Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kayseri_19

Próbujecie schudnąc?? Zapraszam

Polecane posty

Czeeeeść dziewczyny 🌼 Nie było mnie tu dwa dni, ale miałam strasznie dużo roboty :o Póki co żadnego grzeszku :D Ważyłam się dziś i.. ubył 1kg :D:D Także jednak poświęcenia nie idą na marne, gdyby tylko szybciej leciały te kilogramy.. :D :P A Wy jak tam, ważyłyście się już? Kurde, dzisiejszego dnia obawiam się najbardziej.. Jadę do chłopaka na weekend.. Nie wiem czy podołam i się nie skuszę.. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko dasz radę :) i gratuluję spadku :) Ja dziś byłam na rowerku i przejechałam 8 km. Nie zniechęciła mnie deszczowa aura i mały problem z flaczkiem na przednim kole. Poradziłam sobie i czuję się znakomicie mimo, że po przejażdżce bolały nogi i ręce. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mowcie,ze mnie opuscilyscie ;( ja uciekam do koezanki na imprezke;) pewnie cos wypije..najgorsze piwo ;/ udanej nocy;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy mam napisac "czesc" bo nie wiem czy mam kogo witac. I sniadanie : puszka fileta w oleju + dwie kromki chleba i czer. herbata,kilka truskawek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrachowana
Cześc :) Mam 17 lat, ponad 160 wzrostu i ważę 59 kg. wiem, wiele z Was - kobiet, będzie uważac, ze waga jest dobra, ja w sumie myślę tak samo, waga jest dobra, ale nie idealna :) chcę schudnąc ok. 5 no moze do 10 kg, jesli wytrzymam tyle katorg ;) Chodze do skzoły i muszę przyznac, ze nie mam czasu na wiczenia, basen czy siłownie. Weekendy są głównie przy książkach. staram sie racjonalnie odzywiac, czasem robię brzuszki, ale jednak to nie wystarcza. Wiem, ze tabletki nie rozwiążą mojego problemu z waga, aczkolwiek chciałabym spróbowac nowy i śiwezy na rynku specyfik - LINEA. Nie będę stosowała duzych daweg tegoz produktu, postaram się zażywac go w miarę optymalnie ;) Chcę, aby ktos napisał kilka słów o tym specyfiku ;) Ktos go juz stosował ? Czekam z niecierpliwoscią. Mam nadzieję, ze efekt jo-jo, nie będzie mi groził, bo nie chce schudnąc, chce równiez zmienic nawyki zywieniowe, aczkolwiek sam start swojej diety chcę sobie ułatwic, a potam tylko zmiana stylu zwyienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie weim co to za tabletki,ale czy nie jestes za mloda by sie faszerowac jakimis lekami? Nie idz na latwizne skoro nie musisz jakos szybko schudnac ,lepiej powoli a skutecznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kayseri_19 nie opuściłyśmy Ciebie. Ja wczoraj byłam na spotkaniu z koleżanką, ale nie dałam się skusić na piwo :). Ona wypiła piwo a ja pepsi light :D, która jest dozwolona w mojej diecie :). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez trwam na polu walki, tylko czasu brak na pisanie ;) No i waga nie drgnela od zeszlego tygodnia, choc wyrzeczen z mojej strony sporo :( Ale to moze dlatego, ze w zeszlym tygodniu nafaszerowali mnie spora dawka srodkow przeciwbolowych i rozkurczowych w szpitalu :( Wiec poki co dalej dietuje i czekam na efekty ;) A dzis mam za soba pierwsze 25minut callaneticsu - wiecej nie dalam rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SuperWoman:)--> fajnie ze jestes;) ja dzis jeszcze nic nie cwiczylam,do tej pory siedze w szlafroku ;d wypilam jogurt i ide zjesc obiad. Gotowane udko + surowka z warzyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny a ja zrobiłam leczo ^^ w sumie to nie jest tłuste bo jest tam kiełbasa tylko z tłustszych rzeczy a reszta to warzywa ;p A przed chwilką się zważyłam i oszalałam 84,3!!!! Niby mały spadek ale ja się cieszę ze wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowellandia
hej;) ktos tu wspominal o Linei. Jak dla mnie to hmm....troche placebo ;) witamina C dzialaala by tak samo. pytalam sie trenera z fitness klubu ktory na pojecie w tych specifikach to powiedzial ze te dawki sa naprawde malutkie nie grozi jojem ani uzaleznieniem. Podobno caly listek by dal efekt ;p I nie mowil tak aby wcisnac mi jakis jego produkt. Po prostu kumpelska rada. Powiedzial ze lepiej dziala therm etc. ale osoby z chorobami powinny zatrzymac sie na karnitynie bialku sojowym i np linei. zalecil tez 2 tabletki linei lub linea i tabletka karnityny pol godz przed treningiem. a do tego blonnik i na podwieczorek po treningu koktail bialkowo sojowy. to bialko nie zrobi z nas miesniakow i to jest bardziej dla kobiet. Mysle ze chcecie schudnac ale tez nabrac sily kondycji i gibkosci. Aaaa...i w ruch centymetry.!!!! ja kiedys stracilam tylko 2.5 kilo a w udach poszlo 14 cm.!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski,poplakalam sie prawie...ledwo zapinam sie wiatrowke z ubieglego roku ..co ja z siebie zrobilam;( ide biegac,az do upadlego;d za kare!