania od 9:00 do 24:00 o tych godzinach graja prezenterzy od 24:00 do 9:00 gra autopilot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wlasnie Sluchalam
Dziekuje za tak zajefajne radio a na pokoju czatowym super zabawa mozna zamowic utwor i graja muzyke na zamowienie nawet sie nie spodziewalam ze graja wiele klimatow dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja wiem ze lubicie sluchac.
No wlasnie pisze ze to radio jest dla kazdego wiec warto posluchac moze kazdy a jeszcze jedno powiem wiecej jesli bedziecie chcieli i8 bedzie taka mozliwosc to nawet nocne audycje beda prowadzone dla nocnych markow ktorzy nie umieja spac :):) A jezeli ktos by chcial tez grac na radiu i ma muzyki duzo i roznego rodzaju to zapraszamy mozna sie zglosic tam wam dadza programy do graqnia i ustawia was byscie mogli grac naprawde super zabawa jest i frajda :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja wiem ze lubicie sluchac.
No nic widac nie mamy wielu zwolenikow do sluchania dobrej muzyki a wiecej mamy zwolennikow Erotyzmu :):) szkoda ze wogole temat zostal zalozony zycze milego weekendu wszystkim kafetarianom :) i wspanialej zabawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehehe myslisz ze lubia slucha
Autorko Chyba zartujesz nikt nie slucha muzyki tylko wola gadac o Sexie i glupotach robic podpuchy i sie dowartosciowywac :):) tacy siedza na kaffe :):) nie ma juz melomanow dobrej muzy:):) daruj sobie takie tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×