Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość syndrom ZŻ

Zmina żona!!

Polecane posty

Gość syndrom ZŻ

Od kiedy urodziło nam się dziecko, czyli pół roku temu, już ze mną nie sypia... w ciąży seksu było zero, na początku troszkę, a później już wcale nie chciała, przed ciążą było ok, nie za często ,ale było, chociaż on sama nigdy nie wychodziła z inicjatywą... Nie wiem co jest nie tak, ja się staram, ona kompleksów po ciąży nie ma , bo wygląda świetnie, ja o nią dbam i adoruje... co robić?? to w ogóle normalne ,że kobieta tak długo nie ma ochoty, chyba raczej nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syndrom ZŻ
zimna oczywiście , błąd w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syndrom ZŻ
to wtedy odejdzie z dzieckiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialo mi sie ruchac
Jak jest zimna to oddaj do prosektorium,uz nie nadaje sie do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hormony i zmeczenie dzieckiem
hormony i zmeczenie dzieckiem pogadaj z nia o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syndrom ZŻ
ma w domu pomoc domową, a dzieckiem w dzień pomaga się zajmować jej matka, nawet chciała żeby u nas zamieszkała, ale tego by było za wiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leviatyn
A może jednak zgódź się ? Teściową będziesz posuwał, skoro stara szpary nie popuszcza :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syndrom ZŻ
proszę cię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asbio
pomoc domowa ? mamusia? haha nie za dobrze jej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syndrom ZŻ
możliwe... chciałem nawet żeby zrezygnowała sobie z pracy i tak trwoni moje pieniądze ,bo swoją nauczycielską pensje ma małą, ale nie chciała, od nowego roku szkolnego chce wracać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syndrom ZŻ
dodam może istotny fakt,że przed ślubem była całkiem inna.. potrafiła przyjechać bez zapowiedzi i pól nocy za mną czekać pod domem, jak mnie nie było, a później wskakiwać do łóżka.. normalnie ideał... a po ślubie już coraz gorzej, aż w końcu sama nigdy nie wychodziła z inicjatywą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Real Man
Dam Ci radę - zrób coś, żeby była zazdrosna. Nie namawiam Cię do romansu, ale niech Twoja żona odczuje, że są inne kobiety na świecie. I że niektóre z nich zerkaja na Ciebie... Nic tak człowieka nie napędza jak zagrożenie poczucia własności. Jakis lekki flirt, o którym twoja zona moglaby sie "przypadkiem" dowiedzieć... Przykro to powiedzieć, ale kobeity w małżeństwie potrafia niestety wyłączyć seks z mężem - i to nawet te, które nikogo na boku nie mają. Podświadomie czują, że facet spełnił ich oczekiwania - doszło do małżeństwa, dziecka, czyli założenia rodizny - i juz nie muszą sie starać. Podsumowując - zrób cos, żeby twoja żona poczuła się troche zagrozona, zeby poczula ze niekoniecznie jestes "na zawsze" i "za wszelka cene".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale dziwny frajer
i jeszcze jej nie zdradziłeś ??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaa666
chłopie uciekaj, gorzej być już nie może :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkoda mi Ciebie chłopie
A kobiety się później dziwią, że facet je zdradził. Zakładają potem tematy "Zdradził mnie" a 100 kobiet im odpisuje "co za świnia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szokeee
zimna suka ci się trafiła :( rozumiem ,że kobieta może nie mieć non stop ochoty np. kiedy jest sama , ale kiedy ma ukochanego faceta przy boku i nie chce się z nim kochać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotarka szparkowa
prowo , czy nie -ktory sie o kobiecie ktorej nie zna wypowiada suka -ale Cie wychowali!!! Ej -panie doktorze przypuszczam , ze moja zona nie zyje ! -a jak to pan stwierdzil? -no ... sex jak zwykle , tylko obiadow nie gotuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo jej celem bylo dziecko, nie maz.Skoro cie traktuje jaj samca badz samcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotarka szparkowa
zmeczenie , depresja poporodowa , dziecko potrzebuje jej non stop , to obciaza, moze ma jakies problemy zdrowotne- obnizenie dna miednicy , nieczymanie moczu , suchosc pochwy, bole po ranach !!! Moze sprobuj tak serdecznie porozmawiac ! Kobietom szaleja hormony po porodzie , trwa nim wszystko wroci do normy , to zdaza sie duzo czesciej niz Ci sie wydaje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotarka szparkowa
angazujesz sie w opieke nad dzieckiem???? Mloda matka czuje sie niepewnie w tej roli , moze to ja wszystko troche przerasta , a przytulasz , rozmawiasz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotarka szparkowa
moje ciecie po cesarce dawalo sie we znaki prawie rok , karmilam , co zajmowalo mi pol nocy , ale potem sie normowalo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość analupoo
ale on nie pisze ,że ona się źle czuje, nawet ma pomoc w domu i mamusię :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×