Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sheshaa

ANNA MUCHA !!

Polecane posty

Gość sheshaa

Oglądam Prosto w Serce od tygodnia i wciągnął mnie ten serial, ale nie mogę przeżyć jednego ... p. Anny Muchy!!! Zupełnie nie pasuje do tej roli, zresztą wydaje mi się, że do żadnej. Nie wiem dlaczego ją wybrali do tej roli... Czemu nie mogła tego zagrać np. Anna PRzybylska. Mucha gra jakby chciała i nie mogła... A jak zaczyna się mądrować i wygłaszać te mągolskie teorie to mnie krew zalewa !!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hm huuum
i właśnie ze względu na muche nie oglądam tego serialu;/ a podobno niezły jest,ale nie mogę ścierpieć tej głównej bohaterki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ołki
też nie lubie muchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CCC ...
przybylska jest w ciąży i niedługo będzie rodzić. za muchę pasowałaby każda inna aktorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jej nie cierpię odkąd tak zaczęła gwiazdorzyć a kiedyś ją bardzo lubilam jak jeszcze oglądalam MJM parę lat temu.A znieść jej w tym serialu tym bardziej nie mogę,ze oglądałam wersję argentyńską i wydaje mi sie,że nasza bohaterka chociaż trochę powinna przypominać Monitę,a jest beznadziejna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mucha nigdy aktorką nie była
to naturszczyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby wipes
Mnie na paczatku tez draznila lecz teraz to juz przywyklam.Mogli wziac inna aktorke,np.jakas mloda ,jeszcze nie odkryta. Na rynku pracy jest pelno mlodych aktorow dopiero po szkole aktorskiej.Poprzez ten serial mogli wypromowac jakas nowa "gwiazdke",bo ogladac w kazdym serialu te same twarze ,to tez nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajaa
a ja Muche lubie, ale nie oglądam serialu z tak płytka fabuła...wszystkie TVN-owskie seriael są takie same: ,,sierotka" zostaje zatrudniona w prestiżowej firmie, zakochuje się w szefie, który ma narzeczona...którą po kilkudziesieciu odcinkach rzuca dla tytułowej ,,sierotki";] no i oczywiscie jakis czarny charakter musi sie przewinąć...żenada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka milosc
fakt mucha sie nie nadaje, jeszcze jej ostatni tekst w serialu jak mówila basi o tamarze "przez taką jak ona jest mniej norek? (czy tam zwierzatek) na tym swiecie, nosi te swoje futra" kurwa, mogli se darowac tym bardziej że mucha sama sie w futrach prowadza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheshaa
Nadal mnie krew zalewa ... myślałam, że się poprawi, ale bez zmian !!! Ona jest taka nienaturalna i ten jej głos i miny ... pomijam fakt, że w którymś odcinku miałą tak tłuste włosy, że wierzyć mi sie nie chcialo ... ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×