Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beeellla81

Uwielbiam go zostawiać podnieconego

Polecane posty

nie wiem, nie wchodzę tu regularnie więc pomyślałam " po mi stały pseudonim" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella81-- EWENEMENT jak przyznajesz sie do tego.A jak sobie dalsze życie wyobrażasz.Przecież małżeństwo to nie jebajka tylko wzajemna odpowiedzialność i zrozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella81-- czy za lekko życia nie bierzesz?? Amoze śni Ci się partnerstwo co jest totalnym dnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poważnie, zdaję sobie z tego sprawę , na razie małżeństwa z nikim nie planuję, ale potrafię pójść na kompromis w pewnych sprawach i trochę się dać "utemperować" ( ale tylko troszkę ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bello nie ma czegoś takiego jak troszke tylko albo sie ustępuje polowicznie albo wcale i jest rozpad znajomośći.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella81-- wydaje mi się że tutaj za bardzo blefujesz.Jesteś zbyt uczuciowa i ciepła osoba.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie jedź już tak po mnie 😭 mogę się godzić na różne rzeczy,ale pod warunkiem,że nie tylko ja nad tym pracuję, druga połowa też musi tyle samo dawać od siebie, a jak nie, to wtedy poznaje moją mhroczną stronę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no racja jestem uczuciowa i dlatego bywa ,że nawet za bardzo się poświęcam, ale mam też gorszą stronę która kiedy się już uaktywni jest naprawdę nie do wytrzymania :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella81-- nie wyczuwasz ,ze darzę Cie sympatią.? Rzadko mi sie to zdarza lecz masz w sobie te coś. Mroczna stronę każdy z nas ma tylko trzeba właściwie go okiełżnać.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella81--- hahahaha dokładna jestes Szkoda,ze nie mogę sie ujawnić na innym stałym nicku ,zaprosilbym Cie na moj temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam taką cichą nadzieję ;) moja druga strona jest naprawdę paskudna , bardzo agresywna ... ale ale ! przypomniał mi się fajny cyctat ;) Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie. Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne,ze nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli kiedyś Cie znajde porozmaiamy znów,CO? Teraz muszę spływać muszę wstawać o 7.30 ----------DOBRANOC-----------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×