Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kayseri_19

Próbujecie schudnąc?? Zapraszam

Polecane posty

gdzie jestescie... :( normalnie u mnie snieg spadl... nie wypowiadam sie nic o moim odchudzaniu bo zal po prostu ale na razie usprawiedliwiam sie matura,ze mi wolno jesc ,zajadam stres ;D heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze sie poddalyscie lub poprostu znudzilo wam sie to forum:( u mnie nawet nawet,jakos sobie radze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafe prima
A ja wyjechalam na majowke. Jadlam jak mialam czas i co bylo. Na kanapki patrzec nie moge..... ;< I schudlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane :) Wracam po dłuższej nieobecności. Diety nie rzuciłam nadal prowadzę swój blog i chudnę :). Do tej pory udało mi się zrzucić 10 kg. W między czasie były kryzysy i na pewno jeszcze będzie ich wiele, ale nie poddam się i będę walczyć by mieć idealną sylwetkę :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieaaa***19
aniaszc ---- wielkie gratulacje ;) tak sie ciesze ze chociaz Tobie sie udalo.;) Tak dalej:_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu dasz radę. Uwierz w siebie . Ja ogólnie uwielbiam jeść lody a teraz ciepło i ma się czasem ochotę na coś słodkiego a w szczególności lody. I robię sobie sama te lody i są naprawdę smaczne :). Za chwilę idę sobie robić na kolejne dni :) A o to przepis na lody :) Serek homogenizowany 150 g 2 żółtka 3 białka 2 łyżeczki słodziku w proszku 1 łyżeczka kakao lub inne dodatki wg uznania (kawa rozpuszczalna, 2 krople aromatu waniliowego, owoce itp.) Utrzeć żółtka z serkiem i słodzikiem, dodać dowolny dodatek, następnie ubić pianę z białek i wszystko razem wymieszać. Wylać to do kubeczków i włożyć do zamrażarki. (Z tej porcji składników wyszły mi 4 lody w małych szklaneczkach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Jak fajnie znowu tu pisać :) Ja miałam dużego doła przez jakiś czas ehh nic mi się nie chciało. Ale dziś wracam. Za chwile zacznie się kolejny tydzień a wraz z nim moje próby odchudzania. Ostatnio zaczelam mniej jeść, dziś bylam na spacerze. kayseri_19 ---> jak tam nasza maturzystka :) jak poszło :) aniaszyc --> piękny wynik 10 kg mniej oby tak dalej, jeszcze raz moje gratulacje. A ja hmm przytyłam troszkę, ale jutro postanowiłam iść piechotą do pracy :) Pozdrawiam Was Dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
claudia608-->milo ze wrocilas;) ja to samo,mam takiego dola,ale ...zjadlam dzis cala czekolade na pozegnanie slodyczy. Wiem glupia jestem . a matura..dziekuje za zainteresowanie:) hm,z polskiego nawet nawet ,akurat trafila sie ksiazka ktora bardzo dobrze znam,mam ja w prezentacji maturalnej zatem wiesz.. ale nic przed czasem nie mowie,bo roznie to moze byc, a z mata nie mialam wiekszych trudnosci,bo ja lubię;) ale mysle ze wynik i tak nie bedzie rewelacyjny,gdyz jakies bledy mam ,ale coz..ciesze sie ze juz to mam za soba. We wt bio jeszcze,potem niemiecki,chemiaa..itd;/ az mi slabo dobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, i ja witam po długiej przerwie. Muszę przyznac, że w święta się objadłam i od tego czasu całą moją dietę diabli wzięli :( 3 kg, które schudłam powróciły. jestem zła, bo ciepło się robi, słońce za oknem, a ja w swoje stare ciuchy nie włażę :/ inny miałam cel... ale cóż... postanowilam znów wziąć się w garść. :) Kayseri=> koniec liceum to najpiękniejszy czas, masz 19 lat - jesteś w cudownym wieku! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Kajseri dobrze że jesteś zadowolona, ja pamiętam swoją matura a najlepsze po niej to było 3 miesiące wakacji :) U mnie nie dobrze znajomi którzy mnie nie widzieli po zimie pytają czy jestem w ciąży, masakra jakaś. nogi mam szczupłe a wszystkie kilogramy ida w brzuch ehh. Na siłownię żal mi kasy wydawać bo i tak przestaje po pierwszym tygodniu tam chodzić. Ale ostatnio biegałam z mężem wieczorem. On tez chce schudnąć jutro też mamy w planach bieganie. I jak co roku zaczynam jeździc na rowerze. Trzymam kciuki za siebie i za Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hii, nom musze wykorzystac ten czas;D odpoczne troszke , bo bardzo jestem zmeczona ta szkola,bylo ciezko... ale wkoncu bede miala tyle czasu dla siebie;) i bede mogla cwiczyc! przyznaje dziewczyny,ze u mnie kiepsko,odnosze wrazenie ze przytylam;/ kuzwaa a tu tak cieplo sie zrobilo . Uwielbiam lato ale chyba przestane ;d Powodzenia i wytrwalosci :) zagladajcie tu czasem...a nawet czesciej niz czasem!;*(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
