Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kornelk_a

Jak wyszczuplić UDA ???

Polecane posty

Gość AnnaKamyk
warto stosowac suplement - https://www.chcemyschudnac.pl/cellactiv/ bo wyszczupla uda i pozwala zredukować cellulit. Można go stosować bezpiecznie bo jest oparty tylko na naturalnych składnikach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaKamyk
warto stosowac suplement - https://www.chcemyschudnac.pl/cellactiv/ bo wyszczupla uda i pozwala zredukować cellulit. Można go stosować bezpiecznie bo jest oparty tylko na naturalnych składnikach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaa

W styczniu ruszylam z calym pakietem: dieta, cwiczenia, olej macadamia i wykupilam pakiet zabiegow - wonder shape w klinice La Perla.  Na razie jestem po 1 zabiegu, do lata mam zrobic łącznie 8 (w sumie to skora już jest jędrniejsza po 1, ale ja chce max mozliwosci 🙂 ). Myślę, że jeżeli utrzymam dietę i wytrwam na zajęciach (śmiech przez łzy) to  do lata będzie idealnie ❤️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na redukcję ud najlepsze są ćwiczenia. Cardio - bieganie, pływanie czy rowerek i ćwiczenia na nogi. Zrezygnowanie z jakiegoś posiłku nie pomoże Ci schudnąć. Ważne jest dobrze zbilansowane, regularne  odżywianie i postawienie na zdrowe składniki w diecie. 🙂 Ja zamieniłam słodycze i tłuste potrawy na zdrowe, lekkie jedzenie, a zamiast gazowanych napojów zaczęłam pić wodę mineralną. Wybrałam dla siebie zieloną Piwniczankę bo najbardziej mi posmakowała 🙂 Regularne picie wody bardzo pomaga podczas diety 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian5

Biegaj i rowerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Almwa

No jak jak jak >>??? Ćwicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sadaw

Szukam i szukam podobnie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AliKol

Uda ciężko ale może spalacz jakiś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga Kalska

Kolejna zmiana trybu życia, kolejne próby schudnięcia, kolejne porażki. I kolejne kilogramy na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aswolina

Jeść zdrowe posiłki i rowerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwa

Uważaj na jo - jo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Derkosz

Jak schudnąć z UD, a jednocześnie się nie napracować? Po części jest to możliwe. Wystarczy, że będziesz ćwiczyć… 7 minut dziennie. Ale za to bardzo intensywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamela

Jedynym sposobem na zdrowe odchudzanie jest ograniczenie jedzenia, zmiana diety i zwiększenie aktywności fizycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×