Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam kilka pytan do fryzjerek

Czy warto iść na fryzjerstwo?

Polecane posty

Gość mam kilka pytan do fryzjerek

Mam 22 lata. Zawsze interesowałam się fryzjerstwem i tak zwlekałam z tym, że czas zleciał a ja nadal się nie zdecydowałam. Skończyłam technikum hotelarstwa (zaraz po gimnazjum) no ale pracy po tym nie mam. Postanowiłam pójść do dwuletniego studium fryzjerskiego i dodatkowo zrobić jakiś kurs (wiem, że kurs nie wystarczy ale byłby to dodatek do technikum). Mam tylko pytanie czy w ogóle warto? Bardzo dużo osób chodzi teraz na fryzjerstwo i nie wiadomo czy za 2 lata będą miejsca pracy dla innych fryzjerów? Poza tym ile zarabiacie jako fryzjer u kogoś w salonie? bo żeby otworzyć własny salon to trzeba mieć lokal i fundusze a póki co na to się nie zapowiada. W ogóle łatwo o pracę jako fryzjer? ile zazwyczaj płacą za staż? Będę wdzięczna za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem warto, bedziesz miala konkretny fach w ręku. Moja kuzynka jest fryzjerka, jest duuuzo mlodsza ode mnie , bo jeszcze jest w szkole zawod. a juz pracuje, poza tym czesze na rozne imprezy w domach, farbuje, obcina, jest b. zadowolona a przy tym pracy nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam kilka pytan do fryzjerek
Dziękuję. Czytałam, że łatwiej o pracę po zawodówce bo tam więcej się można nauczyć a na studium to jest mniej zajęć bo chodzi się zaocznie przez 2 lata ale wiem, że dużo osób chodzi na to studium i tak się zastanawiałam czy w ogóle na to iść, skoro tyle osób ciągnie do tego to za dwa lata mogę nie mieć pracy jak skończę szkołę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość accident dittmer
moim zdaniem warto, choć nie siedze w tym biznesie to widzę jaka kasa tam leci, w dużym mieście mieć swój lokal i działalność to hoho, większość salonów za zwykłe męskie strzyżenie bierze 50zł więc musi się powodzić skoro takie ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam kilka pytan do fryzjerek
No tak ale jak jest z zarobkami gdy fryzjer pracuje u kogoś w salonie? Nie każdy ma możliwość niestety otwarcia własnego salonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam kilka pytan do fryzjerek
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam kilka pytan do fryzjerek
nie ma tu fryzjerek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytaanieee
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulajla2
Witam ja fryzjerka nie jestem ale pracowałam w jednym z popularniejszych salonów fryzjerskich i teraz pracuje w miejscu gdzie tez jest zaklad fryzjerski i z tego co zauwazylam to chyba warto... zarobki sa niezle , praca od 6 do 8 godz z reguly nawet nie trzeba sprzatac bo od tego sa pomoce tak wiec robisz swoje klientki i nic poza tym no i jeszcze oczywiscie tipy...tak przynajmniej bylo w miejscach gdzie ja pracowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLAOLAOLAlalala
warto ale na poczatku nie warto otwierac wlasnego salonu ----------------------------------------------------------------------------- blog kosmetyczny www.aleksandrawajnert.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLAOLAOLAlalala
witaj,zazwyczaj staż zalezy od szkoły,w wiekszosci przypadkow jest bezpłatny praca dla fryzjerow jest zawsze,to dobry fach __________________________________________________ www.aleksandrawajnert.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wartp
nic nie zarobisz jak nie bedziesz miec wlasnego salonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryzjerskie.com
Własny salon jest niezbędny,to racja. A jeżeli będziesz szukała akcesoriów do jego wyposażenia to koniecznie odwiedź naszą stronę www.Fryzjerskie.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaksdf
podstawa 600 zł + 30%. średnio ok 2500 tys. tak jest u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka waw
Dla tych co myślą o tym zawodzie poważnie, polecam Akademię Fryzjerską Gnatyshyn znajdującą się w Warszawie przy Pasażu Ursynowskim 9. Świetni i utytułowani trenerzy tam prowadzą zajęcia. Ja na takim półrocznym kursie więcej się nauczyłam niż podczas całej szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz ciekawej pracy ? Pomysłu na biznes? Chcesz rozwiną swoje zainteresowania i pasje? Polecamy kwalifikacyjne kursy zawodowe - gdzie możesz uzyskać cenne kwalifikacje zawodowe i dyplom technika w danym zawodzie. Do zapisu nie wymagamy wykształcenia średniego ani matury! Nauka w systemie zaocznym, plany dostosowane do osób pracujących - możesz pogodzić pracę i edukację! Polecamy: elektryka, logistyka, usługi fryzjerskie, kucharz, cukiernik, rolnik, fotograf, technik przemysłu mody itp. Rekrutacja trwa cały rok ! Przyjdź do naszego biura a dowiesz się więcej : NOVA Centrum Edukacyjne ul. Dworcowa 39/1, tel 883070678, 683070678, mail: @ lub zapisz się ON-LINE: www.nova.edu.pl Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×