claudia608--pewnie,wiesz co..jak masz duzo tkanki tluszczowej do zgubienia to nie oplaca sie isc na silownie..bo to sie chyba ubije w miesien..lepiej spal troche biegajac( moim zdaniem to najlepszy sport,lubie to ; ) ) no i na rowerze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goplana.--bierz sie w garsc i mnie tez :D hi hi nie ja sama musze sie wziac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak tam, dziewczyny? Zabieramy się za siebie! Do wakacji jeszcze 1,5 miesiąca, więc mozna cos zdziałać. Dziś nie powiem, zebym była z siebie dumna (własnie skończyłam jeść kanapkę z kiełbasą mysliwską :-/ ) ale ogólnie nie jest źle, bo nie podjadałam dziś aż tak dużo. I zeby poprawić sobie humor i zmotywować do diety, zaczęłam chodzic na solarium- baaardzo lubię :-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) To zaczynamy od początku :) Dziś się ważyłam 0,5 kg mniej :) hehe. Powiem Wam jedno jeżeli same nie będziemy zmotywowane i chętne do chudnięcia to nikt za nas tyłka nie ruszy i nie będzie ćwiczył. Z mężem biegam dwa razy w tygodniu :) Do tego staram się nie jeść pieczywa, makaronów i ryżu. Zobaczymy co będzie dalej :) Dziś kupiliśmy dwa rowery więc od jutra do pracy nie autobusem tylko na rowerze. Mój stary ukochany rower oddam komuś i zaczynam śmigać na nowym :) Do roboty dziewczyny ruszajmy się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goplana.--oj tak solarium to cos wspanialego :) ale nasze sloneczko chyba zdrowsze;) a juz lato wic mozemy sie smazyc. No moj dzisiejszy sukces -nie zjadlam nic slodkiego :) hurrrra ale za to zjadlam pizze...ale to w sumie moj jedyny posilek dzisiaj,niestety musialam,bylam na spotkaniu i nie wypadalo odmowic ;D a rano troszke platkow z mlekiem . wiecie co... uzaleznilam sie od fajek:/ nigdy nie palilam ,ale w przeciagu pol roku wpadlam w nalog;( swietnie,po prostu super,teraz rzuce to bede tycc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goplana.--oj tak solarium to cos wspanialego :) ale nasze sloneczko chyba zdrowsze;) a juz lato wic mozemy sie smazyc. No moj dzisiejszy sukces -nie zjadlam nic slodkiego :) hurrrra ale za to zjadlam pizze...ale to w sumie moj jedyny posilek dzisiaj,niestety musialam,bylam na spotkaniu i nie wypadalo odmowic ;D a rano troszke platkow z mlekiem . wiecie co... uzaleznilam sie od fajek:/ nigdy nie palilam ,ale w przeciagu pol roku wpadlam w nalog;( swietnie,po prostu super,teraz rzuce to bede tycc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski spojrzcie na date kiedy my zaczelysmy nasze diety... po prostu wstyd i hanba . Jestesmy takie leniwe,pokazmy ze nas na cos stac ! od jutra sie spowiadamy ;D no i moze powrocmy do naszego zamiaru jakim bylo wazenie się. 12.05 - 72kg fajnie mi sie przytylo:(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila 65
Czesc dziewczyny :) dzisiaj bylam na skraju zalamania. mam juz tego dosc. od jutra sie odchudzam... Mogę z Wami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny:) hm ja odchudzam się od 3 dni.. ale potrzebuję większego wsparcia.czy mogę przyłączyć się do Was? będzie mi raźniej... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeej dziewczyny.. Wróciłam do Was 🌼. Zostaję. Tym razem dam radę. Mam już dosyć.. wciąż tylko narzekam na swój wygląd nie robiąc w tym kierunku nic, brzydzę się już swoją postawą, chciałabym zmienić swój wygląd, zgubić pare kg, aby znów poczuć się dobrze z samą sobą. Obecnie ważę pewnie ok.70 kg :o Dziewczyny, zmobilizujmy się razem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no naprawde wezmy sie do roboty,bo ino narzekamy ! Koniec zalaman itp trzeba dzialac,bo juz polowa maja prawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczynam od jutra. max 1000 kcal. :P Zaopatrzyłam się już w duży kubełek jogurtu naturalnego, sok przecierowy, mleko 0,5 % :P owoce, warzywa i ciemne pieczywo. Mam nadzieję, że dobiję do 60-tki :( kayseri, jak matury? opowiadaj! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×