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kayseri_19 już niedługo zapniesz się bez problemu. Nie ma co się łamać a będzie dobrze :). Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To gratuluje :) Ja trochę zaczęłam wykonywać Callanetics, ale wielu ćwiczeń nie mogę wykonać i nie w tylu powtórzeniach. Troszkę sobie poćwiczyłam i już czuje mięśnie ramion i nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :) Kilka dni mnie nie było :) Odpłynęłam w pięknej pogodzie, grillu i fast foodach ehh. Od jutra od począku zaczynam moje zmagania z kilogramami :) ehh już na poważnie :) i sumiennie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Aniu sumiennie pocwiczylas skoro miesnie bola;) claudia wkoncu powrocilas ;) rozumie Twoje chwile slabosci hi hi dobrze ze postanowilas dalej walczyc ;) ja pije jogurcik i wode na przemian ;d zaraz ide pocwiczyc coś trosecke ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Ja już po śniadaniu: jogurt, kawa. Zrobiłam też poranne ćwiczenia na piłce. Na obiad coś wymyślę jak zajdę do sklepu. Miłego dnia dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeeeeść laski 🌼 Kurde, zgrzeszyłam przez weekend.. :o Ale nic, nie poddam się :classic_cool: :P Póki co zjadłam 2 kawałki ciemnego chleba. Dziewczyny, damy wszystkie rade! :P Dopadają nas chwile słabości,ale jednak postanawiamy próbować dalej :) Kayseri, czytając Twoje posty robi mi się głupio, że ja nie mam w sobie aż tyle zapału do ćwiczeń .. :P Aniu, skoro czujesz już te mięśnie to dobry znak ;) No nic, ja uciekam na próbne matury :P Powodzenia dziewczyny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. dzisiejszy dzien jest calkowitym braiem humoru. pogoda za oknem straszna, niby cieplo ale caly czas kapusniak z nieba leci... nie chcialo mi sie wstac z lozka ale w koncu to zrobilam. a waga przestala mnie lubic. fakt zgrzeszylam. piwko do grila mnie przyciagalo az mnie dorwalo, dzien wczesniej 2 lampki szampana... bo bylo w domu swietowanie, a to ze przeszlam na warzywa w dukanie tez za dobrze na mnie nie zadzialalo bo kg do gory poszlam. nawet nie chce mi sie o tym pisac... tak sie cieszylam a tu bum. i po sprawie. wr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafe prima
A jakie macie zdanie na temat diety dukana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieta jak dieta. najwazniejsze to ze nie glodzisz sie i nie chodzisz non stop glodna. jeszcz co chcesz, ale w ograniczeniach ze w zgledu na poziom. na bialku szyko schudlam 3 kg, jak sie przechodzi na warzywny tydzien pzewaznie waga stoi w miejscu lub idzie do przodu... ale to podobno norma... norma ktora wkurza gdy komus zalezy na zrzuceniu troche cialka... a jak dalej? zobaczymy. jak kazda dieta ma swoich zwolennikow jak i przeciwnikow. na mnie to jedyna dieta ktora dziala, bo widac efekty na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. U mnie też nie bardzo,cały czas bym tylko jadła,ale jestem przed @ i to dla tego :( Sniadanie mam za sobą 2 kromki z wędlinką i pomidorem,teraz gotuję dzieciakom pierogi z serem i pewnie się skuszę no i do pracy się będzie trzeba szykować :/ Wypiłam już 2 kawy 0,75 litra wody i właśnie przyszła koleżanka na kawe:) to do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafe prima
puszyściutka ;) mam ksiazke. Ta malutka tylko z podstawami i zasadami. bez przepisow. obecnie waze 83-86 waha sie ; / ze wzgledu na te napady glodu. i mam 177cm wzrostu Kiedys probowalam ale 3 dnia pierwszego portalu uslyszalam ze moge miec problemy z nerkami i zaprzestalam. szczerze to ile mozna jesc kurczka z musztarda ? Jajka odpadaja gdyz mam jajkowstręt przez przebyta salmonelle a do owocow morza nie moge sie przelamac. Mysle ze sprobuje jeszcze raz. Chcialabym do maja zrzucic ...jak najwiecej :) Jak myslisz ile mozna stracic w ciagu miesiaca? Chodze codziennie na zajecia taneczne i silownie. Jem chleb razowy bo tylko ten lubie. Jest to bodobno dziwne. Od bialego boli mnie zoladek i i bulki sa jakies takie "nadmuchane".... a jednak brzucho i masywe uda sa. ; / Dla zainteresowanych: podobno to jest najlepsza dieta na wewnetrzna strone ud i kolana. Wogole w diecie powinno byc duzo bialka to skora nie bedzie wiotczeć zmniejsza sie rozstępy i celulit. Ale musimy pic duzooo wody aby tez nawodnic komorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafe prima
przepraszam...chyba pomylilam nicki...wybaczcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie wlasnie doczytalam na forach ze takie wahania wagi jak u mnie teraz sa normalne jak sie przejdzie na warzywka. na szczescie dzisiaj znowu bialko. a chlebe to ja sama pieke.. i jest pyszny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafe prima
slubne odchudzanie... Jak ci idze? Jak efekty? I czy jest to wszystko znosne? Chcialabym zrzucic ok 15 kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×