Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kayseri_19

Próbujecie schudnąc?? Zapraszam

Polecane posty

Mam za soba pierwszy dzien na dukanie, czuje sie dobrze i juz teraz lzej ;) He, he... Co podswiadomosc moze zdzialac ;) Jutro z rana godzina na basenie, popoludniu kurs jezykowy i nie bedzie nawet czasu pomyslec o jedzeniu ;) Trzymam za Was kciuki, uda nam sie, nie zapominajcie - pijcie duzo duzo duzo H2O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SuperWoman:)- dzieki za przypomnienie bo ja prawie kompletnie dzis nic nie wypialm. Maskara;/ teraz jak tak przemyslalam to tylko szklanke kawy i pol szklanki mleka ,nie dobrze;/ ide to nadrobic. Kurde;( no nie pocwiczylam dzis ,tyle mialam do zrobienia ze nie bylo kiedy a teraz to juz padam na twarz;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jutra :) Tez dzis nie cwiczylam, bo popoludniu mialam gosci :) Ale za to pomylam dzis okna i niezle sie na tym nagimnastykowalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie wyprawilam mojego meza do pracy, i na godzine wskakuje jeszcze do lozka...Potem na basen :) Cos dzisiaj zle spalam i boli mnie glowa... Ale dzis tez nie zlamie mnie nic ani nikt ;) Milego niskokalorycznego dzionka zycze wszystkim Paniom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Jestem z siebie dumna :) Wczoraj się powstrzymałam od popcornu, chipsów i kanapek o 24h :) Dziś na wadze 1 kg mniej :) jescze z 11 kg hehe. Pozdrawiam i trzymam za was kciuki. SuperWoman super pomysł z tym basenem :) Moja mama chodziła na basen trzy razy w tygodniu przez pół roku do tego dieta i około 25 kg mniej. Ja niestety nie mogę na basen, ale na spacer chętnie. Planujemy z moim mężem kupić rowery i jeździć na wycieczki :) Co do fast foodów oj dziewczyny nie dobrze :) Ustalmy razem że przez jakiś czas nie będziemy ich jeść :) np. przez cały kwiecień fast foodom mówimy NIE. Co wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
claudia608 -ja jestem na TAK tzn na TAK Twojemu pomyslowi ;) ja wlasnie wstalam,dzis odpuscilam sobie szkole ;/ zatem moze troche wiecej pocwicze . Jak na razie ide na sniadanie ,jajecznica na mleku ;) no i do tego szklaneczka herbaty zielonej . Zakupilam slodzik,zreszta na szczescie praktycznie nie slodze tylko kawe ale malo w sumie pije wiec tu nie mam problemu. O musze leciec do sklepu po jakas wodę bo jak zwykle zapomne zeby duzo PIC ,ale butelka mi o tym przypomni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochane czy orientujecie się
czy mogę zjeść sałatke jażynową w I fazie Dukana czy lepiej zacząć dietę od jutra bez sałatki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DziewczynaZeSzczecina- to chociaz tyle ze pyszna byla ;D oj Ty ,nu nu ;) wchodzimy w pomysl claudi608,zatem od dzis nie ma dla nas fast foodow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski,to i ja się dołączę,z tym ze mam do zrzucenia 24kg.Zawsze ważyłam 45 lub 48 kg,ale po 2 ciążach urosłam i to dużo.Także przyjmiecie mnie do grona "twardzielek" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slubne odchudzanie
to ja tez sie dolaczam... przez jakies 1,5 tygodnia pilam 3 razy dziennie ocet jablkowy, efekt? u innych rewelacynh, nawet 3-4 kg mniej, u mnie? zerowy. wiec od dzisiaj do octu dolaczam diete dukana. Teraz wlasnie gotuje rosolek, jutro bedzie z niego pomidorowa... kurczak w piekarniku razem z chlebkiem dukanowskim... zawsze najgorszy jest pierwszy tydzien... wiec musze wytrzymac... bo pozniej juz bede mogla ukochana warzywka...:) a no i tak... slub we wrzesniu... plan? -15? fajnie by bylo... ale to tak do lipca... bo bedzie trzeba kvecke kupowac:) wiec 15 kg w 4 miesiace>? mozliwe przeliczajac kg na tydzien... a co do sportu to rowerek... 30-45 minut dziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slubne odchudzanie
salatki nie mozna niestety... wszystkie warzywa sa zabronione w 1 fazie... jedynie jajka, miesko, skrobia kukurydziana, otreby, korniszony, jogurty, twarozki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochane czy orientujecie się
