Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka88

czy ktos korzystał z usług wodzireje collective??

Polecane posty

Gość zuzka88

czy ktos korzystał z usług wodzireje collective??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka88
nikt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati6685
Ja będę korzystała w czerwcu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukasz DJ na swoje wesele? Właśnie znalazłeś! Wesele to wyjątkowe wydarzenie, dlatego prowadzenie go należy powierzyć odpowiedniej osobie. Taką osobą z pewnością jestem ja sam :) Bogate doświadczenie ja Podstawa to elegancki ubiór, zawsze na wesele ubrany jestem w garnitur. Doświadczenie jakie zdobyłem na wszystkich weselach na jakich dotychczas miałem przyjemność grać pozwala mi "wyczuć" przy czym goście będą się najlepiej bawić W swoją pracę zawsze wkładam swoje całe serce, zawsze angażuje się w 100% W czasie wesela staram się jak najwięcej mówić, co pozwala zintegrować się z gośćmi. Poza weselami zagram również na: - 18-stkach - imprezach firmowych - rocznicach - urodzinach - sylwester Zapraszam do umówienia się na spotkanie, na którym będą Państwo mieli możliwość dogłębniej zapoznać się z moją ofertą. Kontakt: - 781 746 142 - marcin.882@wp.pl - GG 205 4093 POZNAŃ ZAPRASZAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja korzystałem :) Ale z grupy Wodzireje collectiv z Dębicy nie wiem czy o nich mowa ale za przystępną cenę miałem zacne przyjęcie weselne więc polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci z Dębicy to straszna wiocha. No chyba że ktoś jest lokalnym patriotą - to mu się spodoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie. miałam niedawno wesele z tym dj z dębicy i mogę polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×