Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czas_biegnie_a_ja_nie

Długie włosy do ramion w wieku 35 lat - wypada czy nie?

Polecane posty

Gość czas_biegnie_a_ja_nie

mam długie blond włosy do ramion z grzywka, dzis stuknela mi 35tka :O obcinac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszalałaś???
jeśli fryzurka jest dopasowanna do urody to jak najbardziej nie obcinaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karminowa Panna
Jak chcesz sie postarzeć to prosze bardzo- tnij! Czemu uzależniasz dlugość włosów od wieku? Co ma piernik do wiatraka? Ważne żeby wyglądać ładnie w danej fryzurze a to czy to krótkie czy dlugie włosy to nie ma znaczenia. Ma być ładnie i ma Cie odmładzać. Z tego co widze po znajomych kobietach to jak scinają wlosy na krotko to wyglądają na starsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhhh
hihih, ja mam 49 i wlaśnie zaczęłam zapuszczac :D tzn zapuscilam sobie prawie do ramion i mi znacznie lepiej niz w krótkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas_biegnie_a_ja_nie
czytalam gdzies, ze kobieta po 30tce w dlugich wlosach wyglada niestosownie, ze to fryzura dla nastolatek - tak jak mini, legginsy i tenisowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhhh
moje dwie znajome ok55 lat, mają blond dlugie do pasa, ale to juz wyglada jakos nie tak jednak, musisz popatrzeć obiektywnie na całosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmhvmhva
długie to sa od łopatek, włosy do ramion nie nazwałabym długimi, a tak swoja droga moja mama ma długie a ma 46lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja babcia ma 75 lat i ma czarne(malowane) włosy do pasa, jak nie dłuższe, robi warkocz i oplata go sobie wokół głowy, jak mówisz że masz 35 lat i chcesz się zrobić na 50 to się nie zdziw że chłop cię zacznie zdradzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AŻ na 30tkę
" czytalam gdzies, ze kobieta po 30tce w dlugich wlosach wyglada niestosownie" - nie martw, to tylko w polsce krążą mity na ten temat :D Wszędzie na świecie 30 lat to młodość jest, tylko w naszym jebniętym kraju już nic nie wypada :O "wygląda niestosownie" :D:D Boże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, najlepiej po 30-ce
sciąć włosy, ufarbować na fiolet, no i oczywiście koniecznie pierdyknąć sobie trwałą ondulację :o Ja mam kręcone blond włosy do połowy pleców, a za chwile stuknie mi 34 wiosna. Póki czuję się dobrze ze swoja fryzurą, a wlosy są zdrowe i mocne, nie mam zamiaru nic z tym robić!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc....:) nie obcinaj !!!!!!:) .....piekna kobieta ....to miedzy innymi DLUGIE WLOSY ......jesli tylko sa zdrowe ......wiek nie ma tu nic do znaczenia .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosiłam długie po co?
wyladniałam bo obcięłam włosy byłam taka ulizana,a teraz fryzurka extra każdy mi to mówi,że o niebo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supertajniak
Wypada jak najbardziej. Zresztą, spójrz sobie na zdjęcia dziennikarek 40+ takich jak Rusin. Długie włosy dodają jej seksapilu i nie sądzę, by ktokolwiek uważał, że są niestosowne do jej wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja od zawsze miałam długie
i nie zmierzam och obcinać choćbym była starą babulą po 80 :D zawsze jakąś świetną fryzurę sobie wymyślę stosowną ale w życiu nie będę ścinała a od X lat mam takie do łokci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za głupi temat...
mam 48 lat i włosy do pół pleców, co to ma za znaczenie? Jak by wyglądała monika olejnik w krótkich włosach? masakra. Każdej kobiecie jest dobrze w długich lub średnich, krótkie są okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfvghjk
jestem w szoku,ze mozna dac taki temat.Gorszej bzdury nie słyszałam:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oneika
Mam 35 lat i długie czarne włosy prawie do pasa. Mam w dupie co inni sądzą na ten temat :-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie po 30tce zaczęłam zapuszczać. Wcześniej zawsze miałam króciutkie wlosy, bo i wygodniej, prościej, praktyczniej, ale teraz mam włosy do ramion i stwierdzam, ze z dłuższymi włosami twarz wygląda łagodniej. Z krótkimi włosami twarz była bardziej surowa, rysy ostrzejsze... a poza tym jakie to miłe, gdy mężczyzna wplata palce we włosy... nie obcinać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jak??
przecież włosy do ramion to nawet srednio długie nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllllleeeeeeeee
dla kogoś kto długo chodził w krótkich fryzurkach nawet te do ramion są długie... ja długo nosiłam krótkie dynamiczne fryzury ... eksperymentowałam z kolorami i stylami i naprawdę zadowolona byłam z tej wygody jaką są krótkie włosy no i oczywiście z możliwości ale teraz właśnie zapuszczam ... i moje długie to jeszcze nawet nie sięgają ramion ... ale i tak jak dla mnie już są długie ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odradzam wdowca z dzieckiem
parę lat temu był taki program, robili badania - długość włosów a zdrada. Doszli do wniosku, że mężatki z krótkimi włosami najczęsiej zostały zdradzone. Robiły błąd. Po jakimś czasie małżeństwa zwyczajnie obcinały długie włosy na bardziej praktyczne - krótsze. Po jakimś czasie ich Facet został zafascynowany jakąś panią z dłuższymi włosami i ... ulegał jej. Krótkie postarzają. Ja mam 41 lat i noszę włosy za ramiona. Ludzie myśla, że jestem dużo młodsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agentka csi
nie rozumiem co ma dlugosc wlosow do wieku? powinno sie nosic dlugosc w jakiej Ci wygodniej i w jakiej dobrze wygladasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupie pytanie pytanie
tnij włosy kobieto i kup od razu dobrą, dębową trumnę, bo to najwyższy czas.......................... hahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ale się uśmiałam.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ma wiek do długich włosów
Ktoś może ładnie wyglądać w długich a ktoś inny w krótkich.W długich włosach nie zawsze kobieta wygląda atrakcyjnie. Nie które kobiety na siłę noszą długie włosy a dobrze nie wyglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ma wiek do długich włosów
a tak w ogóle to kobieta 35 letnia jest stara? ludzie to jak będziecie mieli 60 to jak wy będziecie czuli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutek-srutek
nie ma zadnej reguly co do dlugosci wlosow i wieku kobiety. Jedna jedyna regula to taka- nos to w czym ci do twarzy, a nie to, w czym chodza kolezanki lub chca cie widziec inni, rownie zasciankowi ludzie. Jak dobrze sie czujesz w dlugich- noc dlugie, ale nie zaslaniaj wygody opiniami w stylu- mnie juz nie wypada robic/nosic czegos, bo jestem za stara na to. Ble, jakie to zdanie jest niemodne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×