dzięki wielkie za odpowiedź! Nic, jajka sobie ugotowałam, to będzie taki dzień przed wstępny:) Jeszcze nie zaczęłam diety a już mam jej dość. Uwielbiam sałatki!!! Nie wiem jak wytrzymam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja próbowałam dietę Montignaca,ale szybko mi się znudziła,sporo osób w moim mieście schudło i jak się okazuje na Dukanie.Możesz mi napisać tak w skrócie o co w niej chodzi..Może się do Ciebie przyłączę i razem przebrniemy przez to...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety kochana nie mozesz;( w 1 fazie tylko produkty bialkowe. Zacznij od dzis i nie jedz tej salatki no chyba ze juz zjadlas;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slubne odchudzanie
jak ktos chce moge mu wyslac ksiazke dukana na maila:) tam jest wszystko ladnie opisane... w skrocie dieta sklada sie z 4 etapow. 1 etap jemy same bialka trwa do 7 dni 2 etap 5 dni bialka + 5 dni białka z warzywkami - moze to tez byc 1/1 czy tez 3 dni na 3, to juz zalezy od nas samych, ale podobno na 5/5 najszybciej sie chudnie, trwa tyle az dobrniemy do upragnionej wagi 3 etap czas trwania zalezny jest od straconych kg, stracilas 5 kg, pomnoz to przez tydzien( chociaz slyszalam tez ze przez 10 dni), razem 5 tygodni - wiec na kazdy kg jest jeden tydzien tego etapu. mozna jesc warzywka i bialko caly czas, do tego dolaczamy jeden owoc dziennie, 2 razy w tygodniu mozna zjesc cokolwiek nam sie wymarzy:) 4 etap mozna jesc juz wszystko ale oczywiscie z umiarem, do tego raz w tygodniu robimy sobie bialkowy dzien... to tak w skrocie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slubne odchudzanie
mnie tez najbardziej boli brak warzyw w jakiejkolwiek postaci... no ale co... jak mus to mus.. 7 dni jakos wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slubne odchudzanie
no to sporobowalam wlasnie upieczonego chlebka, wyszedl super, ale radzilabym zeby wziasc wieksza ilosc niz w znalezionym przeze mnie przepisie, bo jak na foremke taka babkowa to wyszledl bardzo plaski. jesli jest ktos zainteresowany podaje przepis: * 6 łyżek otrębów owsianych * 3 łyżki otrębów pszennych * 4 jajka * 150 g serka homogenizowanego nisko tłuszczowego lub jogurtu naturalnego * 1 łyżeczka proszku do pieczenia * mielona papryka * pieprz * sól * oregano * mielony czosnek ale jak sie wezmie podwojna wersje to nie zaszkodzi, ewentualnie mozna nie dawac 8 jajek tylko np 6 i do tego wiecej serka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slubne odchudzanie--- jej czemu Ty to pijesz? nie rób tego. Ocet niszczy organizm,zabija jakies tam komorki. To nic dobrego. Odstwa to. Przepraszm ze sie wtracam w ogole ;) ale jednak radze tego nie pic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
claudia608 -super,tez jestem z Ciebie dumna ze dalas rade oprzec sie takiej pokusie;) hi. Na stole stoi miska ciastek ale musze sie powstrzymac . osz normalnie slodycze to moja zmora. posprzatalam ,zatem troche ruchu bylo ;D uloze dzisiaj jakis grafik cwiczen i bede sie go sumiennie trzymac. A moze znacie dziewczyny jakies dobre cwiczenie na tzw boczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak piszecie o tej bialkowej to az mam ochote sie przylaczyc no ale juz dwa razy podchodzialm i nie dalam rady:( wiecie ze przy tym nie mozna za bardzo przesadzac z cwiczeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slubne odchudzanie
ale to nie jest zwykly ocet tylko jablkowy, jest dobry na prace zoladka, poprawia wyglad wlosow i paznokci... a na bialkowej tez nie wiem ile wytrzymam, ale chociaz sprobuje... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_srola
nie- pierdole nie chudne dziwki jestem szczupla i nie maM nadwagi czemu faceci nie maja takich problewmow i nie zakladaja takich topikow do chuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slubne odchudzanie
ja jeszcze do tego wszystkiego walcze z papierchami...:) ale to mi kiepsko idzie.. chociaz juz tak od 17 to mnie nie ciagnie i nie pale az do porannej kawy;) zaraz jade do sklepu zaopatrzyc sie w jakies jogurty... ale najpierw czeka mnie sprzatanie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slubne odchudzanie
bo facetom to zwisa;) albo maja super mega szybka przemiane materii jak moj. potrafi czasami opanowac cala lodowke, a bochenek chleba nie stanowi dla niego problemu a chudy jak tyczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_srola
tak oni tacy idealni...niech im przestanie zweisac do chuja my tez mamy oczy! nie przepraszam to ja pierdolona kobieta musze chodzic glodna wymalowana i kurwa w niewyodnych butach robiac seksi miny i udajacd debilke... hate it

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×