Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniaaaa..

Czy moja figura może być?.. czy muszę się odchudzać?? [FOTO]

Polecane posty

Gość ginger21
Miodzio jak dla mnie, moja figura się nie umywa do Twojej ;) gratuluję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwamalpaaaa
co za brednie :O laska dobrze wygląda, a nawet bym powiedziała że tyłek mogłaby miec większy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie, nie nie i jeszcze raz
NIE. masz okropne boczki, spory brzuch, plaska dupe i zle dobrany cyckonosz. won! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astra Selona
ja mam 160 i mam troche inny typ figury, tj klepsydre - ale brzuszek i uda mam podobne (z tym, ze biodra szersze i biust wiekszy), waze ok 56 kg przy 160cm i chce schudnac do 49 kg. zadna dieta 700 kcal! wystarczy 1300 + cwiczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem lasuchem strasznym, glownie na slodycze, i mega kaloryczne potrawy jak chociażby pizza czy sałatki z majonezem :( ale jak chce schudnać to nie jem nic po 19, a chodzę spać późno, około 23-24, odstawiam słodycze, zmniejszam porcje posiłków, ale zwiększam ich ilość, np. nie 3 duże, ale 4-5 mniejszych posiłków, więcej się ruszam, gdzie tylko mogę chodzę pieszo i piję więcej wody, udaje mi się tak schudnąć około 2 kilogramów w 2-3 tygodnie. Pieczywo wówczas jem białe, bo ciemnego jeść nie mogę niestety.... Przy tym ćwiczę w domu na brzuch, pośladki i biust i chodzę na siłownię 2 razy w tygodniu, ale nie liczę tego bo robię to zawsze regularnie bez względu na to czy chcę schudnąć czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginger21
haha to ja też wam coś powiem :P mam prawie 80 kg na liczniku na 177cm! 102 cm w biodrach 80 cm w tali i 120 prawie w biuście :) i nie zamieniłabym się na żadną inną figurę ;) dziewczyny, dajcie sobie spokój z odchudzaniem! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ginger21 -> ekstra wymiary :) wyjdziesz za mnie? ;D no dobra z tymi oświadczynami to żartuje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkfkfgg
gruba nie jestes, ale dupy po prostu nie masz...coz...taka budowa, raczej niz z tym nie zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkfkfgg
ginger, ale z ciebie slonica, ja mam 180cm, wze 65kg i chce 5 schudnac, a ty 80 masakra, jabym z domu nie wychodzila!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna niezalogowana
Chcesz być kościotrupem to Twój problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PDW1900006
zajebista jest co wy od niej chcecie cycki bys mogla miec wieksze ale te tez sa fajne hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna niezalogowana
To było oczywiście do dkfkfgg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkfkfgg
bys sie zdziwila, bo zawsze wazylam 60 i nie bylam kosciotrupem. a autorka z przodu wyglada ladnie, ale tylek porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginger21
haha a ja tam siebie kocham od kiedy nie mieszkam w Polsce ;) Nie przydarzyło mi się jeszcze, żebym wyszła z domu i nie została pochwalona na ulicy lub jakiś gość nie poprosiłby mnie o numer ;) W Polsce fakt, nie wychodzę z domu bo czuję się jak potwór... ale tutaj! Raj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna niezalogowana
Może i kościotrupem nie, ale szacunku do innych ludzi Ci brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkfkfgg
a gdzie taki raj??? no niestety na tym forum mnie nawet nazwali grubaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboo.
masz ladna figure, procz jednego "niedociagniecia" - boczki sprobuj hula hop, ponoc jest bardzo skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkfkfgg
taka jedna, pewnie masz problem z nadwaga dlatego tak reagujesz, spokojnie, tez u siebie nie lubie tych 5kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaaa..
maliboo. wiem właśnie :) a ile bym musiala cwiczyc codziennie i kiedy by se pojawiły efekty? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna niezalogowana
To nie ma znaczenia ile ważę, nie mam z tym problemu, ale nie rozumiem jak można o kimś napisać słonica :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginger21
W Niemczech! teraz czuję się doskonale, jeden gość nawet zaczepił mnie na ulicy i zaproponował mi sesję do Plus size magazine ;) Na początku jak przyjechałam to był szok... ale teraz nauczyłam się być asertywna i gadać tylko z tymi facetami co mi się na prawdę podobają... Ja nie powiem, chciałabym schudnąć... ale jak znaleźć motywacje kiedy w koło wszyscy mówią że dobrze wyglądasz... Leviatan :P Mam czerwone włosy i zielone oczy ;P Miałam rude, a teraz mam rubinową czerwień :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboo.
Ania nie wiem, nigdy nie probowalam, slyszalamtylko opinie, ale jestem pewna, ze znajdziesz mnostwo info w necie MOzesz np.cwiczyc 15 min po przebudzeniu i 15 min przed snem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkfkfgg
a co cie to obchodzi??? bo napisala ze ma super figure, a takie wymiary sa dla mnie sloniowe i tyle, wyrazilam swoja opinie. tak samo jak wyrazilam opinie o autorce!! ze z przodu mi sie podoba, ale tylek tragiczny bo plaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakkjeje
dkfkfgg - 180cm i 60 kg :D :D :D :D :D :D poprawiłaś mi humor. Jak schudniesz to prześlil mi swoją fotę, będę pokazywał znajomym, żeby się pośmiali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginger21
Ludzie luzik ;) Dla mnie w Polsce słonica była zazwyczaj komplementem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo jesteś nalana
skóra wiotka, widać, że sporo tłuszczu jest pod nią i że WCALE nie ĆWICZYSZ ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkfkfgg
a z czego chcesz sie smiac??? mge ci teraz pokazac jak wtedy wygladalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pokaz pokaz
:D chetnie zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×