Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kakarolin2111111

zaszaleje z facetem (seks)

Polecane posty

Gość kakarolin2111111

hej hej hej ! Zawsze marzyłam żeby przezyc jednorazową przygode z obcym napalonym facetem. Mam 21lat,jezeli jest jakis chetny chlopak to zapraszam :) aha i jestem z podkarpacia

Gość slodko/kwasna
Mam nadzieje, że któregoś pięknego dnia napadnie Cie stado mocno napalonych nigeryjskich studentów prawa, którzy wyrżną Cie do łysa :)

Gość kakarolin2111111
a tam odrazu dziecko :) antykoncepcja istnieje

żaden środek nie jest skuteczny w 100% poza tym choroby weneryczne też istnieją a zawsze może to ktoś zobaczyć i będziesz miała opinie dziwki

Gość prrrawdziwaowieczkabozzza
Już zaczynam zakładac ezgorcyzmy po kolei żeby sie od szczochów i smordu gówien z Holandii oderwać wiecie. I wtedy ludzie mogą z takimi zrobić co chcą i tyle. Mogą im nasrać do ryja, zgwałcić , wszystko zrobić. Jutro je założę albo dziś bo nie mogę przez Zenona do Holandii wrócić bo mu sie nie podobam. Obyś Zenonie skończył W GÓWNACH. Oby cię w gównach utopili. Tak Ci życzę i tak sie stanie bo kim ty jesteś ciulu niedorobiony w ryj. Rozwodnik? Boże - jakie nieszczęście. To weźcie go zabijcie ludzie - dołóżcie mu radości trochę bo i tak wszystko przepija. A zwalili sobie wszystko na mojego brata adoptowanego. O nie, nie, nie - aż taka naiwna nie jestem. Wiecie - a jak mu tak źle temu Zenonowi to ja go zabiję bo moja matka sie powiesiła jak jej było źle, a on nie umie? To mu pomóżcie bo macie do tego prawo. Co en szczoch sobie nie myli? Nie umie wsadzić Holenderce to na drugi świat i tyle. Tam też się żyje. Tylko się zmienia stan skupienia. Można go zabić - będzie na mnie i tyle. Bede się nim opiekować. Polaków można zabijać za granica bo stoją o trupy bardziej niż o zywych/. On się po smierci ten Zenon zamieni w leśne zwierzę to uważajcie i tyle. Ja tam po lesie nie chodzę - może być. W DZIKA - nawet tak wygląda. No i co z tego? On ani do kościoła nie chodzi, nic. Zimą dajcie trochę siana do paśnika i macie go z głowy. Czasem nawet lepiej zabić takiego bo on stoi o morderstwo. Bo ja to wiem. Dlatego macie prawo go zabić. Przeze mnie powie. Nie - przez siebie. Ja byłam JEDYNIE pracownikiem fizycznym. I tyle. Żadnych więcej roszczen i tyle. A teraz moja opinia bedzie kwitnąć na zachodzie DLA WSZYSTKICH niczym kwiat paproci wiecie. Ale to się zacznie PALIĆ wszystko od tej wódki mojej. I tak tylko ja to ratowałam cudem i koniec. No to zalewam to wódą i koniec

Gość kakarolin2111111
Aha i zapomniałabym napisać, a to ważne!! W grę wchodzi TYLKO facet o wzroście średnim bądź wysokim (tak odc 172 cm w górę) i z rozmiarem buta powyżej 42!! Niscy z małymi stopami niech spadają!!

Gość duza stopa
kim Ty jesteś i za kogo się uważasz ,że możesz sobie tutaj wymagania stawiać ? sama pewnie jesteś marna i się tu dowartościowujesz nędzna prowokatorko !!!

Gość kamil8383
spelniam Twoje kryteria i jestem z Debicy:) jak sie z Toba skontaktowac?

Gość kakarolin2111111
Pisałam o podkarpaciu, czytać nie umiesz matole??

ja jestem baba :O i nie sypiam z dziewczynami... po prostu uwazam ze jak juz sie nastawila na bzykanie to nic jej nie odwiedzie i nie ma co sobie strzepic jezyka

Gość sim1601
a swoją drogą to też miałem taką przygodę "na raz" i dwa lata się ciągnęło ale było warto

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować